Портфоліо
Аудит сайту допоможе вирішити проблеми з роботою сайту

Для нормального, повного функціонування сайту, необхідно періодично усувати різноманітні помилки, що можуть виникнути. Сайт – це механізм, хоч і не в буквальному розумінні даного слова. Тому, як і будь-який механізм, він вимагає уваги і турботи. Час від часу потрібно проводити аудит сайту обов’язково. Це дозволить з’ясувати наскільки Ваш сайт відповідає вимогам пошукових ботів, усунути певні помилки в програмному коді і багато іншого. Окрема увага приділяється ще й контенту. Контент – дуже важливий для просування будь-якого сайту. Тому, зайняти верхні позиції в основних пошукових системах неможливо без хорошого наповнення.

Високопрофесійний аудит Вашого сайту допоможе в просуванні

Іноді, для просування сайту робиться все, але його позиції не сильно і не так стрімко ростуть, як би Вам цього хотілося. Тому, якщо замовити аудит сайту, цю проблему можна оперативно і ефективно вирішити. Причин тому може бути чимала дюжина і без професійного аудиту їх не з’ясувати. Також, чималу увагу наші SEO фахівці приділяють посиланням і джерелам трафіку. Це важлива частина, щоб провести ефективний аудит сайту. Найкраще перевіряти всі системи роботи сайту.

Який варто замовити аудит сайту?

Щоб розуміти який аудит Вашому сайту необхідний, потрібно розібратися які є види аудиту. Найкориснішим і найбільш повним вважається комплексний. Така перевірка сайту включає в себе всі системи: від контенту до перевірки помилок в коді. Технічний допоможе розібратися, чи є помилки структури сайту та інші технічні аспекти. Зовнішній – перевірка посилань. Внутрішній стосується контенту, в тому числі і задіяння ключових слів у текстах сайту. Аналіз конкурентів дозволяє докладно розглянути сильні сторони конкурента і взяти їх на “озброєння”. Ще одним видом, не менш важливим, є аналіз поведінкових факторів, який дасть Вам відповідь на питання: “Чи є мій ресурс зручним і корисним для користувача?”.
У будь-якому разі, проблему, що виникла завжди зможуть вирішити професіонали веб студії “WebFox”. Тому Ви можете замовити аудит сайту і ми обов’язково знайдемо рішення. Телефонуйте!