Ціна від 15000 грн.
Термін до 30 днів

Адаптивний дизайн інтернет-магазину – це максимальна зручність та комфорт у використанні веб-ресурсу, а значить запорука збільшення відвідуваності сайту та зростання продажів. Розробляємо яскравий та вражаючий дизайн інтернет-магазину, приділяємо особливу увагу стилістичним деталям.

Портфоліо
Ми заслужили і виправдали довіру

Компанії різних масштабів і сфер діяльності звертаються до нас за допомогою в розкручуванні бізнесу.
Дякуємо за ваш вибір і увагу!

Студія веб-дизайну WebFox пропонує розробку і впровадження адаптивного дизайну для інтернет-магазину будь-якого формату. Нашими дизайнерами і веб-майстрами створюються унікальні шаблони, які однаково ефектні і на стаціонарних комп’ютерах, і на невеликих мобільних пристроях.

Адаптивний дизайн інтернет магазину: переваги професійної розробки

Мета створення адаптивного дизайну – розширення візуальної доступності сайту інтернет-магазину. Такий дизайн відмінно проглядається зі смартфонів, ноутбуків, планшетів, ПК, внаслідок чого пропозиції інтернет-магазину швидше доходять до потенційних клієнтів.

Крім цього можливості адаптивного дизайну сторінок інтернет-магазину дозволяють розширити цільову аудиторію, і робить каталог ІМ доступнішим – в будь-який час і в будь-якому місці користувач зможе зробити замовлення прямо зі свого телефону.

При перегляді сторінок магазину з адаптивним дизайном зберігається видимість всіх модулів, розділів і товарних позицій.

Умови замовлення адаптивного дизайну ІМ

Дизайнери нашої компанії WebFox роблять оформлення в адаптивному форматі з можливістю внесення коригувань. Розроблені дизайни інтернет-магазинів в WebFox володіють такими перевагами:

  • · інтуїтивно зрозуміла навігація;
  • · збереження всього функціоналу;
  • · відмінне юзабіліті;
  • · швидкість завантаження – досить висока.

Для вирішення цих завдань використовуються окремі панелі, перемикання макетів, перенесення web блоків, метод мінімальної верстки.

Наші послуги максимально доступні за ціною, завдяки чому адаптивний дизайн для вашого інтернет-магазину окупиться в найближчі тижні користування. Досвід і відповідальність наших співробітників дозволяють давати довгострокові гарантії ефективності роботи ІМ з таким дизайном.