Ціна від 15000 грн.
Термін до 30 днів

Дизайн інтернет-магазину косметики від веб-студії WebFox – це чудова можливість привернути увагу потенційних клієнтів до вашого веб-ресурсу та отримати бажаний прибуток від продажу. Професійні дизайнери зроблять дизайн інтернет-магазину косметики унікальним та барвистим.

Портфоліо
Ми заслужили і виправдали довіру

Компанії різних масштабів і сфер діяльності звертаються до нас за допомогою в розкручуванні бізнесу.
Дякуємо за ваш вибір і увагу!

Яким повинен бути дизайн інтернет-магазину косметики, щоб сподобатися відвідувачеві?

Далеко не кожен, хто заходить в онлайн бутік, здійснює в ньому покупку. Щоб максимально велика кількість відвідувачів стали вашими покупцями, при оформленні торгового майданчика потрібно максимально підкреслити всі його переваги.
Тому, розробляючи дизайн інтернет-магазину косметики, слід приділити увагу таким його складовими:

  • · “Кошик” і кнопка “купити”. Робіть їх найпомітнішими елементами на сторінці, інакше клієнт може відразу і не зрозуміти, що він потрапив в магазин.
  • · Логотип. Приваблива емблема допоможе гостю з першого погляду зрозуміти, який товар тут можна купити.
  • · Інформація про актуальні акції та бонусні програми. Саме можливість придбати щось з великою знижкою або отримати подарунок найчастіше залучає нових клієнтів.
  • · Каталог. Зручність при пошуку потрібного товару гарантує, що клієнт довше затримається на сайті, а значить і підвищує шанс, що він зробить покупку.

Де замовити розробку дизайну інтернет магазину косметики?

Грамотно і швидко розробити привабливе оформлення сайту, а значить і забезпечити високі продажі вашого магазину, можуть тільки фахівці з великим досвідом роботи. Такі, як команда WebFox. Професійний і в той же час креативний підхід до вирішення завдання – гарантія того, що ви отримаєте унікальний дизайн сайту, а відвідувачі вашого магазину просто не зможуть піти без покупки.