Портфоліо

Утримати увагу потенційних покупців і клієнтів так просто, якщо онлайн-магазин створений за індивідуал-макетом. Яскраве персоналізоване оформлення дозволяє підтримувати інтерес цільової аудиторії до продукту і бренду.

Агентство WebFox створює індивідуальний дизайн сайтів, інтернет-супермаркетів, порталів, логотипів і лендінгів, а також здійснює комплекс заходів з редизайну. У своїй роботі ми орієнтуємося на будь-які ваші запити, художні та тематичні концепти проекту.

Індивідуальний дизайн сайту як елемент іміджу організації

Оригінальне, продуктивне, стильне виконання веб-майданчика швидко запам’ятовується, виділяє конкурентні переваги фірми і формує wow-враження про торгову марку. Безумовно, веб-дизайн, який не має аналогів серед конкурентів, допомагає в розкрутці бренду, позитивно впливає на лояльність споживачів, обсяги продажів, конверсію, зростання трафіку і репутацію підприємства в цілому.

Етапи розробки веб-дизайну

 • · Аналіз тематики
 • · Моніторинг ринкового середовища
 • · Складання бізнес-завдання
 • · Опрацювання структури, кольорової палітри, юзабіліті м
 • · Створення прототипу необхідних сторінок сайту
 • · Внесення коригувань в індивідуальний дизайн, затвердження макета
 • · Розроблення web-дизайну головної і внутрішніх сторінок
 • · Оцінка ефективності якісних показників

Терміни і тарифи
Тривалість проектування залежить від якості заповнення брифу. Чим більш актуальною, точнішою і коректнішою є інформація, отримана від замовника, тим оперативніше нашими фахівцями розробляється ексклюзивний або індивідуальний дизайн сайту.

Ціна розраховується для кожного конкретного проекту окремо. Кінцева вартість враховує масштаби і рівень складності передбачуваних робіт. Напишіть нам або залиште заявку на зворотний дзвінок, і ми назвемо приблизну суму.

WebFox працює на результат!

Ми пропонуємо виключно неординарні і ефективні дизайнерські рішення як для початківців стартаперів, так і для великих холдингів і корпорацій з усталеною корпоративною символікою. Індивідуальний дизайн сайту опрацьовується під вимоги бізнесу будь-якої спрямованості, будь-то виробництво, онлайн-торгівля або сфера послуг. Беруться до уваги навіть найдрібніші деталі!

3 причини замовити індивідуальний дизайн сайтів у нас

 1. 1. Візуальні компоненти притягують погляд з першої секунди
 2. 2. Естетика, яка демонструє престиж і надійність компанії
 3. 3. Незрівнянний з шаблонними рішеннями функціонал

Починаємо кампанію з просування вашої web-платформи в профільному сегменті ?! А може, хочете «зачепити» підписників / відвідувачів своєю самобутністю? Зв’яжіться з нами в телефонному режимі або онлайн, і ми розробимо для вас креативний Design, про який ваші конкуренти можуть тільки мріяти! Розкриємо можливості бізнесу разом!