ВАРТІСТЬ
10 000 грн місяць
Наші клієнти
Терміни виведення
в топ Google
Додаткові
витрати
Наші
переваги
Вони вже лідери в своїх тематиках

Якщо хочеш теж зайняти топові позиції у видачі google і прорватися вперед, тоді тобі до нас!

Технології, які ми використовуємо

За статистикою сайти, які пропонують товари або послуги, що знаходяться в першій десятці пошукової системи, отримують приблизно 90 відсотків усіх кліків, в той час як з наступних сторінок 10 відсотків все разом. Тому багато хто для розвитку свого бізнесу шукають способи потрапити в ТОП-10. WebFox пропонує якісне інтернет-просування компанії за доступними цінами.

Що таке інтернет-просування компанії

Наша компанія займається розкруткою сайтів різних сфер діяльності вже багато років. За цей час у нас зібрався колектив професіоналів своєї справи, які здатні створювати унікальний якісний контент.

Послугу розкрутки сайту багато компаній замовляють для того, щоб збільшити кількість продажів і підвищити впізнаваність бренду. Досягти цього можна за допомогою залучення великої кількості відвідувачів на сайт. Така послуга користується популярністю в останні роки, адже люди зараз масово стали робити покупки через всесвітню павутину. Компанії, які відразу вловили таку тенденцію, давно вжили заходів для того, щоб просунути себе і свою продукцію і тепер займають лідируючі позиції в пошуковій видачі.

Просування сайту компанії – це дії фахівців, які спрямовані на розкрутку сайту і підняття в ТОП видачі пошукової системи з використанням певних ключових запитів. Розкрутка передбачає не тільки внутрішню оптимізацію сайту, але і зовнішню. Якщо грамотно використовувати всі існуючі інструменти, то результат не змусить себе чекати. Ми допомагаємо залучити на ресурс тільки реальних клієнтів.

Послуга допомагає у вирішенні наступних завдань:

 • · збільшення відвідуваності;
 • · підвищення обсягів продажів;
 • · допомагає в охопленні цільової аудиторії.

Не так давно став користуватися великим попитом ще один метод розкрутки – просування в соціальних мережах. Потрібно відзначити, що даний метод досить ефективний і допомагає взаємодіяти з клієнтами, які сьогодні проводять багато часу в мережі. Такий вид розкрутки вирішує такі завдання:

 • · формування привабливого іміджу;
 • · збільшує популярність сайту;
 • · залучає користувачів на ресурс;
 • · збільшує число постійних клієнтів.

Тому, якщо ваш сайт ще не займає лідерські позиції в пошуковій видачі, то телефонуйте прямо зараз, і ми допоможемо у вирішенні цього питання.

Просування сайту компанії – переваги

Просування компаній через інтернет має такі переваги:

 1. 1. Велика кількість клієнтів. Майже 95% користувачів користуються пошуковими системами для того, щоб знайти цікавий для них продукт або потрібну інформацію. Коли ресурс знаходиться високо в пошуковій видачі, тоді з’являється шанс на залучення великої кількості клієнтів.
 2. 2. Пошук цільової аудиторії. За допомогою послуги розкрутки можна залучити саме тих клієнтів, які максимально зацікавлені в послугах або продукції компанії.
 3. 3. Підвищення популярності бренду. Перебуваючи на високих позиціях підвищується престиж і довіра до вашої компанії.
 4. 4. Конкурентоспроможність. Високі позиції в пошуковій видачі дозволяють клієнтам швидше знаходити саме ваш ресурс, а не ваших конкурентів. Активна рекламна діяльність дозволить залучити максимальну кількість потенційних клієнтів.

Багато компаній, які замовили цю послугу, вже відчули всі ці переваги на собі.

Як проводиться SEO просування сайту компанії

Для того щоб розкрутка сайту була ефективною, використовуються наступні методи розкрутки сайтів:

 1. 1. Сео. Цей спосіб вважається не тільки ефективним методом, але і найдоступнішим. Він дозволяє швидко залучити цільову аудиторію. Даний метод полягає в тому, щоб дати правильні відповіді на запити клієнтів. Однак дуже важливо дотримуватися всі запити пошукових систем, щоб не накликати на себе обмеження. Коли ви замовляєте просування у нас, то можете бути впевнені в нашому професіоналізмі. В першу чергу буде проведено аудит і створений індивідуальний план по розкрутці, з урахуванням потреб ваших клієнтів.
 2. 2. CRO. Така розкрутка сайту фірми підвищує конверсію. Цей метод дозволяє захопити трафік і перетворити його у продаж. Такий метод підійде для будь-якого ресурсу.
 3. 3. PPC. Залучити нових клієнтів можна за допомогою контекстної реклами. Фахівці нашої компанії ефективно підберуть стратегію під запити вашої цільової аудиторії. Такий метод допоможе швидко підняти ресурс з нуля. Однак такий метод повинен тісно переплітатися з сео-просуванням, для досягнення потрібного результату.

Після проведення аудиту, ми підберемо для вас найефективніші інструменти, щоб реалізувати стратегію і підняти ресурс в ТОП пошукової видачі.

Розкрутка сайту фірми – вартість

Ціна на пошукове просування сайту компанії розраховується індивідуально в кожному конкретному випадку. Враховуються такі чинники як терміновість, завдання клієнта і бюджет.

Розкрутка сайту – це процес, який потребує індивідуального підходу. А значить і вартість на дану послугу не може бути однаковою для всіх ресурсів. Залишайте заявку на сайті або телефонуйте за вказаними номерами, і ми підберемо максимально вигідний інструмент просування.

Чому краще оптимізація сайту компанії у нас

Співпраця з нашою компанією дає велику кількість переваг:

 1. 1. Ми виконуємо абсолютно всі роботи. Вам не доведеться ні про що турбуватися і шукати додаткових фахівців. У нашій команді є всі фахівці і для написання текстів, і для розміщення посилань.
 2. 2. Прозорі методи. Після нашої роботи ваш ресурс ніколи не потрапить під санкції в пошукових системах.
 3. 3. Індивідуальний підхід. Перед початком роботи, ми проводимо аудит сайту, що дозволяє вибрати потрібний інструмент для розкрутки, далі складається індивідуальний план. Він узгоджується з клієнтом і тільки після цього фахівці приступають до виконання своїх обов’язків, згідно затвердженого плану.
 4. 4. Наші співробітники – експерти в своїй справі. Фахівці нашої компанії стежать за появою нових інструментів в сфері просування і розкрутки сайтів компаній. Використовуємо сучасні технології.
 5. 5. Дотримання термінів. Ми суворо стежимо за тим, щоб всі проекти були зроблені і здані в точно обумовлені терміни.

Якщо у вас залишилися питання – телефонуйте, ми з радістю надамо консультацію.