ВАРТІСТЬ
20 000 грн місяць
Наші клієнти
Терміни виведення
в топ Google
Додаткові
витрати
Наші
переваги
Вони вже лідери в своїх тематиках

Якщо хочеш теж зайняти топові позиції у видачі google і прорватися вперед, тоді тобі до нас!

Технології, які ми використовуємо

Як виконують розкрутку інформаційного порталу

Онлайн-ЗМІ відносяться до специфічного виду веб-сайтів, на який приходять за актуальною інформацією. Розкрутка інформаційного порталу вимагає чимало зусиль. Для неї найчастіше використовують такі маркетингові інструменти як прямі переходи з зовнішніх ресурсів. Для глянцевих онлайн-журналів активно застосовують просування через соціальні мережі. Найбільш ефективний спосіб для популяризації інформаційного сайту все ж залишається SEO-розкрутка. Такий трафік дозволяє привести більшу частину відвідувачів. Студія WebFox надає послуги просування сайтів новиннjої спрямованості при використанні сучасних маркетингових ІТ-технологій.

Особливості просування інтернет-порталу

Інформаційні сайти відрізняються функціоналом і структурою, вони спрямовані на контент і саме він виконує ключове завдання залучення. Перед початком робіт з SEO-просування необхідно виконати внутрішню оптимізацію. В інфо-порталі важливо вивести контент на якісний рівень, щоб він став рушійною силою залучення аудиторії. Щоб просування порталу було ефективним, контент повинен базуватися на таких принципах:

 • · актуальність інформації для нових матеріалів;
 • · оптимізація старих текстів для отримання великих результатів;
 • · регулярність публікацій і широке охоплення тематики.

Звичайно ж, редакційна політика онлайн-порталів не завжди допускає оптимізаторів до робіт над матеріалами авторів. Але при необхідності співробітники WebFox проконсультують в питаннях створення контенту під пошукові системи – робота з ключами, формування заголовків і підзаголовків.

Технічні аспекти розкрутки інтернет-порталу

Другий фундамент успішного просування – налагоджена технічна основа ресурсу і синхронізація з різними сервісами і пристроями. Це завдання беруть на себе сеошники нашої компанії. Таким чином, сео просування порталу включатиме етапи:

 1. 1. Усунення помилок і багів. Фахівці проводять аудит, радяться з керівництвом сайту з питань потрібних рубрик та сторінок, щоб прибрати непотрібні дублі сторінок і вразливі місця.
 2. 2. Оптимізація порталу та його внутрішніх елементів. Сюди входить настройка мета тегів для ключових сторінок і рекомендації для перелінковки.
 3. 3. Складання семантики під Google Trends, календар подій і запитів із згадкою року.
 4. 4. Формування виграшного уявлення у пошуковому відображенні для збільшення клікабельності.
 5. 5. Редизайн для формування привабливого онлайн-простору.

Наші співробітники проведуть детальний аудит, складуть стратегію роботи щодо поліпшення ресурсу для подальшого запуску контекстної реклами і посилального просування в пошукових системах.

Чому вигідно замовити оптимізацію порталу на WebFox

Співпраця з нашою студією – це шлях для успішного вирішення завдань з розкрутки порталу. Наші оптимізатори виконають всі необхідні дії для виведення сайту на високі позиції. Взаємодія буде складатися з таких етапів:

 1. 1. Вивчення ресурсу і потреб замовника. Проводимо якісний аналіз всіх деталей структури, блоків і технічних складових.
 2. 2. Оптимізація та налаштування компонентів. Для підняття новинного сайту в ТОП опрацьовуємо коди – виключаємо зайві теги й елементи JS і CSS, які обтяжують завантаження. Також прописуємо дієві title і description для поліпшення ранжування.
 3. 3. Складання рекомендацій для веб-проекту. Співробітники складуть індивідуальний план робіт з веденням інтернет-порталу новин.

Замовляйте просування порталів від команди WebFox, щоб досягти конкретних результатів у розширенні цільової аудиторії в оптимально короткий термін. Оптимізація від нашої веб-студії стане початком для ефективної рекламної кампанії.