Вартість від 5000/місяць
Термін настройки до 10 днів
Як виглядає контекстна реклама
Кілька фактів про нас
Які результати Ви отримаєте
Карколомний трафік
Розширення цільової аудиторії
Гарячі Ліди вже через 24 години
Моментальні продажі
Збільшена конверсія
Популяризація товару / послуги / бренду
Масштабування бізнесу
У 3-5 разів більше клієнтів
Оптимізація рекламної кампанії
ТОП пошукової видачі
Результати в цифрах Щомісяця
>80%
додаткового
доходу
100%
впізнаваність
бренду
60%
економії
бюджету
90%
цільових відвідувачів
на сайт
98%
замовників
повертається знову
100%
показник ефективності ROI
2-5%
клікабельності
Хочете отримати
індивідуальну пропозицію
зараз?
Залишити заявку
Кому потрібен контекст?

Приватним підприємцям

Компаніям
малого і середнього бізнесу

Дистриб'юторам, рітейлерам, дилерам

Представникам великого бізнесу

Великим корпораціям

Початківцям стартаперам

 
Почніть проект з WebFox
Підготовка

Аналізуємо тематику сайту, конкурентне середовище, визначаємо потенційних клієнтів, складаємо подальшу стратегію розкрутки, плануємо структуру кампаній, розробляємо рекламні оголошення, формуємо семантику.

Запуск

Реєструємо особистий аккаунт, налаштовуємо рекламний кабінет і веб-аналітику, підключаємо лічильники. Запускаємо рекламу в Google Adwords / Yandex Direct, узгоджуємо попередні ціни за клік / показ / лід.

Ведення

Аналізуємо перші результати, впроваджуємо планові зміни, коригуємо вартість кліка, ключові слова, географію. Насамперед підвищуємо показник клікабельності, рейтинг оголошення, рентабельність рекламної кампанії.

Звітність

Щомісяця надаємо звіти про виконану роботу: що було впроваджено, які реальні цифри, наскільки ефективний контекст, чи досягнуті поставлені цілі. Складаємо план дій на наступний місяць.

Зв'яжіться з нами!

Щоб отримати індивідуальну пропозицію, достатньо:

Залишити заявку

Контекстна реклама медичних послуг: що потрібно знати?

Розвивати бізнес в сфері медицини з використанням контекстної реклами – завдання серйозне і непросте. І пов’язано це не тільки з великою конкуренцією в даній ніші, як може здатися на перший погляд. Контекстна реклама медичних послуг має деякі важливі аспекти, їх обов’язково повинен знати фахівець, який її буде створювати і налаштовувати.

Перш ніж створювати контекстну рекламу медичних послуг потрібно вивчити законодавчі вимоги, адже така реклама має обмеження. Деякі медичні тематики заборонені в мережі Інтернет і про це теж треба пам’ятати.

Щоб контекстна реклама медичних послуг була максимально ефективною, важливо заздалегідь вивчити не тільки установу і всі її переваги, але і конкурентів і цільову аудиторію.

Контекстна реклама медичних послуг – завжди ефективно!

Виконати коректне налаштування контекстної реклами медичних послуг вам допоможуть професіонали “WebFox”. Вони мають великий досвід у створенні контекстної реклами різних видів. Фахівці зможуть якісно налаштувати контекстну рекламу в медичній тематиці.

Ми знаємо, як приватній клініці і медичному центру швидко знайти нових клієнтів за допомогою контекстної реклами. Звертайтеся!