ВАРТІСТЬ
10 000 грн місяць
Терміни виведення
в топ Google
Додаткові
витрати
Наші
переваги
Вони вже лідери в своїх тематиках

Якщо хочеш теж зайняти топові позиції у видачі google і прорватися вперед, тоді тобі до нас!

Технології, які ми використовуємо
Професійна розкрутка медичних сайтів та виведення їх в ТОП видачі - наша мета

Просування медичних сайтів – відповідальний комплекс заходів, який має масу нюансів. Щоб визначити найбільш ефективну стратегію, необхідно з’ясувати все до найдрібніших деталей про діяльність установи. Тільки після цього можна починати формувати цілі, які потрібно досягти: продати медичне обладнання, медикаменти, надати певні послуги.

Просування медичних сайтів: як потрапити в ТОП-10

Особливе значення в просуванні має якість SEO-контенту. Обійти конкурентів, домогтися відмінних результатів пошукового трафіку, позицій непросто. Просування сайтів медичної тематики рекомендовано довірити професійній команді. Для досягнення поставлених цілей ресурс повинен мати:

 • · інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
 • · ретельно продуману структуру;
 • · детальний опис товарів, послуг;
 • · фото лікарів, їх характеристики;
 • · фото досягнень (сертифікатів, дипломів);
 • · опис медичного закладу з фото;
 • · контактні дані;
 • · зручну форму зворотного зв’язку;
 • · корисні статті з відповідною тематикою;
 • · онлайн-чат для консультацій;
 • · стильний дизайн з урахуванням сучасних тенденцій.

Креативні співробітники нашої студії WebFox в індивідуальному порядку визначать порядок дій. Ми не використовуємо готових шаблонів, тільки дієві і ефективні методи розкрутки для заняття місця в заповітному ТОП-10.

Просування сайту медичного центру: основні етапи

Розкрутка медичних сайтів складається з наступних етапів:

 1. 1. Підготовчі роботи. На даній стадії проводиться аналіз сайту, цільової аудиторії, конкурентів. Це вкрай важливо для складання реально діючого плану просування. Також є початковим етапом в процесі просування і включає комплексний технічний аудит. Індексація та ранжування технічно справного сайту в пошукових системах відбувається набагато краще.
 2. 2. Зовнішня оптимізація. Після детальних досліджень видаляються неякісні посилання, які погіршують ранжування. Для залучення нових клієнтів і розповіді про медичну компанію широкій аудиторії виконується прив’язка сайту до сторінок в соціальних мережах, створюються окремі теми на форумах.
 3. 3. Внутрішня оптимізація. Етап включає створення унікальних і якісних текстів з урахуванням принципів LSI. Також здійснюється оптимізація контенту, мета тегів.
 4. 4. Опрацювання. Медичний сайт потрапить в ТОП видачі набагато швидше, оскільки буде викликати інтерес у користувачів. На даній стадії фахівці вивчають особливості поведінки відвідувачів на сторінках, аналізують відмови, час знаходження на сайті. На підставі отриманої інформації вносяться необхідні доопрацювання.

Веб-студія WebFox має власну стратегію для досягнення цілей, а саме: виведення сайту в топовий рейтинг. Просування медицини – один із напрямів нашої діяльності, в якій ми досягли висот.

Розкрутка медичного сайту професіоналами нашої веб-студії – запорука успіху

Ми зробимо все необхідне, щоб підвищити рівень довіри до веб-ресурсу з боку популярних пошукових систем. Крім того, наші дії неодмінно підвищать лояльність користувачів, які в майбутньому стануть потенційними клієнтами.
Унікальні стратегії розвитку від WebFox допоможуть істотно підвищити показник впізнаваності медичного закладу, постачальника медобладнання. Часто привести користувача на сайт недостатньо, важливо викликати у нього бажання стати клієнтом.
Просування медичного сайту, ціна якого стартує від 10 000 грн. на місяць, фахівцями нашої веб-студії – запорука притоку клієнтів, підвищення впізнаваності і затребуваності.