Ціна від 105 грнза 1800 символів з пробілами
Терміни ви встановлюєте самівід терміновості замовлення залежить ціна
Перелік послуг перекладу
 • Технічні тексти сповнені профессіоналізмів і термінів. Для їх правильного перекладу потрібні додаткові знання перекладача в конкретній сфері діяльності. Тоді текст буде перекладений безпомилково.

 • Це специфічний вид перекладу, який вимагає делікатного підходу і підготовки. Потрібні знання в сфері медицини та будови тіла людини. Ми перекладаємо медичні тексти різної складності, так як наші перекладачі володіють достатніми знаннями для висококласного перекладу.

 • Щоб по всьому світу клієнти розуміли про що Ваш сайт, необхідно забезпечити якісний переклад всіх його складових. Такий переклад забезпечить приплив нових цільових клієнтів і розширить межі діяльності Вашої компанії.

 • Для перекладу текстів досить складної юридичної тематики потрібне володіння знаннями усталених юридичних формулювань і термінів. При роботі використовується дослівний переклад, щоб уникнути неточностей. Ми надаємо переклад, який має відношення до різних видів права.

 • Для роботи з художніми текстами, перекладач повинен володіти величезною нішею знань, навичок і прийомів перекладу. Але найголовніше, він повинен бути ще й письменником. Перекладач має право адаптувати текст, щоб його розуміли читачі іншої культури. Але почерк письменника і структура, ритм і темп повинні бути збережені.

 • Верстання (макетування) перекладеної документації

  Даний вид роботи дозволяє перенести необхідні графічні зображення в перекладений текст. Це дозволяє зробити макет оригіналу і макет реципієнта ідентичними.

Чому варто замовити переклад саме у нас?
 • Завжди майстерно перекладені тексти
 • Дипломовані фахівці з перекладу
 • У нас група перекладачів, що спеціалізуються на різних видах перекладу
 • Переводимо оперативно і здаємо вчасно
 • Система бонусних знижок
 • Офіс, який Ви можете відвідати

Переклад продуктів і послуг компанії, а також веб-контенту на англійську мову необхідний для більшості підприємств. Більше половини контенту в інтернеті (55%) переведено на англійську мову. Щоб краще зрозуміти важливість цього факту, давайте припустимо, що другою мовою з найбільшою присутністю в інтернет-просторі є англійська, і вона становить лише 5,6% всього контенту, споживаного у всесвітній інформаційній мережі. Якщо ваша бізнес-інформація не має перекладу на цю міжнародну мову, ви не тільки втратите доступ до найбільшого в світі ринку, але і дасте конкурентам перевагу перед своїм бізнесом.

Послуги перекладу на англійську: важливість і переваги

У веб-студії WebFox ми вважаємо, що наша найбільша нагорода – це похвала, яку отримуємо від задоволених клієнтів. Тому при наших професійних перекладах на англійську мову приділяємо особливу увагу якості і точності документів, які отримає клієнт, щоб він був повністю впевнений в тому, що тексти будуть доставлені без помилок перекладу і будуть відображати суть оригіналу.
Англійська мова, якою розмовляють понад 350 мільйонів чоловік по всьому світу, знаходиться на вершині рейтингу найпоширеніших рідних мов в світі. Він необхідний для подорожей або загально-професійних відносин з іншими країнами, якими б віддаленими вони не були.

Більш того, багато держав зацікавлені в посиленні викладання цієї мови в національних і приватних навчальних закладах. Статистика показує, що число людей, які розуміють і вміють спілкуватися англійською, перевищує 1,5 мільярда.

Загальновідомо, що торгові відносини США і Великобританії з іншими країнами дуже активні, а запити на послуги перекладу на англійську мову значно збільшилися в останні роки, щоб поліпшити торговельні відносини при імпорті або експорті товарів і послуг, а також політичні відносини.

Англійською говорять як офіційною мовою в 67 країнах, основними з яких є США, Великобританія, Австралія, Нова Зеландія, Ірландія, Південна Африка, Канада і т.д.

Команда супер-професійних перекладачів-носіїв англійської мови завжди у вашому розпорядженні, щоб задовольнити цей попит і допомогти вам прискорити ділові операції.

Професійні перекладачі-носії

Краща гарантія того, що важливі тексти будуть правильно перекладені англійською, – це команда дипломованих перекладачів-носіїв англійської мови. Кожен з тлумачів, які працюють в компанії, виконує свою роботу, приділяючи увагу змісту, не випускає з уваги ніяких деталей, тому кожен перекладений документ передається точно, а двостороннє спілкування відбувається гладко і абсолютно чітко.

