Ціна від 15000 грн.
Термін до 30 днів

Унікальний дизайн інтернет-магазину, що продає, - запорука залучення потенційних клієнтів і, як наслідок, активні продажі і збільшення прибутку. Команда професійних дизайнерів розроблять індивідуальний дизайн інтернет-магазину з впізнаваним логотипом і зроблять роботу якісно і точно в строк.

Портфоліо
Ми пропонуємо не просто дизайн сайту, ми пропонуємо успішний бізнес
  • Ви напевно вже помітили величезну кількість різноманітних по дизайну сайтів. Одні з них успішні, а інші – ні. Так чому ж це відбувається? Один з можливих варіантів – це дизайн сайту. Добре продуманий, розписаний і чудово сконструйований сайт – це вже половина успіху. Такий сайт привертає увагу, по ньому хочеться “походити”. Але дійсно хороший сайт – це сайт, зайшовши на який, хочеться купити. Саме ми і створюємо такі сайти. Ми можемо з упевненістю сказати, що це працює. Такий ресурс завжди приємний покупцеві, адже він створює особливий настрій.

  • Покупець завжди готовий купити, тому наше завдання – підштовхнути Вашого клієнта до покупки. Як це зробити? Потрібно не допускати поширених помилок. Найголовніше – це зручність для відвідувача. Сайт не повинен напружувати. Інакше, потенційний покупець просто піде. Ми розробляємо дизайн сайту орієнтуючись не тільки на зручність, але і на психологічні аспекти. Ми ретельно підбираємо таку кольорову гаму, яка була б приємною і привабливою для відвідувача. Такий сайт буде регулярно приносити продажі і нових відвідувачів.

Ексклюзивний дизайн сайту
  • Допомагає компанії знайти фірмовий образ в очах покупця
  • Однаково прекрасно виглядає на всіх пристроях
  • Робить сайт лідером своєї сфери діяльності
  • Привертає все більше клієнтів щодня
  • Формує сприятливу атмосферу і допомагає збільшити продажі