ВАРТІСТЬ
15 000 грн місяць
Наші клієнти
Терміни виведення
в топ Google
Додаткові
витрати
Наші
переваги
Вони вже лідери в своїх тематиках

Якщо хочеш теж зайняти топові позиції у видачі google і прорватися вперед, тоді тобі до нас!

Технології, які ми використовуємо

Переведення бізнесу в онлайн або створення паралельного інтернет-каналу для просування своїх товарів і послуг – один з кращих способів розширити географію продажів, а також забезпечити отримання прибутку в умовах введення локдауна. Але створити сайт і наповнити свій онлайн-магазин хорошим товаром – це тільки половина успіху.

Навіщо потрібна SEO оптимізація інтернет магазину

Дуже часто, витративши значні ресурси на розробку сайту, його власники чекають надзвичайних продажів і дивуються, чому їх ресурс не приносить прибутку. Вивчивши проблему глибше, вони розуміють, що в їх віртуальний магазин просто не заходять відвідувачі. А не заходять тільки тому, що просто не бачать посилання на сайт при введенні запиту в пошукову систему.

Пошукова оптимізація інтернет магазину – це цілий комплекс заходів, спрямованих на те, щоб сторінки сайту, що просувається, займали високі позиції в результатах пошуку. Саме за першими десяти посиланнями переходить найбільша кількість користувачів інтернету, які шукають певний товар або послугу. Ще краще, якщо ваш сайт увійде до п’ятірки “улюбленців” пошукової системи. Тоді ви отримаєте максимум можливих відвідувань без необхідності платити за високі позиції і переходи з органічного пошуку.

Які переваги дає пошукова оптимізація інтернет магазину

Сьогодні вже ні в кого не викликає сумнівів, що оптимізація сайту інтернет магазину – необхідна частина роботи по його просуванню, проігнорувавши яку, можна забути про успіх і прибуток.
Але ми все ж хочемо нагадати вам про основні переваги SEO. До них відносяться:

  • Рентабельність. Відвідувачі, які заходять на ваш сайт, – це не випадкові люди. У них вже сформована потреба представленого вами товару. Тому конверсія, а відповідно і прибуток, оптимізованого інтернет-магазину зростає в кілька разів.
  • Пролонгована ефективність. Сторінка, яка вже зайняла одну з топових позицій у видачі, продовжує високо ранжуватися досить тривалий час. Якщо бути точним, до моменту зміни вимог самого пошуку. А своєчасна реакція на останній фактор дозволяє постійно знаходитися у колі лідерів.
  • Довіра і постійна прихильність клієнтів. Більшість користувачів не довіряє рекламним оголошенням, але при цьому охоче переходить за посиланнями, наступними відразу за ними, підсвідомо сприймаючи їх за найбільш надійні. А потім вибирають той же магазин для здійснення повторних покупок.

При цьому внутрішня СЕО оптимізація інтернет-магазину робить його більш зручним для використання і підвищує шанс того, що клієнт порадить його іншим людям.

Де замовити послугу СЕО оптимізації інтернет-магазину

Після створення онлайн торгової точки у її власника з’являється безліч важливих завдань, кожна з яких вимагає невідкладного вирішення. На те, щоб займатися просуванням свого сайту, як правило, не вистачає часу. А дуже часто і знань.
Допомогти в такій ситуації можуть фахівці, які не тільки знають, що таке СЕО оптимізація інтернет-магазину, але і мають на своєму рахунку десятки подібних успішно вирішених кейсів. Такі, як професіонали команди WebFox.

Для кожного магазину наші фахівці використовують унікальну стратегію просування. Вони заповнять ваш сайт унікальним корисним тематичним контентом, який добре індексується пошуковими системами, і гарантовано виведуть його в ТОП-10, звідки до вас обов’язково зайде максимально можлива кількість потенційних покупців.