ВАРТІСТЬ
15 000 грн місяць
Наші клієнти
Терміни виведення
в топ Google
Додаткові
витрати
Наші
переваги
Вони вже лідери в своїх тематиках

Якщо хочеш теж зайняти топові позиції у видачі google і прорватися вперед, тоді тобі до нас!

Технології, які ми використовуємо

Як здійснюють просування сайту ювелірного магазину

Ювелірний інтернет-магазин відноситься до специфічного напрямку бізнесу. Товари тут різної цінової категорії, часто це дорогі вироби. Самостійно залучати клієнтів важко, очікування також не дасть результатів через інтенсивну конкуренцію в цій ніші. Тільки професійне просування сайту ювелірного магазину допоможе просунутися в пошукових системах, збільшити трафік і залучити цільову аудиторію.

Етапи та особливості просування сайту ювелірного магазину

Просування ювелірного магазину полягає в двох основних етапах:

  1. 1. Оптимізація сайту. Фахівці проводять ретельну перевірку сторінок, чистять сміття, усувають помилки, доповнюють матеріали і налаштовують посилання за SEO-методикою. Технічна оптимізація потрібна при наявності недоробок в розробці сайту. Оптимізація контенту проводиться для залучення користувачів.
  2. 2. Рекламні дії. Грамотна настройка реклами допомагає вийти на тих, хто готовий оформити замовлення.

Перед цими роботами проект вивчають, збирають необхідні дані про магазин, його охопилення і позиції на ринку. Також аналізують конкурентів, щоб вигідно виділитися поміж них.

Просування нових і діючих ювелірних магазинів в інтернеті від WebFox

Студія WebFox надає послуги розкрутки ювелірних сайтів усіх типів:

  • · нові ресурси з порожніми сторінками;
  • · сайти з технічними порушеннями в створенні;
  • · неактивні веб-сайти.

Визначаємо причини неефективності ресурсу і проводимо комплексні роботи, щоб налаштувати його на результативну рекламу. Наші співробітники організовують просування ювелірних магазинів в інтернеті в оптимальні терміни при високих показниках залученого трафіку. Співпраця з нашою веб-студією дозволить вашому сайту вийти в ТОП і регулярно отримувати лояльних покупців.