Ціна від 2000 грн.
Терміни від 2 тижнів
контекстна реклама Чернігів
Контекстна реклама Чернігів
контекстна реклама Чернігів

Контекстна реклама в Google

  • Якщо ви думаєте про те, як залучати на свій інтернет-ресурс відвідувачів, тільки зацікавлених в послугах або товарах, які ви пропонуєте, то звичайною рекламою в інтернеті, природно, не обійтися. Компанія «WebFox» пропонує вам більш дієвий спосіб, який допоможе зацікавлювати потенційних клієнтів так, щоб вони переходили по вашому посиланню в той час, коли вони «гуглять» схожий на вас контент. І цей варіант – це контекстна реклама. Чернігів – це одне з міст України, який вже встиг ознайомитися з нашими послугами та змінити справи в своєму бізнесі в кращу сторону. Даний варіант дає гарантію того, що користувачі будуть відвідувати ваш сайт, а далі справа за конверсією – придбанням вашого товару або послуги.

    За час нашої роботи ми вже встигли переконатися в тому що контекстна реклама в Google є найдієвішою і призводить на ваш сайт ще більшу кількість відвідувачів.

Подивитися як це працює в Google

google adwords

Контекстна реклама в Yandex

  • Найефективнішим видом реклами в інтернеті, це якщо вона буде відображатися разом з результатами пошуку на сторінках з ресурсами певної тематики в декількох пошукових системах. Тому розумно буде додатково розмістити контекстну рекламу в Yandex.

    Компанія «WebFox» ретельно підбере ключові слова і створить текст, який буде повністю відповідати вашим побажанням. Ми зробимо все для того, щоб домогтися максимальної відвідуваності вашого ресурсу, залучити саме вашу цільову аудиторію, підвищити конверсію або зробити планову оптимізацію. Також ми будемо надавати звіти по щоденному моніторингу, для того щоб ви бачили, як діє інтернет реклама. У Чернігові вартість наших послуг більш ніж прийнятна, тому кожен бажаючий може вільно замовити просування свого ресурсу.

    Ми не просто створюємо рекламний блок, і приводимо ваших потенційних клієнтів на ваш сайт, а й допомагаємо вам продавати ще більше.

Подивитися як це працює в Yandex

yandex direkt

Безкоштовний підбір запитів і прорахунок рекламної кампанії

Основні етапи робіт
етапи контекстної реклами