Вартість від 5000/місяць
Термін настройки до 10 днів
Результати в цифрах Щомісяця
>80%
додаткового
доходу
100%
впізнаваність
бренду
60%
економії
бюджету
90%
цільових відвідувачів
на сайт
98%
замовників
повертається знову
100%
показник ефективності ROI
2-5%
клікабельності
Хочете отримати
індивідуальну пропозицію
зараз?
Залишити заявку
 
Почніть проект з WebFox
Підготовка

Аналізуємо тематику сайту, конкурентне середовище, визначаємо потенційних клієнтів, складаємо подальшу стратегію розкрутки, плануємо структуру кампаній, розробляємо рекламні оголошення, формуємо семантику.

Запуск

Реєструємо особистий аккаунт, налаштовуємо рекламний кабінет і веб-аналітику, підключаємо лічильники. Запускаємо рекламу в Google Adwords / Yandex Direct, узгоджуємо попередні ціни за клік / показ / лід.

Ведення

Аналізуємо перші результати, впроваджуємо планові зміни, коригуємо вартість кліка, ключові слова, географію. Насамперед підвищуємо показник клікабельності, рейтинг оголошення, рентабельність рекламної кампанії.

Звітність

Щомісяця надаємо звіти про виконану роботу: що було впроваджено, які реальні цифри, наскільки ефективний контекст, чи досягнуті поставлені цілі. Складаємо план дій на наступний місяць.

Контекстна реклама для b2b: особливості просування, від яких залежить результат

Оголошення з динамічним контентом, які з’являються на сайтах різної спрямованості в залежності від наших інтересів, – чудовий спосіб реклами для продавця, який хоче донести інформацію про свій товар до максимальної кількості користувачів. Однак одна справа, якщо ваш продукт призначений для реалізації кінцевому споживачу, і зовсім інша, якщо ваш клієнт відноситься до сегменту b2b.

Контекстна реклама в цьому випадку працює так само ефективно, але її створення і розміщення мають ряд особливостей, без урахування яких ви ризикуєте витрачати рекламний бюджет без належної віддачі.

Інтернет-простір – це величезна аудиторія, і виділити в ній людей, які є цільовим сегментом вашого бізнесу, – завдання не з легких. Знайти і привести на потрібний сайт тих, хто працює в b2b, і, більш того, приймає рішення про закупівлю товарів або послуг для бізнесу, під силу далеко не кожному фахівцю в галузі реклами. Саме тому багато підприємців відмовляються від цієї ідеї вже на етапі її виникнення. Але це рішення аж ніяк не є правильним. Адже при максимальній релевантності показу і високій клікабельності оголошень прибуток бізнесу можна збільшити в кілька разів.

Де замовити послугу b2b контекстна реклама

Контекстна реклама для b2b передбачає індивідуальну стратегію, ретельний підбір тематичних ключів, постійний аналіз ефективності та коригування дій залежно від отриманого результата. Впоратися з завданням такої складності під силу тільки фахівцям, що мають значний досвід у цій сфері.

Команда веб-студії WebFox вже кілька років виводить сайти своїх клієнтів в ТОП. Співпраця з нами допомагає їм заощадити до 60 відсотків рекламного бюджету і отримати при цьому до 80 відсотків додаткового доходу. Тому практично всі наші замовники стають нашими постійними клієнтами.

Хочете отримати настільки ж вражаючі результати продажів? За допомогою інструменту контекстна реклама для b2b це реально, причому в досить короткий період. Залишайте заявку на нашому сайті і ми зв’яжемося з вами найближчим часом. Довірте просування свого бізнесу професіоналам і отримаєте стабільний приріст клієнтів протягом усього періоду нашого співробітництва.