Наші переваги Найзначніша наша перевага – це індивидуальність.

 • Ми використовуємо власні перевірені методи розкрутки, а не банальні поради з методичок.
 • Реально оцінюємо ситуацію, а не даємо голословні обіцянки за кілька днів зробити з вас акулу бізнесу.
 • Тільки не під копірку, тілько не як у всіх — ось наші пріорітети в роботі.
Всі бажають потрапити до “щасливої десятки”, але місць мало.
Якщо ви готові співпрацювати зі справжніми знавцями своєї справи, які не перший рік в СЕО, то місце під сонцем вам вже забезпечено!
Вони вже лідери в своїх тематиках

Якщо хочеш теж зайняти топові позиції у видачі google і прорватися вперед, тоді тобі до нас!

Терміни щодо виведення проекту в топ Google Ми поважаємо себе і відповідно своїх Клієнтів, тому завжди чесні перед вами. Просування сайту – трудомісткий процес, що вимагає значних витрат ресурсів і часу. Не можна точно спрогнозувати, за який термін сайт потрапить в ТОП-10 позицій пошукової видачі. 3, 5, 12 місяців – конкретну цифру не в силах озвучити навіть співробітники компанії Google. Ми розуміємо, що деякі наші колеги дають гарантії ефективної, а головне швидкої розкрутки, але все це тільки слова. Справжні сео-профі роблять ставку на просунуті технології, а не акцентують увагу Клієнта на дату.

Ви повинні розуміти, що на швидкість просування впливає безліч
факторів, таких як:
 • Вік сайту
 • Бренд
 • Конкурентність в тематиці
 • Технічний стан сайту
 • Якість посилального профілю
 • Регіон просування
 • Бюджет на просування
 • І інші важливі чинники

І всі ці фактори потрібно ретельно вивчити, опрацювати, проаналізувати.
Чим ми власне і займаємося для отримання максимального ефекту.

Додаткові витрати на просування проекту
Бюджет на копірайтинг
Бюджет на переклад якщо на сайті кілька мовних версій
Бюджет на зовнішню оптимізацію
Бюджет на програміста
Бюджет на крауд-маркетинг
Технології, які ми використовуємо

1000+ 1 ідея для активностей, динаміка і гарячі ліди – непогані перспективи для стартапу, чи не так? Особливо в тому випадку, якщо ваш сайт переживає не найкращі часи. Панове, гайд з бізнес-трансформації до ваших послуг. І це ефективна розкрутка сайту в Google від компанії WebFox.

Чому саме Гугл?

Призначена для користувача аудиторія цього пошуковика – найбільш велика у всій глобальній мережі. Серед українських інтернет-користувачів гуглом за останні роки скористалися понад 92% ЦА. Тому розвиток власної справи через гугл-пошук підвищує шанси стати видимим для вітчизняного ринкового сегменту і є унікальним шансом вигідно презентувати свою компанію / товар / бренд / послугу за кордоном.

Ось чому багатьом онлайн-підприємцям «заходить» саме розкрутка сайту в Гугл:

 1. 1. Сформована аудиторія – глобальна база потенційних покупців, споживачів, підписників всього світу.
 2. 2. Відмінна якість трафіку – пошукова система призводить на ваш веб-сайт тільки зацікавлених клієнтів.
 3. 3. Мінімальний бюджет – роботи з просування в Google обійдуться набагато дешевше в порівнянні з іншими рекламними кампаніями.
 4. 4. Впізнаваність – регулярні покази вашої спецпропозиції на гугл-просторах сприяють популяризації торгової марки / бізнесу.

  Лідерські позиції в пошуковій видачі – фактор удачі

  Якщо website на сторінці з результатами пошуку займає перші місця, є сенс говорити про його успішність і процвітання. Але якщо цього немає і ресурс знаходиться далеко не на «верхівці» видачі Гугл, вам вкрай необхідна розкрутка в Google. Довірте цей трудомісткий і багатоетапний процес фахівцям WebFox, адже тільки в наших силах в оптимальні терміни і недорого підняти ваш стартап на вершину бізнес-Олімпу!

  Розкрутка сайту в Гугл: стратегія суперпросування

  Складаємо індивідуальний план розкрутки вашого бізнесу з урахуванням поставлених завдань і креативних концепцій. Проводимо комплекс заходів для підвищення ефективності інтернет-маркетингу і показників KPI. Секрет нашого успіху – в динамічних інструментах:

  • · СЕО-просування;
  • · внутрішня оптимізація;
  • · google розкрутка сайту в соціальних мережах;
  • · контекстна реклама;
  • · прямий маркетинг.

  Це основні способи веб-просування в Гугл-пошуковику. Ми використовуємо набагато більше кейсів, які розширити ваш бізнес-проект!

  Пошуковий маркетинг: SEO розкрутка сайту під гугл

  Сео-оптимізація включає в себе всебічний аналіз веб-сайту, в тому числі його юзабіліті, збір семантики, розробку мета-тегів і контенту, перелінковку, нарощування посилальної маси. Це тривалий, але необхідний для якісного просування онлайн-бізнесу процес. Терміни та вартість обговорюються індивідуально.

  Контент-кампанія – website наповнюється корисними матеріалами

  Грамотно складені тексти з ключовими словами, відео, графіка і картинки з тематики сайту роблять сервіс привабливим для користувачів і піднімають його рейтинг в пошуковій топ-видачі. Щоб розкрутка сайтів для Google принесла свої плоди, наші копірайтери і СММ-менеджери складають план публікації унікального / продаючого контенту, який, до того ж, привертає увагу і зацікавленність аудиторії.

  SMM розкрутка сайтів в Гуглі: соцмережі в дії

  Першочергове завдання цілком здійсненне – треба залучити цільовий трафік і увагу до інтернет-магазину / порталу / сервісу за допомогою активного живого співтовариства. А в цій справі нам немає рівних. Ми розробимо персоналізований продаючий канал, який поліпшить імідж вашої фірми і налагодить взаємодію з покупцями. Готові піднятися на вершину бізнес-олімпу? Тоді до ваших послуг розкрутка сайту в Гуглі через Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram, LinkedIn, YouTube та інші соцмережі.

  Контекстна реклама Google Adwords – маркетинговий інструмент майбутнього

  «Контекст-просування» дозволяє істотно заощадити час між УТП і транзакцією (купівлею). Це реально крутий метод, коли обмежений бюджет, або потрібно терміново продати товар або знайти моментальний вихід на ЦА.

  Розкрутка сайтів в Гуглі в даному випадку запускається за допомогою текстових оголошень, банерів, відеоконтенту. Вся фішка в тому, що потенційні споживачі побачать контекстну рекламу вже через 3 години після її розміщення. Це підвищує товарообіг і швидкість покупки в цілому.

  Розсилка по SMS або Email: інформуємо креативно!

  Директ-маркетинг дає можливість тримати зв’язок із замовниками та партнерами. Прийом полягає в оповіщенні потенційних і наявних клієнтів про знижки, ексклюзивні пропозиції, новинки та акції.

  Розкрутка сайтів Google під ключ

  Інноваційна стратегія Гугл-просування, розроблена конкретно під ваш бізнес, дозволяє в короткі терміни знайти, «підігріти» і зачепити цільову аудиторію. Ви отримаєте зростання продажів, загальне визнання, підвищений інтерес до своєї фірми / продукту / торгової марки. WebFox у справі – співпрацюйте з професіоналами.