Ціна від 1800 грн.
Термін до 3 днів
Що дає аналіз ключових слів сайту:
 • Можливість перевірити його технічну складову
 • Розуміння причин складнощів в роботі ресурсу
 • Вивчення підстав для падіння трафіку
 • Розбір причин спаду конверсії
 • Інструмент для вивчення потреб аудиторії і її розширення
 • Удосконалення функціонала і коду
 • Обгрунтування для прийняття рішень про подальші дії
 • Поліпшення позицій ресурсу у видачі пошукової системи
 • Стабільне збільшення органічного трафіку

  Аналіз ключових слів сайту: чому без нього не обійтися

  Інтернет для звичайного користувача – це в першу чергу якийсь довідник, використовуючи який можна знайти практично будь-яку інформацію. У той же час з точки зору власника сайту – це інструмент для донесення цієї самої інформації. І від того, наскільки він вміє зазначеним інструментом користуватися, безпосередньо залежить кількість відвідувачів веб-ресурсу. Аналіз ключових слів сайту в даному випадку виступає наріжним каменем, на якому і будується його просування.

  Для того, щоб відшукати відомості про епоху неоліту, будову молекули спирту або цінах на нерухомість в конкретному місті, користувачеві досить ввести в рядок пошуковика необхідний запит. Після цього пошукова система, яка в цей момент теж проводить свій аналіз сторінки сайту на ключові слова, люб’язно надасть йому величезний список ресурсів, що містять згадки про те, що він шукає. Однак імовірність того, що користувач натисне на сходинку нижче десятої позиції або другої сторінки стрічки мізерно мала в порівнянні з тим, що він скористається результатами пошуку, розташованими в ТОП-5 або навіть ТОП-3.

  Аналіз сайту за ключовими словами: розміщувати ключові слова потрібно правильно

  Для того щоб пошуковик “довіряв” сайту і виводив його на перші позиції, просто розміщення на ньому популярних запитів аж ніяк не достатньо. Більш того, їх надлишок тільки зашкодить просуванню.

  Тому аналіз сайту на ключові слова включає в себе такі показники:

  • · релевантність тексту;
  • · рівномірність розподілу ключових слів по сторінці;
  • · гармонійність їх включення;
  • · унікальність тексту;
  • · заспамленність.

  Правило “чим більше, тим краще”, тут не працює, працює якість включення запитів в контент.
  Якраз аналіз ключових слів на сайті і допомагає уникнути тих помилок, які не тільки гальмують просування, а й можуть стати причиною його повного провалу. Тільки провівши його, можна написати хороший сео оптимізований текст або відкоригувати вже наявний так, щоб він “сподобався” пошуковику і став доступний більшій кількості користувачів всесвітньої мережі.

  Такий вид перевірки як seo аналіз сайту на ключові слова рекомендується проводити регулярно. Своєчасна робота над помилками дозволить вам утримувати топові позиції в пошуковій системі, підвищуючи авторитет сайту в очах користувачів.

  Аналіз ключових слів на сайті: хто зробить швидко і якісно

  Перед власником веб ресурсу, які вирішили провести аналіз ключових слів сайту завжди стоїть питання: а кому ж можна довірити таку складну і відповідальну процедуру? Звичайно, можна спробувати заощадити і зробити все самому. Але для цього доведеться витратити багато часу на навчання, попутно втрачаючи можливості розкрутки свого веб-порталу або інтернет-магазину. Можна віддати своє “дітище” на розтерзання фрілансерам, але шанс отримати хороший результат тут дорівнює ймовірності виграшу в рулетку.

  Кращий спосіб провести якісний аналіз слів сайту, який дозволить згодом написати правильний сео текст, – доручити це завдання професіоналам.

  Команда WebFox володіє величезним досвідом у вирішенні подібних завдань. Наші фахівці швидко і ефективно справляються з найскладнішими кейсами проблем на інтернет-ресурсах, виробляючи комплексні, обґрунтовані, а, головне, результативні рішення існуючих проблем.

  Економте свій час і гроші з WebFox. І будьте завжди в ТОПі.