Ціна від 5000 грн.
Термін до 5 днів
Що дає аналіз?
 • Прискорений процес СЕО просування
 • Підвищені позиції сайту в пошуковій видачі
 • Збільшення трафіку, залучення нових користувачів
 • Правильна перелінковка веб-сторінок
 • Актуалізація і оптимізація контенту
 • Ідеальна дизайн-концепція
 • Високі показники юзабіліті і конверсії
 • Покращена індексація і ранжування
 • Потужний функціонал і код - без помилок і збоїв
 • Лояльність цільової аудиторії

  Інтернет – величезна торгова площадка, за яку все б’ються. Приз в цій боротьбі – це, звичайно ж, потенційні покупці. Однак для того, щоб впровадити свій бізнес в мережу або утримати його на плаву, потрібно виконати чимало роботи. Наша компанія надає послуги в області інтернет-реклами, проводить аналіз сайту і ефективно просуває ресурси онлайн. Ми точно знаємо, як зробити бізнес прибутковим, оскільки застосовуємо ультрасучасні технології розкрутки, в тому числі аудит-перевірку ефективності.

  Аналіз веб-сайту – найкраща «інвестиція» в стратегію просування

  Всебічна діагностика інтернет-платформи дає можливість вже на початковому етапі рекламної кампанії визначити ризики і недоліки в стратегічному плануванні сео-розкрутки. Іншими словами, аналіз сайту дозволяє виявити слабкі сторони бізнесу і знайти шляхи вирішення проблеми.

  Даний процес являє собою комплекс дій, спрямованих на масштабну перевірку ресурсу за багатьма показниками.
  Наприклад, наше агентство може виконати аудит за сервісними параметрами. Для цього ми перевіряємо зручність у використанні порталу або інтернет-магазину, наявність функціональних опцій і функцій.

  Також має місце повний маркетинговий аналіз сайтів за дизайнерськими особливостям. Тобто, аналізується зовнішній вигляд онлайн-майданчики, її якісні характеристики. Гарний вебсайт завжди привертає увагу користувачів. Наприклад, якщо ваша діяльність пов’язана з реалізацією м’яких іграшок, то онлайн-магазин повинен бути оформлений відповідним чином. Яскраві фарби, теплі тони, приємні картинки, легкі ванільні відтінки – все це складові дизайну.

  Наші експерти з легкістю виявляють всі неточності в оформленні конкретного проекту і складають план з виправлення помилок.

  Коли потрібно проводити аналіз сайту?

  • · Новий вебсайт. Молоді проекти часто неправильно працюють через технічні і пошукові помилки.
  • · Якщо активний сайт потребує поліпшення. Цільові дії, кількість переходів за внутрішніми посиланнями, поведінка користувачів в мережі, показники кликабельности залишають бажати кращого? Значить, пора проводити аудит метрик і робити веб-портал зручним для гостя!
  • · Мінімум заявок. Потужний трафік і низька конверсія – поширене явище. Причина може бути в тому, що сайт неадаптивний, погано завантажується. Аналіз необхідний в будь-якому випадку!
  • · Скарги відвідувачів. Це той випадок, коли потенційні покупці скаржаться на погане з’єднання, незручну навігацію та інші проблеми. Визначення таких недоліків здійснюється за допомогою перевірки відгуків і заявок.
  • · Запуск рекламної кампанії. Перш ніж рекламувати товар чи послугу, треба як слід проаналізувати стан свого стартапу. Тільки так реклама працює на всі 100%.

  Кому слід замовити аналіз веб сайту?

  Зробити аналіз сайту варто власникам різних видів бізнесу, будь-то невеликий онлайн-магазин, корпоративний вебсайт або велика корпорація. Аудит потрібен компаніям різних сфер діяльності, із середнім і високим рівнем конкуренції.

  Як ми виконуємо комплексний аудит?

  1. 1. Перевіряємо та аналізуємо важливі для відвідувача технічні характеристики ресурсу.
  2. 2. Робимо аналіз веб-дизайну сайту.
  3. 3. Тестуємо якість внутрішньої і зовнішньої оптимізації.
  4. 4. Приділяємо увагу поведінковим факторам (скільки репоста і переходів, яка лояльність замовників).
  5. 5. Аналізуємо контент, перевіряємо унікальність тексту.
  6. 6. Досліджуємо функціональність майданчика.
  7. 7. Визначаємо сервісні можливості сайту.
  8. 8. Систематизуємо знайдені недоліки в аналітичну доповідь.

  Разом, повноцінна аудит-кампанія включає в себе різноплановий аналіз інтернет сайту: технічний, юзабіліті, СЕО, конкурентного середовища. Ви отримуєте грамотні рекомендації, спрямовані на підвищення рівня продажів і залучення ще більшої кількості клієнтів.

  Аналіз сайту від WebFox: ціна приємно порадує

  Вартість аудиторської перевірки залежить від багатьох факторів:

  • · стану і віку веб;
  • · наявності або відсутності активної рекламної кампанії;
  • · ступеня терміновості;
  • · різновиду діагностики (часткова, комплексна, повторна).

  У будь-якому випадку аналіз сайту у нас коштує недорого. Ціна підходить як великому, так і малому бізнесу.

  Професійні аудиторські послуги: аналіз сайту під ключ

  Гарантуємо оперативний і якісний аудит блогу / вебсайту / інтернет-магазину на всіх фронтах. Тепер у вас є всі шанси потрапити в топ-3 пошукової видачі, поліпшити роботу і візуальні складові ресурсу, розширити цільову аудиторію і зробити свій бренд відомим. Комплексний аналіз – гарантія того, що ваш сайт буде стабільно працювати і приносити прибуток!