Ціна від 170 грнза 1800 символів з пробілами
Терміни ви встановлюєте самівід терміновості замовлення залежить ціна
 • Технічний переклад

  Переклад технічних текстів - це логічний, точний, послідовний виклад інформації. Для його здійснення необхідний досвід не тільки перекладацький, а й в машинобудівній та інших сферах. Правильність перекладу повинна бути поза сумнівами, адже некоректно перекладена інструкція до апарату може призвести до більш плачевних наслідків.

 • Медичний переклад

  Переклад такого роду текстів повинен бути здійснений тільки дуже досвідченими перекладачами виключно медичної сфери. Наші перекладачі не один рік пропрацювали з такого роду текстами, документами і заслужили довіру нашої компанії.

 • Переклад сайтів

  Ми беремося за переклад сайтів і блогів різних тематик. Перекладена інформація для сайту повинна бути зрозумілою читачеві так само, як і в оригінальній версії. У якості наших послуг, Ви можете легко переконається. Ми виконуємо свої обов'язки на совість.

 • Юридичний переклад, переклад документів

  Переклад в юридичній сфері діяльності - це, найчастіше, структуровані документи з чіткою формою подачі. Така форма повинна в точності зберігатися перекладачем. При цьому здійснюється "перекодування всіх термінів", які повинні бути коректно використані. Всі абревіатури переводяться відповідно.

 • Художній переклад (переклад книг)

  Для художнього перекладу використовують багато стилістичних фігур мови і прийомів для розкриття всієї глибини тексту. При цьому дозволяється адаптувати текст під особливості іншої культури. Для перекладу фільмів і книг перекладач задіє весь свій потенціал і красномовство.

 • Верстка (макетування) перекладеної документації

  Верстка - це "збірка" перекладених матеріалів з використанням матеріалів джерела, які необхідно задіяти для роботи. Наприклад, для інструкції необхідні допоміжні схеми та зображення. Точно такі ж зображення, як в оригіналі, використовуються при верстці.

  Де замовити переклад на італійську?

  Останнім часом послуги перекладу на італійську мову користуються великим попитом. Пам’ятайте, від якості перекладу тексту залежить багато чого. Важливо, щоб іноземні відвідувачі не тільки отримали загальне уявлення, наприклад, про ваш веб-сайт, але і були в курсі переваг і цілей вашої компанії, цінностей і т.д. Чіткий переклад на італійську дозволить швидко розширити коло потенційних клієнтів і стати впізнаваною компанією в інших країнах. Якщо ж переклад виконаний некоректно, містить помилки – можете не сподіватися на хорошу репутацію в зарубіжних бізнес-колах.

  Хочете замовити переклад на італійську мову? Шукайте грамотних перекладачів? Веб-студія “Web Fox” рада допомогти! У нас працюють найкращі перекладачі, які зможуть швидко і без проблем виконати не тільки переклад сайтів і документів, а й переклад статей і текстів абсолютно будь-якої складності.

  Переклад на італійську – якість гарантуємо!

  Сьогодні правильний переклад текстів на італійську (як і на будь-яку іншу іноземну мову) зі збереженням логіки викладу і змісту виступає найважливішою умовою успішного просування сайту в мережі. Не секрет, що переклад текстів з російської на італійську мову вимагає високих мовних знань. Це гарантує точну передачу змісту тексту. Точність перекладу забезпечується ретельною перевіркою робіт фахівцями нашої веб-студії, що досконало володіють мовою. Вони мають гарні знання граматики і лексики. Це допомагає нам виконувати навіть найскладніші види перекладів.
  Послуга перекладу на італійську мову включає в себе:

  1. Переклад сайтів. У багатьох випадках грамотний переклад сайту на італійську мову є необхідністю. Найчастіше переклад сайтів вважається ефективним варіантом зробити інформацію про ресурс максимально зрозумілою і доступною для великої кількості користувачів.
  2. Переклад блогів. Наші фахівці готові виконати точний письмовий переклад будь-якого блогу за короткий термін. Ви можете бути впевнені, що переклад буде грамотним без єдиних помилок.
  3. Переклад статей. Ви можете довірити професійним перекладачам текст будь-якої складності. Вони виконають якісний переклад статей, незалежно від обсягу.

  Також ми готові виконати переклад документів, книг і т.д. Замовляючи послугу перекладу на італійську мову у нас, ви отримаєте грамотно викладені тексти, які викличуть у відвідувачів інтерес і довіру до вашої компанії, послуги.

  Яка вартість перекладу з італійської?

  Ціна перекладу на італійську мову залежить від ряду факторів: обсягу, специфіки, складності тексту. Однак вартість даної послуги цілком доступна, ви і самі можете в цьому переконатися.
  Довірте переклад на італійську мову команді професіоналів, яка ніколи не підведе, але головне – не допустить ніяких помилок в роботі і вчасно зробіть замовлення. Завдяки досвідченим перекладачам, ви не можете зекономити свій дорогоцінний час, сили і нерви – ви отримаєте дійсно якісний переклад за вигідну ціну.
  Виникли питання? Хочете отримати більше інформації про послугу переказу на італійську мову? Швидше зв’язуйтеся з нами! Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання, запропонуємо вигідні умови співпраці.