Вартість від 3000/місяць
Термін настройки до 10 днів
Як виглядає контекстна реклама
Кілька фактів про нас
Які результати Ви отримаєте
Карколомний трафік
Розширення цільової аудиторії
Гарячі Ліди вже через 24 години
Моментальні продажі
Збільшена конверсія
Популяризація товару / послуги / бренду
Масштабування бізнесу
У 3-5 разів більше клієнтів
Оптимізація рекламної кампанії
ТОП пошукової видачі
Результати в цифрах Щомісяця
>80%
додаткового
доходу
100%
впізнаваність
бренду
60%
економії
бюджету
90%
цільових відвідувачів
на сайт
98%
замовників
повертається знову
100%
показник ефективності ROI
2-5%
клікабельності
Хочете отримати
індивідуальну пропозицію
зараз?
Залишити заявку
Кому потрібен контекст?

Приватним підприємцям

Компаніям
малого і середнього бізнесу

Дистриб'юторам, рітейлерам, дилерам

Представникам великого бізнесу

Великим корпораціям

Початківцям стартаперам

 
Почніть проект з WebFox
Підготовка

Аналізуємо тематику сайту, конкурентне середовище, визначаємо потенційних клієнтів, складаємо подальшу стратегію розкрутки, плануємо структуру кампаній, розробляємо рекламні оголошення, формуємо семантику.

Запуск

Реєструємо особистий аккаунт, налаштовуємо рекламний кабінет і веб-аналітику, підключаємо лічильники. Запускаємо рекламу в Google Adwords / Yandex Direct, узгоджуємо попередні ціни за клік / показ / лід.

Ведення

Аналізуємо перші результати, впроваджуємо планові зміни, коригуємо вартість кліка, ключові слова, географію. Насамперед підвищуємо показник клікабельності, рейтинг оголошення, рентабельність рекламної кампанії.

Звітність

Щомісяця надаємо звіти про виконану роботу: що було впроваджено, які реальні цифри, наскільки ефективний контекст, чи досягнуті поставлені цілі. Складаємо план дій на наступний місяць.

Зв'яжіться з нами!

Щоб отримати індивідуальну пропозицію, достатньо:

Залишити заявку

Агентство контекстної реклами – тут працюють професіонали!

Хочете збільшити продажі? Зробити сайт відвідуваним і популярним? Збільшити трафік за короткий термін? Звертайтеся до нас і ми неодмінно допоможемо у всіх цих питаннях!

На сьогоднішній день контекстна реклама підходить практично для будь-якого типу бізнесу. У нас працюють досвідчені фахівці, які знають про контекстну рекламу все і навіть більше. Вони ретельно вивчать ваш бізнес, бізнес ваших конкурентів, проаналізують і розроблять вашу унікальну торгову пропозицію.

Агентство з контекстної рекламі: наші переваги

До нас звертаються з багатьох причин, але одними з найголовніших вважаються ці:

  1. 1. Величезний досвід роботи. Ми знаємо, як створити і грамотно налаштувати контекстну рекламу будь-якої складності.
  2. 2. Конкурентні ціни. Ми встановлюємо чесні і справедливі ціни, тому співпрацювати з нами завжди вигідно.
  3. 3. Широкий спектр послуг. Ми пропонуємо різні послуги, які дозволяють зробити сайт відвідуваним.
  4. 4. Прозорі умови роботи. Завжди орієнтуємося на інтереси клієнта, працюємо на результат, завжди знаходимо найкращі індивідуальні рішення.

Замовляючи контекстну рекламу у нас, ви можете бути впевнені, що вона буде сприяти збільшенню продажів і залученню нових клієнтів через інтернет. Такий тип реклами гарантує точне попадання в цільову аудиторію, а значить, буде дуже ефективною.

Найкраща студія контекстної реклами

Студія контекстної реклами буде особливо цікава і корисна власникам недавно створених сайтів, лендінгів і неоптимізованих веб-ресурсів з низьким обсягом трафіку з пошукових систем. Наша команда націлена на результат і завжди запропонує кращі стратегії для втілення ваших бізнес-ідей. Ми розробимо таку контекстну рекламу, яка стане потужним інструментом продажів. Вона буде націлена на конкретну цільову аудиторію, яка захоче скористатися вашими пропозиціями.

Швидше замовляйте контекстну рекламу у нас і переконайтеся, що вона є відмінним способом збільшити продажі без вкладень в SEO-просування вашого веб-ресурсу. Вона працює швидко і точно влучає в ціль. Такий тип інтернет-реклами дозволяє привести на сайт цільової трафік, що враховують пошукові системи, а значить гарантувати хороші продажі і успіх в бізнесі.