Вартість від 8000/місяць
Термін настройки до 10 днів
Як виглядає контекстна реклама
Кілька фактів про нас
Які результати Ви отримаєте
Карколомний трафік
Розширення цільової аудиторії
Гарячі Ліди вже через 24 години
Моментальні продажі
Збільшена конверсія
Популяризація товару / послуги / бренду
Масштабування бізнесу
У 3-5 разів більше клієнтів
Оптимізація рекламної кампанії
ТОП пошукової видачі
Результати в цифрах Щомісяця
>80%
додаткового
доходу
100%
впізнаваність
бренду
60%
економії
бюджету
90%
цільових відвідувачів
на сайт
98%
замовників
повертається знову
100%
показник ефективності ROI
2-5%
клікабельності
Хочете отримати
індивідуальну пропозицію
зараз?
Залишити заявку
Кому потрібен контекст?

Приватним підприємцям

Компаніям
малого і середнього бізнесу

Дистриб'юторам, рітейлерам, дилерам

Представникам великого бізнесу

Великим корпораціям

Початківцям стартаперам

 
Почніть проект з WebFox
Підготовка

Аналізуємо тематику сайту, конкурентне середовище, визначаємо потенційних клієнтів, складаємо подальшу стратегію розкрутки, плануємо структуру кампаній, розробляємо рекламні оголошення, формуємо семантику.

Запуск

Реєструємо особистий аккаунт, налаштовуємо рекламний кабінет і веб-аналітику, підключаємо лічильники. Запускаємо рекламу в Google Adwords / Yandex Direct, узгоджуємо попередні ціни за клік / показ / лід.

Ведення

Аналізуємо перші результати, впроваджуємо планові зміни, коригуємо вартість кліка, ключові слова, географію. Насамперед підвищуємо показник клікабельності, рейтинг оголошення, рентабельність рекламної кампанії.

Звітність

Щомісяця надаємо звіти про виконану роботу: що було впроваджено, які реальні цифри, наскільки ефективний контекст, чи досягнуті поставлені цілі. Складаємо план дій на наступний місяць.

Зв'яжіться з нами!

Щоб отримати індивідуальну пропозицію, достатньо:

Залишити заявку

Контекстна реклама Гугл в Києві – стійке зростання продажів

Контекстна реклама Google – ефективний інструмент для просування бізнесу в інтернеті. Такий вид реклами вважається відмінним способом для залучення відвідувачів на конкретний сайт.

Контекстна реклама продумана до дрібниць і завжди орієнтована на запити конкретного користувача. Вона буде відображати користувачам рекламні оголошення (текстові, графічні, відео) про товар, в якому вони зацікавлені.

Контекстна реклама в Google Ads – один з кращих варіантів підвищити продажі і швидко знайти якомога більше нових покупців. З кожним роком інструментарій рекламної системи Google Ads вдосконалюється, з’являються нові різноманітні функції, тому він вимагає серйозного професійного підходу. Без досвіду і навичок налаштувати контекстну рекламу в Google Ads буде дуже складно.

Створити ефективну рекламну кампанію під силу тільки професіоналам веб-студії. Вони знають всі особливості і тонкощі настройки і створення контекстної реклами в Google Ads. Вони знають, як зробити так, щоб контекстна реклама дійсно працювала і приносила відмінний прибуток. Професіонали веб-студії “WebFox” завжди працюють на результат і ви самі можете в цьому переконатися.

Контекстна реклама в Google в Києві

Контекстна реклама в Google від нашої веб-студії – це:

  • · широке охоплення;
  • · швидкий пошук нових покупців;
  • · швидкі продажі;
  • · впізнаваність бренду в стислі терміни.

Контекстна реклама допоможе вам стати ближче до своїх клієнтів, контролювати свій бізнес і отримати новий канал продажів. Дуже важливо правильно налаштувати такий тип реклами. Для цього знадобиться виконати збір семантичного ядра, аналіз цільової аудиторії, налаштувати обліковий запис.

Хочете замовити ефективну контекстну рекламу в Google Ads в Києві? Швидше звертайтеся до веб-студії “WebFox”. Ми знаємо, як зробити бізнес в інтернеті успішним і прибутковим.