від 3000 грн
на місяць
Кілька фактів про нас
Приклади оформлення груп / сторінок
Зв'яжіться з нами!

Щоб отримати індивідуальну пропозицію, достатньо:

Залишити заявку

Розкрутка і просування сторінок в Facebook

Сьогодні соцмережі – це потужний інструмент, який при належному використанні здатний вивести бізнес на новий рівень. Стабільний приплив нових клієнтів, зростання репутації і доходів, популяризація компанії, розширення ділових контактів. Сторінка в Facebook стане ефективним і надійним маркетинговим майданчиком для просування вашої справи і розкручування продукту.

Ця соціальна мережа використовується більш ніж мільярдом людей по всьому світу. Тут можна налагодити ділове спілкування, підвищити лояльність потенційних клієнтів, відповідно – збільшити прибутковість підприємства.

Веб-студія WebFox пропонує професійні послуги з розкручування і просування сторінок в Facebook.

Просування сторінки в Facebook – для чого?

Розкрутка сторінки ФБ є популярною послугою і тягне за собою ряд позитивних змін. Вибираючи просування бізнес-сторінки в Фейсбук від веб-студія WebFox ви отримуєте:

  1. 1. Привертаючий інтерес імідж компанії – грамотно підібраний контент, продумана методика комунікації, оригінальна графіка і дизайн сторінки забезпечать позитивну реакцію відвідувачів сторінки і підвищать лояльність.
  2. 2. Зростання продажів – на платформі Facebook доступна електронна комерція. Шлях прямої взаємодії полегшує залучення нових клієнтів, а правильно налаштована реклама значно підвищує рівень продажів.
  3. 3. Реклама без витрат – регулярні активні заходи з популяризації бренду, привабливий контент і call-to-action публікації дозволять просувати бренд практично безкоштовно.
  4. 4. Величезна аудиторія – при професійній розкрутці сторінки в Facebook компанія отримує безліч відвідувачів, таку кількість потенційних клієнтів неможливо охопити традиційними методами маркетингу.
  5. 5. Завжди на зв’язку – швидкість відгуку на запити користувачів підвищує лояльність компанії і сприяє постійному контакту і розширенню охоплення аудиторії.
  6. 6. Відстеження статистики – можливості платформи Фейсбук відкривають доступ до аналізу показників статистики на сторінці, це допоможе зробити вибір на користь вірних рішень для подальшого просування бізнесу.

Розкрутка сторінки в Фейсбук – специфіка

Для ефективного просування сторінки на Facebook слід розуміти, які саме завдання вирішує в даному випадку соціальна мережа і в чому полягає суть методів досягнення ваших цілей. Фахівці нашої студії займуться розкруткою бізнес-сторінки на Фейсбук, це дозволить:

  • · підвищити лояльність реальних і потенційних клієнтів;
  • · збільшити кількість переходів зі сторінки компанії на офіційний сайт, відповідно збільшити число первинних і повторних продажів;
  • · приверне інтерес і збільшить кількість учасників акцій і розпродажних пропозицій;
  • · забезпечить цільове інформування користувачів про вашу продукцію або послуги.

Просування сторінки в ФБ – коли чекати результатів?

Один з найбільш поширених питань – коли буде результат? Важливо пам’ятати, що просування сторінки на Фейсбук направлено в першу чергу на формування позитивного іміджу компанії і підвищення лояльності.

Зростання прямих продажів неодмінно станеться, але для цього потрібен якийсь час, протягом якого закріплюється позитивна репутація компанії, цільова аудиторія мотивується на співпрацю. Час банальних рекламних закликів пройшов, зараз потрібен якісний контент, який вимагає серйозного і вдумливого підходу. Для цього і слід вибирати професіоналів.

Фахівці нашої веб-студії фокусують увагу на основній стрічці. Наша і ваша мета – успішний аккаунт, в якому серед актуальних новин, посилань і заміток, будуть час від часу вкраплення рекламного характеру, ненав’язливі, але ефективні. Не викликаючи роздратування підписників, компанія зможе доносити нову інформацію читачам своєї сторінки, вони будуть ставити лайки і ділитися нею, поширюючи в мережі.

Розкрутка сторінок Facebook від веб-студія WebFox

Веб-студія WebFox проведе різні варіанти просування і розкрутки сторінки на ФБ. Залиште заявку на сайті або зателефонуйте, і менеджер нашої компанії надасть детальну консультацію, а також допоможе підібрати оптимальне рішення вашої задачі.