Ціна від 1200 грн.
Термін до 2 днів
Що дає аналіз видимості сайту в пошукових системах?
 • Можливість перевірити, як працюють SEO-технології
 • Інструмент з виявлення помилок в розкручуванні
 • Оцінка ефективності оптимізаційної кампанії
 • Тестування рейтингу сайту в пошуковій видачі
 • Аналітика та конкретні рекомендації щодо поліпшення ресурсу
 • Моніторинг трафіку для підняття його потенціалу
 • Нові дані про конкурентну нішу і лідерів тематики
 • Підстава для внесення коригувань в сео-просування

  Ми заслужили і виправдали довіру

  Компанії різних масштабів і сфер діяльності звертаються до нас за допомогою в розкручуванні бізнесу.
  Дякуємо за ваш вибір і увагу!

  Просування інтернет-ресурсу – складний багаторівневий процес, спрямований на поліпшення позицій сайту в пошуковій видачі. Безумовно, оптимізація принесе очікувані результати, але тільки в разі контролю ефективності сео-кампанії. Для цього і потрібен аналіз видимості сайту в пошукових системах.

  Оцінку якості роботи в рамках SEO краще довірити фахівцям нашої веб-студії: ми знаємо, які інструменти і технології застосовувати, щоб відстежувати реальний стан справ і зрозуміти, чи окупилися інвестиції.

  Навіщо ми проводимо аналіз видимості сайту?

  Цей показник відмінно демонструє впізнаваність сайту і його статус в результатах гугл-видачі. Можна сказати, що видимість є відсоток цільової аудиторії, яка бачить інтернет-магазин / блог / портал на сторінці пошуку після введення профільних тематичних запитів. Цей критерій не має точної градації, але, якщо виходить нульове значення, значить, сео не приносить успіху.

  Завдяки тому, що вчасно проводиться аналіз сайту, наприклад по видимості в гуглі, можна відстежити відсотковий критерій, який показує, як насправді розвивається ресурс. На підставі отриманих даних можна вже скласти чіткий план з комплексного усунення недоліків і помилок в сео-розкрутці.

  Глобальний аналіз видимості сайту в пошукових системах: працюють профі

  Команда WebFox аналізує поточну, загальну і максимальну видимість, орієнтуючись на три головні чинники – позиції веб-сайту на поточний момент, частотність ключових фраз і популярність пошуковика.

  Візьмемо приклад: ваш онлайн-магазин за частиною сео-запитів знаходиться в ТОП-3, а по іншим – навіть в топову десятку не входить. Так ось, для початку ми моніторимо рейтинг вашого інтернет-майданчику в певній пошуковій системі (як правило це Гугл), порівнюємо з конкурентами. Потім, використовуючи спеціальний алгоритм-аналіз, нараховуємо видимості сайту відсотки. Для цього кожному запиту згідно його місця у видачі ставимо бали. Тут аналітика проста: чим вище місце ресурсу в пошуку, тим краще, і, відповідно, вище бали.

  Також ми робимо чимало інших заходів:

  • · розраховуємо кількість ефективних показів;
  • · робимо облік трафіку;
  • · відстежуємо призначені для користувача дії;
  • · складаємо рекомендації, як підвищити / поліпшити видимість.

  Все це в комплексі допомагає нам якісно і в мінімальні терміни виконувати аналіз конверсії і видимості сайту (за регіоном України). Звертайтеся до справжніх професіоналів!