Портфоліо

Адаптивний дизайн сайту: що це?

Сайт, який з будь-якого гаджета (ноутбука, смартфона, планшета) відкривається в коректному вигляді, називається адаптивним. Для чого потрібен цей тип дизайну і як його зробити?

Для чого потрібен адаптивний дизайн сайту

Чи бувало, що зайшовши на сайт з мобільного пристрою, вам доводилося збільшувати сторінку, використовувати прокрутку екрану або заново перезавантажувати вкладку? Таке відбувається через некоректне відображення контенту. Ну а першопричиною є відсутність адаптивного дизайну у веб-ресурсу. Виходить, що сайт створений тільки під конкретний електронний пристрій.

Потрапивши на ресурс з дивним завантаженням сторінки, користувач довго на ньому не затримається і вже тим більше не замовить послугу / товар.

Клієнт перейде на адаптивний сайт конкурентів і оформить заявку у них. Але ж цього можна не допустити, якщо заздалегідь потурбуватися про оптимальне оформлення свого веб-ресурсу.

В процесі розробки адаптивного дизайну важливо враховувати ширину дисплея основних типів гаджетів. Якщо веб-сторінка підлаштовується під розширення мобільного пристрою, значить верстка виконана правильно.

Адаптивний дизайн для сайту: у чому ваша користь

Для власника адаптивний веб-ресурс – це:

  • · збільшення потоку клієнтів і, як наслідок, доходу;
  • · популяризація бренду;
  • · формування гарного іміджу;
  • · широкі можливості для SEO-просування.

Цікаво, що пошукова система Google віддає перевагу адаптивним версіями сайтів. Тобто на запит користувача вона в першу чергу видасть ресурси, які підлаштуються під будь-який пристрій. Всі інші сайти будуть в кінці пошукової видачі, а значить відвідуваність у них буде дуже низька.

Де замовити адаптивний дизайн сайту

Довіртеся професіоналам студії WebFox, які знають свою справу. На рахунку компанії безліч проектів і задоволених клієнтів. Ми розробляємо ресурси з урахуванням ваших побажань і новітніх технологій. Адаптивний дизайн сайту, ціна на який вказана у відповідному розділі, виконується для всіх типів веб-сторінок.

Ви отримаєте готовий проект в заздалегідь обумовлений термін. Залишайте заявку на адаптивний дизайн сайту. Замовити послугу можна в один клік у верхній частині екрану.

Тільки уявіть: ваш ресурс в топі пошукових систем, клієнти шикуються в чергу, а бізнес успішно розвивається. З WebFox це стане реальністю!