Наші переваги Найзначніша наша перевага – це індивидуальність.

 • Ми використовуємо власні перевірені методи розкрутки, а не банальні поради з методичок.
 • Реально оцінюємо ситуацію, а не даємо голословні обіцянки за кілька днів зробити з вас акулу бізнесу.
 • Тільки не під копірку, тілько не як у всіх — ось наші пріорітети в роботі.
Всі бажають потрапити до “щасливої десятки”, але місць мало.
Якщо ви готові співпрацювати зі справжніми знавцями своєї справи, які не перший рік в СЕО, то місце під сонцем вам вже забезпечено!
Вони вже лідери в своїх тематиках

Якщо хочеш теж зайняти топові позиції у видачі google і прорватися вперед, тоді тобі до нас!

Терміни щодо виведення проекту в топ Google Ми поважаємо себе і відповідно своїх Клієнтів, тому завжди чесні перед вами. Просування сайту – трудомісткий процес, що вимагає значних витрат ресурсів і часу. Не можна точно спрогнозувати, за який термін сайт потрапить в ТОП-10 позицій пошукової видачі. 3, 5, 12 місяців – конкретну цифру не в силах озвучити навіть співробітники компанії Google. Ми розуміємо, що деякі наші колеги дають гарантії ефективної, а головне швидкої розкрутки, але все це тільки слова. Справжні сео-профі роблять ставку на просунуті технології, а не акцентують увагу Клієнта на дату.

Ви повинні розуміти, що на швидкість просування впливає безліч
факторів, таких як:
 • Вік сайту
 • Бренд
 • Конкурентність в тематиці
 • Технічний стан сайту
 • Якість посилального профілю
 • Регіон просування
 • Бюджет на просування
 • І інші важливі чинники

І всі ці фактори потрібно ретельно вивчити, опрацювати, проаналізувати.
Чим ми власне і займаємося для отримання максимального ефекту.

Додаткові витрати на просування проекту
Бюджет на копірайтинг
Бюджет на переклад якщо на сайті кілька мовних версій
Бюджет на зовнішню оптимізацію
Бюджет на програміста
Бюджет на крауд-маркетинг
Технології, які ми використовуємо

Єдиний випадок, коли фірма відразу ж після відкриття сайту чи лендингу потрапить до топ-10 пошукових систем – абсолютно унікальна послуга чи товар, які раніше просто були відсутні в інтернет. Погодьтеся, це досить утопічна ситуація. Адже навіть нова модель телевізора або раніше невідома процедура омолодження шкіри вже конкуруватиме з низкою подібних пропозицій. Щоб клієнт, набравши в пошуковій системі цікавий товар, відразу побачив ваше оголошення і перейшов на ваш сайт існують компанії з SEO просування інтернет-ресурсів.

Інструментарій компаній з просування сайтів

Якщо хтось стверджує, що існує чарівний спосіб без вкладень та професійних навичок підняти ваш веб-ресурс у топ-10 Google або Яндекс за наявності розвиненого конкурентного ринку, то він вам бреше! Компанія з просування сайту – це колектив фахівців багатьох суміжних IT-дисциплін, які володіють ефективними маркетинговими методами, що дозволяють на порядок підняти показники продажу.

Щоб цей інструментарій дав максимальні результати при мінімумі витрат, необхідний головний фактор, що впливає на нього, – досвід виконавця. Саме від його професіоналізму, знання всіх нюансів та «підводного каміння» процесу оптимізації залежить віддача від кожної копійки, вкладеної до бюджету рекламного заходу.

Принципова відмінність ефективної компанії з просування сайту – уміння досягати довгострокового ефекту проведених СЕО заходів. Серйозно витратитись і побачити свою фірму у топ-10 пошукачів досить нескладно. Зробити це із мінімумом бюджету, утримати результат, зберегти високий рейтинг – показник професіоналізму виконавця.

Ще однією відмінністю успішної компанії з СЕО просування є вміння її фахівців врахувати всі численні фактори, що впливають на позитивну віддачу рекламної розкрутки, в тому числі особливості пропонованих товарів та послуг, конкурентне середовище, психологія цільової аудиторії, регіон продажів, бренд, технічні нюанси сайту замовника , бюджет тощо.

Простим показником ефективності роботи виконавця буде обсяг збільшеної відвідуваності сайту на одиницю витрачених коштів.

«WebFox» – веб студія просування сайтів № 1

«Там, де учень робить сто помахів мечем, майстер зробить один крок» – так говорить східне прислів’я, яке повною мірою відноситься до розуміння ефективності компанії з просування. Правильно складене семантичне ядро, коректні фільтри рекламної пропозиції, знання психології потенційних покупців дозволять отримати максимальний результат кожної вкладеної гривні.

Наша команда п’ять років піднімає веб-майданчики замовників у топи пошукових систем з незмінним та довгостроковим успіхом. За цей час наші професіонали створили власну ефективну систему розкручування сайтів компаній замовників та продовжують щодня удосконалювати її. Ми не пропонуємо «чарівної пендалі», що піднімає рейтинг до небес. Ми гарантуємо:

 • · Максимально ефективне використання бюджету замовника.
 • · Власні професійні розробки однієї з провідних на ринку IT-послуг компанії з просування сайтів, що неодноразово перевірені та довели свою успішність.
 • · Уся увага та багаторічний досвід команди профі до вашого проекту та готовність зробити свою роботу з максимальною віддачею.
 • · Найбільш лояльні цінові програми серед інших компаній з просування сайтів в інтернеті та знижкові пропозиції на комплексні замовлення.
 • · Топ-10 у пошукових системах сайту замовника за мінімально можливих витрат.

Заощаджуйте рекламний бюджет, отримуйте максимальний результат – працюйте з професійною веб-студією просування сайтів WebFox!