Наші переваги Найбільша наша перевага – це індивідуальність.

 • Ми використовуємо власні перевірені методи розкрутки, а не банальні поради з методичок.
 • Реально оцінюємо ситуацію, а не даємо голословні обіцянки за кілька днів зробити з вас акулу бізнесу.
 • Тільки не під копірку, тільки не як у всіх — ось наші пріоритети в роботі.
Всі бажають потрапити в “щасливу десятку”, але місць то мало.
Якщо ви готові співробітничати зі справжніми знавцями своєї справи, які не перший рік в СЕО, то місце під сонцем вам вже гарантовано!
Вони вже лідери в своїх тематиках

Якщо хочеш теж зайняти топові позиції у видачі google і прорватися вперед, тоді тобі до нас!

Терміни щодо виведення проекту в топ Google Ми поважаємо себе і відповідно своїх Клієнтів, тому завжди чесні перед вами. Просування сайту – трудомісткий процес, що вимагає значних витрат ресурсів і часу. Не можна точно спрогнозувати, за який термін сайт потрапить в ТОП-10 позицій пошукової видачі. 3, 5, 12 місяців – конкретну цифру не в силах озвучити навіть співробітники компанії Google. Ми розуміємо, що деякі наші колеги дають гарантії ефективної, а головне швидкої розкрутки, але все це тільки слова. Справжні сео-профі роблять ставку на просунуті технології, а не акцентують увагу Клієнта на даті.

Ви повинні розуміти, що на швидкість просування впливає безліч
факторів, таких як:
 • Вік сайту
 • Бренд
 • Конкурентність в тематиці
 • Технічний стан сайту
 • Якість посилального профілю
 • Регіон просування
 • Бюджет на просування
 • І інші важливі чинники

І всі ці фактори потрібно ретельно вивчити, опрацювати, проаналізувати.
Чим ми власне і займаємося для отримання максимального ефекту.

Додаткові витрати на просування проекту
Бюджет на копірайтинг
Бюджет на переклад якщо на сайті кілька мовних версій
Бюджет на зовнішню оптимізацію
Бюджет на програміста
Бюджет на крауд-маркетинг
Технології, які ми використовуємо

SEO-просування сайту в студії WebFox

Фахівці WebFox розуміють, наскільки важливу роль відіграє сео-розкрутка. Застосувавши кращі технології, ми допомогли багатьом веб-ресурсам стати успішними. У наших проектів хороша відвідуваність і конверсія, а все завдяки продуманій стратегії сео-просування сайтів.

Навіщо необхідне просування сайту

Отримавши результати за запитом в пошуковій системі, можна помітити, що деякі сайти виявляються у верхній частині списку, а інші знаходяться в самому низу. Чому так відбувається? Вся справа в методах розкрутки. Ретельно продумане seo-просування допомагає сайтам підніматися на топові місця пошукової видачі.

Статистика показує, що 95% користувачів заходять на перші 10 ресурсів. Відповідно, відвідуваність і конверсія у цих сайтів набагато вище, ніж у тих, що опинилися в кінці. Отже, розкрутка сайту необхідна для:

 • · залучення більшого числа клієнтів;
 • · збільшення продажів;
 • · відбокремлення від конкурентів;
 • · формування гарного іміджу;
 • · впізнаваності бренду.

Особливості seo-просування сайтів

Оптимізація веб-ресурсу – трудомісткий процес, що складається з різних етапів. В нашій студії розкрутка сайтів включає два основних етапи:

 1. 1. Зовнішнє просування – розкрутка ресурсу в пошуковій системі за допомогою нарощування посилальної маси (кількість посилань, які спрямовують людей на сайт, який просувається).
 2. 2. Внутрішня оптимізація – зміна коду і наповнення веб-сторінки під вимоги пошукової системи.

Обидва етапи необхідні для створення успішного сайту. Ми наповнюємо ресурс якісним сео-оптимізованим контентом, а також просуваємо його за зовнішніми посиланнями.

