Ціна від 15000 грн.
Термін до 30 днів

Унікальний дизайн інтернет-магазину, що продає, - запорука залучення потенційних клієнтів і, як наслідок, активні продажі і збільшення прибутку. Команда професійних дизайнерів розроблять індивідуальний дизайн інтернет-магазину з впізнаваним логотипом і зроблять роботу якісно і точно в строк.

Портфоліо

Якщо ви хочете замовити дизайн інтернет-магазину меблів, то необхідно звертатися тільки до кваліфікованих фахівців. Завдяки професійній компанії розробляється цікавий, ефективний і продаючий дизайн, який буде привертати увагу потенційних покупців.

Розробка дизайну інтернет магазину-меблів – яких правил потрібно дотримуватися?

Щоб створити унікальний дизайн інтернет-магазину меблів і при цьому мотивувати клієнта зробити замовлення, компанія використовує такі правила:

  1. 1. Зручність для користувача. Для цього до дрібниць продумується просте меню, зрозумілі категорії товарів, яскраві посилання для замовлень.
  2. 2. Строгість і гарний зовнішній вигляд. Зараз елегантності і стильності можна домогтися використанням простих шрифтів і невеликої кількості кольорів.
  3. 3. Унікальний стиль. При розробці дизайну інтернет-магазину меблів обов’язково використовується фірмовий стиль компанії, для більшої впізнаваності і вирізнення серед конкурентів.
  4. 4. Розміщення професійних і якісних фотографій меблів на сайті.
    Використання візуалізації і застосування анімації допомагають користувачеві легко вибрати товар.

Як замовити дизайн інтернет магазину меблів?

Веб-студія допоможе втілити в життя будь-яку вашу ідею. Кваліфіковані дизайнери допоможуть підібрати свій стиль і дадуть рекомендації з використання колірних відтінків для того, щоб інтернет-магазин працював ефективно і виконував свої функції.