ВАРТІСТЬ
20 000 грн місяць
Наші клієнти
Терміни виведення
в топ Google
Додаткові
витрати
Наші
переваги
Вони вже лідери в своїх тематиках

Якщо хочеш теж зайняти топові позиції у видачі google і прорватися вперед, тоді тобі до нас!

Технології, які ми використовуємо

Просування новинного сайту: чому не працюють стандартні методики

Складнощі, що виникають при просуванні новинного порталу – проблема, не з чуток знайома всім власникам онлайн ЗМІ. Нерідкі випадки, коли вивести сайт в ТОП не допомагають ні найкращі автори, ні найактуальніші новини, ні гучні інтригуючі заголовки, ні оригінальне оформлення сторінок. Не дає серйозного ефекту і використання високочастотних запитів. Та й вписувати їх в текст за умови, що новини потрібно випустити швидше за конкурентів, виходить далеко не завжди. Контентом в такій ситуації взагалі складно управляти, адже залежить він не від задумки редакторів, а від динамічно мінливої ​​ситуації в регіоні, країні або в світі.

Тому залучити на сайт максимально можливу кількість читачів можна тільки, потрапивши в тематичну видачу пошукової системи. Зробити це людині, яка не володіє спеціальними навичками, об’єднаними загальною назвою “розкрутка новинного сайту”, практично нереально.

СЕО просування новинного сайту: на крок попереду і на позицію вище конкурентів

Незалежно від того, йдеться про абсолютно новий ресурс або про інтернет-версії відомої газети, тільки правильний підхід до сео просування новинного сайту дозволяє йому потрапити на першу сторінку пошуковика.

  1. 1. Перша складова успіху новинного ресурсу – це, звичайно ж самі новини. Динамічність роботи інтернет-видань на сьогодні привела до того, що застарілою може стати навіть новина, опублікована п’ять хвилин тому. Однак не слід забувати, що навіть ексклюзив не принесе вам бажаний трафік, якщо ви не будете слідувати рекомендаціям фахівців з сео оптимізації.
  2. 2. Другий фактор, здатний вивести ресурс на перші позиції рейтингу – природна посилальна маса, що підвищує довіру до сайту з боку пошукових систем. Але і тут є свої тонкощі, не знаючи які можна отримати абсолютно протилежний ефект.

І, звичайно ж, якісне просування новинних сайтів передбачає потрапляння контенту в тематичну видачу пошукової системи за регіоном або спрямованістю ресурсу.

Розкрутка новинного сайту: кому довірити і як зрозуміти, що це працює?

Хочете забезпечити постійно зростаючий приплив трафіку на сайт, і при цьому похвалитися найнижчою вартістю кліка? Тоді вам не обійтися без допомоги фахівців, для яких просування новинного сайту є звичайним повсякденним завданням.
Команда WebFox допоможе вам досягти своєї мети в максимально короткі терміни. На сьогоднішній день ми володіємо колосальним досвідом розкрутки сайтів різної тематики, в тому числі інтернет-видань та новинних порталів. У своїй роботі ми використовуємо тільки “білі” методи просування, що гарантують вашому ресурсу постійну “дружбу” з пошуковиком.

Співпраця з нами – це можливість не просто просунути, а й значно поліпшити ваш сайт. Адже в поняття розкрутка новинного сайту ми вкладаємо не тільки його індексацію в ТОПі Google, але і поліпшення привабливості і зручності ресурсу для читача.
Індивідуальний підхід при роботі з кожним клієнтом дозволяє нам отримувати унікальний продукт, одночасно забезпечуючи кожному сайту високу позицію в пошуковику і унікальні характеристики оформлення, які виділяють його на тлі конкурентів.
Оцінити роботу веб студії WebFox вам буде неймовірно легко. Ми не надаємо сухих звітів і незрозумілих графіків. Замість цього, ми даємо видимі результати, щодня перетворюючи все більше звичайних користувачів інтернету в ваших читачів.