ВАРТІСТЬ
15 000 грн місяць
Наші клієнти
Терміни виведення
в топ Google
Додаткові
витрати
Наші
переваги
Вони вже лідери в своїх тематиках

Якщо хочеш теж зайняти топові позиції у видачі google і прорватися вперед, тоді тобі до нас!

Технології, які ми використовуємо

Просування сайтів – головна складова успішного розвитку вашого бізнесу

Бізнес сьогодні значно відрізняється від того, яким був кілька років тому. Продажі через інтернет не так давно здавалися фантастикою, а найефективнішими рекламними інструментами були флаєри і бігборди. Зараз інтернет-магазин дитячого одягу, жіночого або чоловічого – це реальний, серйозний вид зайнятості, один з найефективніших, сучасних способів піти від продажів оффлайн і заробляти в мережі. Але запорукою успіху є грамотне просування, замовити яке можна в професійній веб-студії.

Просування інтернет-магазину одягу – помилки новачків

Побудова онлайн бізнесу – така ж серйозна справа, як і відкриття звичайного офлайнового магазину. Щоб отримувати стабільний прибуток, мати регулярний потік покупців, потрібно не просто створити сайт і наповнити його актуальними товарами, але і приділити належну увагу просуванню інтернет-магазину одягу.
Отже, якщо ви вирішили працювати онлайн і у вас є інтернет магазин одягу, просування необхідно замовляти у фахівців. Часто власник сайту вирішує зайнятися цим самостійно, але просування і SEO розкрутка інтернет-магазину вимагає глибоко індивідуального і комплексного підходу і знань.
Розкрутка – це потужний маркетинговий інструмент, який потребує багато часу і сил. Тому без потрібних знань, та ще й працюючи поодинці часто спроби самостійного просування закінчуються невдачею, а людина встигає витратити масу часу, зусиль і нервів, так і не отримавши результату.
Ще одна помилка не менш небезпечна, в тому, що власник сайту вважає, якщо він замовляє кваліфіковану розкрутку інтернет-магазину одягу, то сам він не повинен брати в цьому жодної участі. Сидіти склавши руки – велика дурість. Кращий результат буде досягнутий тільки при активній тандемній роботі агентство-власник.
Агентство бере на себе аналітику конкурентської бази, тематики ресурсу, планування подальшого просування, роботу з посиланнями, аналізує і збирає дані щодо цільової аудиторії, проводить оптимізацію, складає контент план і т.д.
З боку власника сайту повинен бути регулярний контроль за всіма процесами від продажів до роботи менеджерів. Постійний пошук нових цікавих ідей, стеження за тенденціями в своїй галузі.

Чи потрібна розкрутка інтернет-магазину одягу?

Клієнти самі пособі до вас не прийдуть, покупців потрібно залучати, а товар і свій бренд просувати. Замовляючи послуги нашої веб студії, ви отримуєте кваліфікований і індивідуальний підхід для кожного замовника. Ми вибираємо методи просування відповідно вашій ніші, після аналізу конкурентів, з урахуванням закладеного бюджету та інших факторів.
Переваги грамотної розкрутки:

  1. 1. Швидке виведення вашого сайту в ТОП пошукових систем.
  2. 2. Підвищення трафіку.
  3. 3. Виявлення і широке охоплення виключно цільової аудиторії.
  4. 4. Утримання клієнта.
  5. 5. Збільшення конверсії.
  6. 6. Зростання середнього чека.
  7. 7. Довгостроковий результат.
  8. 8. Зростання довіри до бренду.

Серед величезної конкуренції залучити клієнта, викликати у нього довіру і в результаті отримати прибуток не просто. Потрібно обов’язково в повній мірі використовувати принципи інтернет-маркетингу. Щоб швидко і активно розвивати свій бізнес в інтернеті інтенсивно користуйтеся розкруткою і просуванням свого ресурсу, замовляйте послуги тільки у професійних веб-студій, тоді очікуваний результат не змусить себе чекати.