Ціна від 4000 грн.
Термін до 10 днів

Дизайн лендинга от наших специалистов, вне зависимости от выбранного вами пакета - это профессиональный подход и справедливая стоимость. Мы всегда ориентируемся на пожелания заказчика, а также на свой опыт. А это значит, что вы получите качественный результат.

Портфоліо
Ми пропонуємо не просто дизайн сайту, ми пропонуємо успішний бізнес
  • Ви напевно вже помітили величезну кількість різноманітних по дизайну сайтів. Одні з них успішні, а інші – ні. Так чому ж це відбувається? Один з можливих варіантів – це дизайн сайту. Добре продуманий, розписаний і чудово сконструйований сайт – це вже половина успіху. Такий сайт привертає увагу, по ньому хочеться “походити”. Але дійсно хороший сайт – це сайт, зайшовши на який, хочеться купити. Саме ми і створюємо такі сайти. Ми можемо з упевненістю сказати, що це працює. Такий ресурс завжди приємний покупцеві, адже він створює особливий настрій.

  • Покупець завжди готовий купити, тому наше завдання – підштовхнути Вашого клієнта до покупки. Як це зробити? Потрібно не допускати поширених помилок. Найголовніше – це зручність для відвідувача. Сайт не повинен напружувати. Інакше, потенційний покупець просто піде. Ми розробляємо дизайн сайту орієнтуючись не тільки на зручність, але і на психологічні аспекти. Ми ретельно підбираємо таку кольорову гаму, яка була б приємною і привабливою для відвідувача. Такий сайт буде регулярно приносити продажі і нових відвідувачів.

Чому саме ми
знаем психологию картинка 2
Знаємо психологію
Комплекснвые услуги для результата картинка
Комплексний підхід
adv картинка
Професійні дизайнери
лупа картинка
Не відволікаємося від бренду
гора картинка
Відповідальні
никогда не срываем сроки картинка 2
Ніколи не зриваємо терміни