Ціна від 5000 грн.
Термін до 5 днів
Для чого потрібен аудит сайту компанії?
 • Для перевірки відповідності його технічних параметрів вимогам пошукової системи
 • Для розуміння того, чому виникають труднощі в його роботі
 • Для виявлення причин зниження конверсії
 • Для оцінки ефективності оптимізації ресурсу
 • Для вивчення потреб аудиторії і її розширення
 • Для вдосконалення роботи сайту
 • Для вжиття заходів щодо стабільного збільшення органічного трафіку
 • Для того, щоб мати можливість приймати обгрунтовані рішення щодо подальших напрямків роботи
 • Для отримання кращого місця в рейтингу пошукової системи

  Аудит сайту компанії: кому і навіщо потрібен?

  Ситуація, коли в оптимізацію сайту вкладаються величезні грошові ресурси, але його відвідуваність при цьому абсолютно не росте, або навіть, навпаки, падає, знайома більшості власників інтернет-ресурсів різного напрямку. І кожного з них при цьому цікавить питання, чому його конкуренти не стикаються з подібною проблемою. Відповідь на нього насправді досить проста: ті, хто ходить в “уюбленьцях” пошукової системи, регулярно користуються такою послугою як аудит сайту компанії.

  Ця процедура дозволяє не тільки знайти і усунути причини того, що пошуковик вважає за краще “не помічати сайт” або навіть спеціально закидати його на останні сторінки, а й заощадити частину грошей, які до цього йшли на неефективні способи просування ресурсу.

  Якісно виконаний аналіз сайту компанії дозволяє зробити його привабливим не тільки для користувачів, але і для пошукових систем. А піднявшись на одну з перших позицій у їхніх списках, сайт автоматично отримує максимальну кількість користувачів, які сприймають його як ресурс, що заслуговує на довіру.

  Як бізнес аудит сайту може збільшити продажі

  Жодна людина не може бути хорошим фахівцем відразу в декількох сферах. Дуже часто власники бізнесу, які відмінно розбираються в технології виробництва або специфіці надання послуг, абсолютно нічого не розуміють в тому, як донести інформацію про них до своїх потенційних клієнтів. Тому вони охоче довіряють просування свого товару (або послуги) розробникам сайтів, які далеко не завжди можуть похвалитися глибокими знаннями в сфері маркетингу взагалі і SEO-просування зокрема.

  Бізнес аудит сайту, виконаний справжніми професіоналами своєї справи, дозволяє виявити не тільки технічні порушення в його функціонуванні, а й визначити цільову аудиторію компанії, канали донесення до неї необхідної інформації і способи впливу на прийняті зазначеною аудиторією рішення.

  Кому довірити аналіз корпоративного сайту?

  Жоден, навіть найпопулярніший на початку свого існування, сайт не зможе нескінченно утримувати лідируючі позиції в пошуковій системі, якщо його аудитом і просуванням будуть займатися ті, хто не є фахівцями в даній області. Налаштувати видимість ресурсу для пошукових роботів, перевірити помилки, усунути биті посилання, провести юзабіліті-аудит і аудит контенту можна тільки провівши перед цим якісний аналіз сайту організації. А зробити це на високому рівні можуть тільки професіонали, які мають великий практичний досвід вирішення подібних завдань.

  Команда WebFox завжди готова допомогти вам завоювати довіру відвідувачів вашого сайту, збільшити охоплення аудиторії і отримати максимальний прибуток від ведення вашого бізнесу. Наші фахівці щодня працюють з такими завданнями як бізнес аудит сайту, аналіз корпоративного сайту, аудит сайту візитки і іншими видами аналізу, покликаними усунути помилки інтернет-ресурсів, які заважають їх просуванню в пошукових системах.

  Комплексний підхід до вирішення проблеми дозволяє нам провести повний аудит усіх аспектів діяльності організації в інтернеті і надати якісні рекомендації щодо подальших дій з просування сайту. Скориставшись нашою допомогою, ви зможете в максимально можливі терміни забути про всі “непорозуміння” з пошуковою системою, залишити своїх конкурентів далеко позаду і отримати максимальну кількість клієнтів, а значить і максимальний прибуток від своєї діяльності.