Ціна від 2000 грн.
Термін до 3 днів
Навіщо необхідно замовляти маркетинговий аудит сайтів?
 • для виявлення місця компанії в інтернеті;
 • для аналізу конкурентів;
 • для збільшення відвідуваності веб-ресурсу;
 • для поліпшення конверсії сайту;
 • для аналізу попиту на продукцію;
 • для отримання максимального прибутку.

  Маркетинговий аудит сайту: де краще замовити і чому?

  Багато підприємців недооцінюють маркетингову складову свого бізнесу, вважаючи, що маркетинговий аудит сайту зовсім не обов’язковий і, що це зайві витрати. Але будьте впевнені, на практиці все зовсім навпаки!

  Маркетинговий аудит – це детальний аналіз, необхідний для виявлення недоліків сайту. Він дозволяє зрозуміти, що перешкоджає успішному розвитку web-ресурсу і зростанню продажів в інтернеті, а ще вказує на основні точки зростання. Крім цього, такий аудит успішно вирішує завдання зі збільшення прибутковості сайту. З його дослідження починається більш ефективний розвиток і розкрутка веб-ресурсу.

  Крім цього, маркетинговий аудит корисний тим власникам сайту, які планують розширювати продуктовий ряд і номенклатуру своїх послуг. Результат маркетингового аудиту сайту – чіткий план дій, необхідних для розвитку бізнесу клієнта. В процесі виконання такого аудиту фахівці порівнюють веб-ресурс з компаніями-конкурентами, визначають прорахунки і недоліки, а також сильні і слабкі сторони сайту. Якщо інтернет-ресурс не відповідає встановленим критеріям, то маркетинговий аудит дозволяє оновити його і впровадити ефективну маркетингову стратегію.

  Маркетинговий аналіз сайтів від професіоналів

  Нерідко власники інтернет-магазинів скаржаться, що їх сайт не приносить бажаного доходу, що заявок занадто мало, а продажі впали в кілька разів. Можливо, ваш інтернет-магазин продає не тим способом, не тим людям і не в тому місці? На всі ці питання зможе з точністю відповісти маркетинговий аудит сайту.

  Маркетинговий аудит сайту необхідний власникам і керуючим інтернет-магазинів і інтернет-проектів.

  Наша веб-студія зможе виконати всебічний маркетинговий аудит сайту, гарантуючи результат. В ході проведення комплексних робіт, ви можете розраховувати на збільшення клієнтської бази і зростання продажів товарів або послуг. Наші професіонали знають, як провести якісний маркетинговий аналіз сайтів, який поліпшить сприйняття товару / послуг потенційними клієнтами.