Ціна від 4000 грн.
Термін до 10 днів
Портфоліо
Ми пропонуємо не просто дизайн сайту, ми пропонуємо успішний бізнес
  • Ви напевно вже помітили величезну кількість різноманітних по дизайну сайтів. Одні з них успішні, а інші – ні. Так чому ж це відбувається? Один з можливих варіантів – це дизайн сайту. Добре продуманий, розписаний і чудово сконструйований сайт – це вже половина успіху. Такий сайт привертає увагу, по ньому хочеться “походити”. Але дійсно хороший сайт – це сайт, зайшовши на який, хочеться купити. Саме ми і створюємо такі сайти. Ми можемо з упевненістю сказати, що це працює. Такий ресурс завжди приємний покупцеві, адже він створює особливий настрій.

  • Покупець завжди готовий купити, тому наше завдання – підштовхнути Вашого клієнта до покупки. Як це зробити? Потрібно не допускати поширених помилок. Найголовніше – це зручність для відвідувача. Сайт не повинен напружувати. Інакше, потенційний покупець просто піде. Ми розробляємо дизайн сайту орієнтуючись не тільки на зручність, але і на психологічні аспекти. Ми ретельно підбираємо таку кольорову гаму, яка була б приємною і привабливою для відвідувача. Такий сайт буде регулярно приносити продажі і нових відвідувачів.

Чому саме ми
знаем психологию картинка 2
Знаємо психологію
Комплекснвые услуги для результата картинка
Комплексний підхід
adv картинка
Професійні дизайнери
лупа картинка
Не відволікаємося від бренду
гора картинка
Відповідальні
никогда не срываем сроки картинка 2
Ніколи не зриваємо терміни

Сьогодні багато відвідувачів інтернету найчастіше користуються мобільним технікою, яка дозволяє переглядати сторінки. Така активність була викликана тим, що люди смартфони та планшети, найчастіше, використовують у своїй діяльності. Ось чому для кожного веб-розробника головним завданням є – збільшити читабельність ресурсу на екранах різних розширень.

Головні переваги Landing Page адаптивний дизайн від фірми WebFox

Лендінг Пейдж – ефективний метод, що дозволяє просунути продукцію або послуги в інтернеті. Все тому, що цей спосіб має наступні переваги:

  • · в мінімальні терміни створюється окремий веб-проект;
  • · має невеликий обсяг інформації, яка вважається найважливішою;
  • · має яскравий, оригінальний і одночасно ненав’язливим дизайном;
  • · є спеціальні блоки, які активно закликають користувачів зробити ту чи іншу маніпуляцію.

За якими принципами будуються базові блоки Landing Page

Для будь-якого шаблону, який адаптивний Landing Page, є спеціальні принципи, завдяки яким будуються базові блоки:

  1. 1. Коротко, якісно розписується опис послуг, продукції.
  2. 2. На сторінці використовується форма заявки, в яку входить мінімум полів.
  3. 3. Сторінка містить один товар. Тут коротко описуються його переваги, активні заклики купити продукт, замовити послугу.
  4. 4. Багато Landing Page випускаються в якості проміжного майданчику, який приваблює клієнтів, спрямує їх на головний ресурс. У подібних проектах містяться блоки, які мають яскравий опис, переваги товару, очікувані акції і так далі.

Завдяки старанням фахівців компанії WebFox ви зможете отримати оригінальний, яскравий Landing Page адаптивний дизайн свого сайту. Ми швидко, якісно виконуємо роботу, прислухаємося до побажань кожного замовника.