Ми абсолютно впевнені в тому, що призначений вам експертний перекладач має високу кваліфікацію і спеціалізується в даній темі, щоб трансльований варіант і оригінал були схожі за тональністю і змістом на обох мовах.

Престиж нашої компанії полягає в розумінні потреб кожного замовника, і ми вважаємо, що наш обов’язок – надати вашим англомовним партнерам, співробітникам, керівникам або компаніям найкраще уявлення про ваші продукти, послуги та контент.

Щоб допомогти в досягненні цих цілей, проводимо ретельний пошук і призначаємо кращого сертифікованого лінгвіста, який володіє досвідом, офіційними ступенями, необхідними за законом і знаннями в потрібних областях перекладу, будь-то технологічний, юридичний і т.д.

Для роботи в студії кожен кадровий перекладач повинен відповідати наступним вимогам:

 • · мають спеціальний ступінь;
 • · завжди в курсі останніх подій в компетентній сфері;
 • · володіють великим досвідом роботи;
 • · спеціалізуються в останніх тенденціях і мають досвід співпраці в певних сферах.

Замовити професійний переклад на англійську офіційних документів і текстів

Супер-професійні перекладачі в вашому розпорядженні для перекладацької роботи над документами, які вимагають певної технічної мови в юридичній, комерційній або технологічних областях.

У нас є досвід роботи з представниками різних національностей. Вони приходять з усіма видами текстів, які необхідно транслювати з іншої мови на англійську. Ми спеціалізуємося на допомозі компаніям, які прагнуть до розширення, які не обов’язково зосереджені на аналогових медіа і в даний час користуються можливостями, які пропонує цифровий світ. Вивчаючи офіційні документи і тексти з різних сторін, працюємо з досвідченими професіоналами з різних областей з метою надати послуги перекладу на англійську за допомогою ефективних професіоналів, які ідеально підходять для ваших потреб.

Кожен день веб-студія WebFox отримує запити від клієнтів з усього світу, яким потрібні тлумачення на англійську мову. Ці клієнти приходять з різних областей, таких як електронне навчання, туризм, медицина, юридичний сектор, технології, міжнародна торгівля, мистецтво, роздрібна торгівля, аудіовізуальні ЗМІ, інженерія та т.д.

Ці запити включають в себе всі види форматів, такі як мейли, контракти, каталоги, прес-релізи, описи продуктів, статті, річні звіти, додатки, книги, інструкції з експлуатації, ігри, веб-сайти і т.д.

Ось деякі з сфер нашої компетенції щодо професійних перекладів:

 • · електронна комерція;
 • · архітектура і будівництво;
 • · електронне навчання;
 • · веб сайти;
 • · індустрія туризму;
 • · аудіовізуальний контент;
 • · наукові матеріали;
 • · фінансова документація;
 • · сертифікація;
 • · рекламна індустрія;
 • · юридичний і судовий сектори;
 • · художні тексти;
 • · медична література;
 • · індустрія моди і краси;
 • · локалізація відеоігор і програмного забезпечення.

Послуги сертифікованого перекладу на англ

Студія WebFox гарантує переклад з ефективною термінологією і правильне тлумачення документів, що, в свою чергу, забезпечує беззастережне визнання, сертифікацію і дійсність при поданні в офіційних і міжнародних агентствах.

Ми спеціалізуємося на послугах тлумачення на англійську юридичних, судових та адміністративних документів, а також нотаріально завірених документів, свідчень і установчих документів. Якщо це терміново, не соромтеся звертатися до нас без будь-яких зобов’язань, щоб домовитися про терміни доставки і ціну.

Вартість перекладу на англійську мову

Наші розцінки засновані на величині тексту, а також на типі документу, який потрібно перевести. Ще одне питання, яке слід враховувати, – це чи будуть повторювані робочі місця і запитувана область знань.
Увага, яка приділяється клієнтам, є індивідуальною, тому що орієнтуємося на ваші потреби, щоб задовольнити їх швидко і старанно. Можемо запевнити вас, що надамо пропозицію, яка відповідає потребам.

Замовлення перекладу на англійську

Де ж виконати замовлення на сучасному ринку? WebFox пропонує мовні послуги преміум-класу за конкурентоспроможними цінами. Для нас дуже приємно, коли ваші інвестиції окупаються за рахунок спеціалізованої роботи, яку ви отримаєте від одного з наших майстерень перекладачів.

Ми різко скорочуємо час, необхідний для виконання професійних перекладів на англійську мову, з днів до хвилин / годин з високою якістю, уніфікуючи і знижуючи ставки. Все це можливо завдяки команді перекладачів, яка з кожним днем ​​стає все більш інтернаціональною, і з великим досвідом роботи в галузі перекладу на всіх рівнях.