Вартість від 9000/місяць
Термін настройки до 10 днів
Як виглядає контекстна реклама
Кілька фактів про нас
Які результати Ви отримаєте
Карколомний трафік
Розширення цільової аудиторії
Гарячі Ліди вже через 24 години
Моментальні продажі
Збільшена конверсія
Популяризація товару / послуги / бренду
Масштабування бізнесу
У 3-5 разів більше клієнтів
Оптимізація рекламної кампанії
ТОП пошукової видачі
Результати в цифрах Щомісяця
>80%
додаткового
доходу
100%
впізнаваність
бренду
60%
економії
бюджету
90%
цільових відвідувачів
на сайт
98%
замовників
повертається знову
100%
показник ефективності ROI
2-5%
клікабельності
Хочете отримати
індивідуальну пропозицію
зараз?
Залишити заявку
Кому потрібен контекст?

Приватним підприємцям

Компаніям
малого і середнього бізнесу

Дистриб'юторам, рітейлерам, дилерам

Представникам великого бізнесу

Великим корпораціям

Початківцям стартаперам

 
Почніть проект з WebFox
Підготовка

Аналізуємо тематику сайту, конкурентне середовище, визначаємо потенційних клієнтів, складаємо подальшу стратегію розкрутки, плануємо структуру кампаній, розробляємо рекламні оголошення, формуємо семантику.

Запуск

Реєструємо особистий аккаунт, налаштовуємо рекламний кабінет і веб-аналітику, підключаємо лічильники. Запускаємо рекламу в Google Adwords / Yandex Direct, узгоджуємо попередні ціни за клік / показ / лід.

Ведення

Аналізуємо перші результати, впроваджуємо планові зміни, коригуємо вартість кліка, ключові слова, географію. Насамперед підвищуємо показник клікабельності, рейтинг оголошення, рентабельність рекламної кампанії.

Звітність

Щомісяця надаємо звіти про виконану роботу: що було впроваджено, які реальні цифри, наскільки ефективний контекст, чи досягнуті поставлені цілі. Складаємо план дій на наступний місяць.

Зв'яжіться з нами!

Щоб отримати індивідуальну пропозицію, достатньо:

Залишити заявку

Бізнес може приносити дохід 24 години на добу, якщо в хід йде контекстна реклама. Для інтернет магазинів це дуже важливий інструмент, що формує рітейл-стратегію. Хто б міг подумати, але звичайні текстові оголошення і банери, які анонсуються в пошукових системах і на їх сайтах-партнерах, здатні залучити аудиторію і підвищити рентабельність стартапу.
Користь і вигода
Безумовно, контекстно-торгова кампанія економить час і сприяє збільшенню конверсії. Ефективність даного процесу доведена на практиці: обсяги продажів зростають, публіка задоволена, впізнаваність бренду піднялася «вище хмар». Непоганий результат вже на перших етапах просування, чи не так ?! Тому пропонуємо вам скористатися моментом і замовити у WebFox таку послугу, як контекстна реклама інтернет магазину.

Мінімальні розцінки, гарантований ефект розвитку, оперативне виконання поставлених завдань – все це ви отримаєте при співпраці з нами. Чи готові вдосконалити своє становище в ринковій ніші? Тоді починаємо розкрутку з контексту!

Професійна настройка контекстної реклами: інновації для інтернет магазину

Пошуковий, тематичний, Google і СММ-контекст налаштовується в стислі терміни при використанні спеціальних маркетингових технологій та інструментів. Природно, таке відповідальне завдання повинен виконувати досвідчений експерт, щоб вебсайт не потрапив під фільтр і розвивався правильно. Якщо доручити цю процедуру нам, все буде зроблено в кращому вигляді, не за всі гроші світу і за адекватною вартістю.

Ефективна настройка контекстної реклами для інтернет магазину починається з детального аналізу сайту і постановки цілей. Для цього ми проводимо аудит і визначаємо предмет рекламування – товар, послугу, дію / захід, торгову марку. Далі переходимо до складання медіаплану:

  • · розраховуємо бюджет;
  • · затверджуємо терміни рекламної кампанії;
  • · фокусуємося на регіонах показу;
  • · фіксуємо кількість переходів на вебсайт і відповідну тарифікацію за клік тощо.

Всі інші нюанси запуску і впровадження контексту варто довірити особистому менеджеру «Вебфокс». Також ви можете оформити послугу постійного ведення і оптимізації контекстної кампанії.

Крута контекстна реклама для інтернет магазинів: чи буває таке?

Звичайно, буває. Ми генеруємо виключно яскраву і захоплюючу рекламу, яка призводить на ваш website вже «підігріту» публіку (гарячі ліди) і стимулює потенційних покупців здійснювати покупки. Так, наші advertisements помічають, запам’ятовують і – що найголовніше – прислухаються до мессенджу. А тут, як не крути, пряма дорога до високих продаж.

Контекстна реклама – це круто, якщо за ваш інтернет магазин береться WebFox!