Наші переваги Найзначніша наша перевага – це індивидуальність.

 • Ми використовуємо власні перевірені методи розкрутки, а не банальні поради з методичок.
 • Реально оцінюємо ситуацію, а не даємо голословні обіцянки за кілька днів зробити з вас акулу бізнесу.
 • Тільки не під копірку, тілько не як у всіх — ось наші пріорітети в роботі.
Всі бажають потрапити до “щасливої десятки”, але місць мало.
Якщо ви готові співпрацювати зі справжніми знавцями своєї справи, які не перший рік в СЕО, то місце під сонцем вам вже забезпечено!
Вони вже лідери в своїх тематиках

Якщо хочеш теж зайняти топові позиції у видачі google і прорватися вперед, тоді тобі до нас!

Терміни щодо виведення проекту в топ Google Ми поважаємо себе і відповідно своїх Клієнтів, тому завжди чесні перед вами. Просування сайту – трудомісткий процес, що вимагає значних витрат ресурсів і часу. Не можна точно спрогнозувати, за який термін сайт потрапить в ТОП-10 позицій пошукової видачі. 3, 5, 12 місяців – конкретну цифру не в силах озвучити навіть співробітники компанії Google. Ми розуміємо, що деякі наші колеги дають гарантії ефективної, а головне швидкої розкрутки, але все це тільки слова. Справжні сео-профі роблять ставку на просунуті технології, а не акцентують увагу Клієнта на дату.

Ви повинні розуміти, що на швидкість просування впливає безліч
факторів, таких як:
 • Вік сайту
 • Бренд
 • Конкурентність в тематиці
 • Технічний стан сайту
 • Якість посилального профілю
 • Регіон просування
 • Бюджет на просування
 • І інші важливі чинники

І всі ці фактори потрібно ретельно вивчити, опрацювати, проаналізувати.
Чим ми власне і займаємося для отримання максимального ефекту.

Додаткові витрати на просування проекту
Бюджет на копірайтинг
Бюджет на переклад якщо на сайті кілька мовних версій
Бюджет на зовнішню оптимізацію
Бюджет на програміста
Бюджет на крауд-маркетинг
Технології, які ми використовуємо

Google вважається популярною пошуковою системою в інтернеті. Аудиторія цієї системи переважає значно над іншими пошуковими системи. Навіть у нашій країні Google лише трохи поступається пошуковій системі Яндекс, а в деяких європейських державах навіть лідирує.

Google завжди буде в пріоритеті. Тому, коли необхідно оптимізувати або розкрутити свій сайт (напрямок не має значення) під цю систему, потрібна Google оптимізація сайту.

Оптимізація сайту під Google: для чого це необхідно робити

Google оптимізація – важливий процес, що дозволяє просувати власний веб-проект. Завдяки цьому можна отримати такі результати:

 • · висока платоспроможність користувачів, які здатні здійснювати конверсійні дії;
 • · досить доступну розкрутку, якщо порівнювати з роботою із системою Яндекс;
 • · швидке отримання позитивних результатів, тому що пошуковик динамічно працюватиме;
 • · стабільність у вже присутніх алгоритмах. Пошукова система Google не дуже часто впроваджує щось нове. Ось чому seo оптимізація Google вважається більш передбачуваною в даній системі пошуку.

Специфіка Google оптимізації сайту

 1. 1. Ставка на людей, які користуються мобільними пристроями. Вже понад 60% запитів у пошуковій системі здійснються користувачами саме з мобільних пристроїв. І обсяг таких запитів не перестає зростати. Для просування сайту в даній системі пошуку зазвичай використовується Mobile-first Index. Він дає пріоритет під час ранжування сайтам, адаптованим до смартфону, планшету.
 2. 2. Відео на першому місці. У видачі пошуку спочатку з’являються відео, а потім посилання на сайти. Пошуковик відмінно інтегрований з хостингом Ютуб. Це необхідно обов’язково врахувати під час розкручування.
 3. 3. Боти в Google можуть швидко знаходити різноманітні помилки в кодах та пробіли доступу до веб-ресурсу. Це позитивно впливає на оптимізацію сайту.
 4. 4. Стабільність у серйозних змінах у позиціях. Кожен користувач інтернетом знає, що результати в Google можуть змінюватися просто миттєво. Але такі зміни вважаються незначними, наприклад, з 5-ої позиції в топі можна перейти на 7-у, потім повернутися назад. А перейти з ТОП-10 до ТОП-30 досить тяжко.

Оптимізація сайту під Google: що ви отримаєте в результаті

Налаштована та правильно налагоджена пошукова система фахівцями компанії WebFox дозволить вам отримати таке:

 1. 1. Висока швидкість завантаження свого сайту. Дуже важливо, щоб веб-проект зміг швидко завантажитись, обробити великий обсяг відвідувачів. Сайти, які завантажуються повільно, погано ранжуються у видачі пошуку.
 2. 2. Робота з мобільною версією. Така версія потрібна, щоб потрапляти до ТОП мобільного пошуку, покращувати поведінкові фактори.
 3. 3. Налаштовані якісні посилання. Система Google під час роботи враховує обсяг усіх посилань. Щоб уникнути фільтр «Пінгвін», необхідно мати якісні посилання, у яких відсутний спам в анкорах.
 4. 4. Комфорт. Будь-який веб-ресурс має бути комфортним у користуванні. Ось чому важливо: користуватися підзаголовками, ділити тексти на маленькі абзаци, додавати картинки, виділяти дані, які вважаються важливими.

Якщо ви вирішите звернутись до нас, не пошкодуєте. Спеціалісти нашої фірми WebFox швидко виконають поставлене перед ними завдання, допоможуть вам налаштувати та адаптувати проект до пошукової системи Google. Кожен бажаючий може отримати від нас корисні поради, які стосуються не лише оптимізації сайту, але й інших питань. Для цього можна зателефонувати або написати нам на електронну пошту.