Портфоліо

Замовляючи сайт, клієнт хоче отримати ефективно працюючий ресурс з цікавим дизайном і функціональним наповненням. Ми працюємо так, щоб забезпечити замовника якісним готовим рішенням в оптимально короткі терміни.

Наша компанія пропонує:

  • · ретельне вивчення побажань і переваг клієнта;
  • · пошук креативних ідей та втілення індивідуальних рішень;
  • · скрупульозне виконання всіх домовленостей і безпосередньо замовлення;
  • · довгострокове взаємовигідне співробітництво з наданням широкого спектру послуг.

Багаторічний досвід роботи і величезна кількість успішних проектів дають нам можливість реалізовувати цікаві продуктивні ідеї, пов’язані зі створенням і просуванням web-ресурсів.

Розробка інтернет сайту: враховуємо побажання клієнта

Щоб розробка інтернет сайтів проходила успішно, а подальше використання нових web-ресурсів було максимально продуктивним, спочатку детально обговорюються всі подробиці співпраці. Ми повинні отримати докладну інформацію про мету створення веб-ресурсу, дізнатися діапазон і тип завдань, які він буде виконувати. Важливо розуміти, що саме хоче отримати наш клієнт в результаті.

Орієнтуючись на тип майбутнього ресурсу, фахівці розробляють кілька прототипів його дизайну, щоб мати можливість запропонувати клієнтові різні варіанти. Підготовка прототипів – це перший крок до побудови структури майбутнього інтернет-ресурсу з найбільш зручним і функціональним інтерфейсом.

Ефективна розробка інтернет сайту вимагає наявності грамотного технічного завдання (ТЗ). Ми його готуємо на першому етапі співпраці. Такий підхід гарантує клієнту можливість отримання ідеального результату.

Після затвердження ТЗ і формування прототипів сторінок нового інтернет-ресурсу, дизайнери починають розробку веб-дизайну. Для цього використовуються професійні програми, які передбачають можливість використання можливостей растрової і векторної графіки.

Підготовлений макет головної сторінки відправляється замовнику проекту на затвердження. Якщо зауважень немає, профільні фахівці переходять до розробки внутрішніх сторінок сайту. При наявності зауважень або побажань щодо макета, профільні фахівці здійснюють коригування з урахуванням нових вимог. Основна мета – втілити на практиці будь-які побажання клієнта і домогтися схвалення результатів професійної роботи.

Створення інтернет сайтів – комплексна робота

Розробка інтернет сайтів, створення ефективних веб-ресурсів – командна робота. Після затвердження замовником версії проекту дизайнери передають її до відділу програмування для верстки.

Далі здійснюється верстка дизайну і підключення системи управління (CMS). Цим займаються програмісти. Вони здійснюють валідну і адаптивну кросбраузерну верстку дизайну, підключення CMS. По завершенні цього етапу, створення інтернет сайтів передбачає впровадження функціоналу. Орієнтир – узгодження з замовником технічного завдання.

Наступний етап пов’язаний з базовим наповненням ресурсу: це завдання виконується контент-менеджерами. Вони формують меню створюваного веб-ресурсу. Наявність категорій або розділів в головному і допоміжному меню дозволяє наочно продемонструвати роботу web-ресурсу, презентувати його функціонал. В процесі розробки інтернет сайтів, Київ приділяється особлива увага зручності інтерфейсу і юзабіліті, перевіряється коректність роботи у всіх браузерах, результативність впровадження креативних фіч і т.д.

Потім приходить час повномасштабного тестування. На етапі практичного знайомства з новим web-ресурсом, клієнту надається можливість апробації його робочої версії. Якщо немає зауважень, і клієнта все влаштовує, якщо не залишається питань, що стосуються функціоналу, ресурс підключається до домену. Ми надаємо таку послугу: у нас є доступ до великої кількості доменних зон, в т. ч. міжнародних.

Зрозуміло, розробка інтернет сайтів, ціна підсумкового обсягу виконаних завдань залежать від кількості наданих послуг. Так, для забезпечення працездатності інтернет-ресурсу потрібен проплачений хостинг. Якщо у замовника його немає, ми готові виділити місце на наших SSD-серверах.

Розробка інтернет сайтів та їх подальше просування

Після залагодження питань з хостингом і підключенням до домену, починається підготовка до його просування і розкрутки на найбільш популярних платформах, перш за все в Google. На фінальному етапі клієнт отримує всю необхідну інформацію з доступу до нового веб-ресурсу.

Ми надаємо своїм клієнтам величезний спектр послуг, і розробка інтернет сайтів в Україні – не єдиний напрямок. Компанія займається не тільки створенням, а й просуванням онлайн-ресурсів, контекстною та медійною рекламою, аудитом, наповненням текстовим контентом і багато іншого.

На кожному етапі виконання проекту, ми розробляємо продуктивні ідеї. Ми шукаємо нестандартні підходи, при необхідності вносимо поправки, тішимо замовників своєчасним виконанням взятих на себе зобов’язань. Кожен проект, кожен створений сайт – це приклад професійної роботи.

Потрібна розробка інтернет сайтів під ключ? Звертайтеся: ми створюємо ефективно працюючі ресурси, які допомагають досягти успіху!