Важливим етапом просування є розробка семантичного ядра. Що це таке? Семантичне ядро ​​- набір фраз, що характеризують тематику сайту. Це ті самі запити в пошуковій системі, за допомогою яких користувачі шукають інформацію. Завдання сео-фахівців в тому, щоб визначити, які саме словосполучення використовують люди в запитах.

Щоб ваш ресурс був інформативним, важливо орієнтуватися не тільки на Google-аналітику. Якщо підлаштовувати контент суто під ключі, його цінність знижується. В першу чергу необхідно зрозуміти, що ви хочете донести користувачам. Вже після цього за допомогою статистики пошукових систем можна чітко відповідати на питання аудиторії. Ми не прихильники шаблонних неживих ресурсів, тому створюємо якісний і зрозумілий контент.

Сео-розкрутка сайтів: які терміни?

Напевно знайдуться люди, які обіцяють підняти ваш сайт дуже швидко. Однак грамотні фахівці розуміють, що якісне просування – це більше про злагоджену роботу команди, а не про швидкість. В даному випадку, швидше – не означає краще.

Швидкість розкрутки сайту залежить від:

 • · популярності бренду;
 • · технічного стану веб-ресурсу;
 • · регіону; <
 • · кількості конкурентів;
 • · бюджету.

Професіонали обов’язково враховують все перераховане, після чого розробляють план дій. Якщо застосувати відповідні методи, ресурс неодмінно підніметься вгору. Однак ніхто не може точно сказати, коли сайт вопиниться в топі.

Ми орієнтуємося на якість, а не на швидкість, тому сео-просування за два дні – це не про нас. Тільки детальний аналіз поточної ситуації, а також розробка стратегії щодо конкретного проекту приносять хороші результати. Фахівці нашої студії впевнено піднімають сайти на перші позиції.

Розкрутка сайту: плюси

У SEO є як мінімум п’ять привабливих переваг:

 1. 1. Довіра користувачів – якщо порівнювати з рекламою, то сео-просування викликає більше довіри. Людям приємніше шукати інформацію самостійно: людина вбиває в Google запит і вибирає відповідний для себе сайт з відповіддю на питання. Ресурси у верхній частині списку добре запам’ятовуються, а також підвищують впізнаваність бренду.
 2. 2. Зростання числа клієнтів – тут все просто: ресурси у верхній частині списку більш відвідувані, відповідно, кількість потенційних клієнтів збільшується.
 3. 3. Окупність – вкладення в розкрутку сайту з лишком окупаються, якщо веб-сторінка знайшла свою цільову аудиторію. Коли бренд завоює довіру, вам не доведеться вкладати багато коштів у просування. Люди самі знаходитимуть те, що їм необхідно, на вже знайомому ресурсі.
 4. 4. Верхні позиції надовго – добре підібрана стратегія допоможе вашому сайту бути в топі НЕ день-два, а тривалий період. Навіть зупинивши розкрутку, ресурс може бути ще якийсь час на плаву завдяки грамотному підходу.
 5. 5. Відокремлення від конкурентів – при якісному просуванні сайту бренд буде виділятися на тлі конкурентів, залучаючи нових клієнтів.

Пам’ятайте: сео-оптимізація – процес нешвидкий, але ваше терпіння обов’язково винагородиться верхніми позиціями в пошуковій видачі.

Просування і розкрутка сайту: індивідуальний підхід

Ми розуміємо, що кожен веб-ресурс – окрема ніша зі своєю аудиторією. Просування сайтів в WebFox відрізняється нестандартним підходом. В основі нашої роботи лежить успішний досвід розкрутки, а не чиїсь поради. Фахівці реально дивляться на речі і дають індивідуальну оцінку бізнесу.

Алгоритми пошукових систем постійно змінюються, тому те, що допомогло одному сайту, виявиться марним для іншого. Ми стежимо за всіма змінами в SEO-сфері, щоб застосовувати кращі стратегії просування. Фахівці студії знають, як залучити цільову аудиторію і підвищити конверсію. Наші клієнти отримують якісно оптимізований ресурс зі стабільним доходом. Хочете, щоб ваш веб-ресурс став прибутковим? Довіртеся професіоналам прямо зараз!