Вартість від 5000/місяць
Термін настройки до 10 днів
Які результати Ви отримаєте
Карколомний трафік
Розширення цільової аудиторії
Гарячі Ліди вже через 24 години
Моментальні продажі
Збільшена конверсія
Популяризація товару / послуги / бренду
Масштабування бізнесу
У 3-5 разів більше клієнтів
Оптимізація рекламної кампанії
ТОП пошукової видачі
Результати в цифрах Щомісяця
>80%
додаткового
доходу
100%
впізнаваність
бренду
60%
економії
бюджету
90%
цільових відвідувачів
на сайт
98%
замовників
повертається знову
100%
показник ефективності ROI
2-5%
клікабельності
Готові кейси
 
Почніть проект з WebFox
Підготовка

Аналізуємо тематику сайту, конкурентне середовище, визначаємо потенційних клієнтів, складаємо подальшу стратегію розкрутки, плануємо структуру кампаній, розробляємо рекламні оголошення, формуємо семантику.

Запуск

Реєструємо особистий аккаунт, налаштовуємо рекламний кабінет і веб-аналітику, підключаємо лічильники. Запускаємо рекламу в Google Adwords / Yandex Direct, узгоджуємо попередні ціни за клік / показ / лід.

Ведення

Аналізуємо перші результати, впроваджуємо планові зміни, коригуємо вартість кліка, ключові слова, географію. Насамперед підвищуємо показник клікабельності, рейтинг оголошення, рентабельність рекламної кампанії.

Звітність

Щомісяця надаємо звіти про виконану роботу: що було впроваджено, які реальні цифри, наскільки ефективний контекст, чи досягнуті поставлені цілі. Складаємо план дій на наступний місяць.

Зв'яжіться з нами!

Щоб отримати індивідуальну пропозицію, достатньо:

Залишити заявку

Контекстна реклама медичних послуг: що потрібно знати?

Розвивати бізнес в сфері медицини з використанням контекстної реклами – завдання серйозне і непросте. І пов’язано це не тільки з великою конкуренцією в даній ніші, як може здатися на перший погляд. Контекстна реклама медичних послуг має деякі важливі аспекти, їх обов’язково повинен знати фахівець, який її буде створювати і налаштовувати.

Перш ніж створювати контекстну рекламу медичних послуг потрібно вивчити законодавчі вимоги, адже така реклама має обмеження. Деякі медичні тематики заборонені в мережі Інтернет і про це теж треба пам’ятати.

Щоб контекстна реклама медичних послуг була максимально ефективною, важливо заздалегідь вивчити не тільки установу і всі її переваги, але і конкурентів і цільову аудиторію.

Контекстна реклама медичних послуг – завжди ефективно!

Виконати коректне налаштування контекстної реклами медичних послуг вам допоможуть професіонали “WebFox”. Вони мають великий досвід у створенні контекстної реклами різних видів. Фахівці зможуть якісно налаштувати контекстну рекламу в медичній тематиці.

Ми знаємо, як приватній клініці і медичному центру швидко знайти нових клієнтів за допомогою контекстної реклами. Звертайтеся!