Ціна від 2000 грн.
Терміни від 2 тижнів
контекстна реклама Мелітополь
Контекстна реклама Мелітополь
контекстна реклама Мелітополь

Контекстна реклама в Google

  • Пошукова та тематична контекстна реклама успішно довела свою ефективність в якості потужного двигуна покупця до кінцевої мети будь-якого магазину – покупці товару. Це саме ті рекламні блоки, які бачить користувач, який задав пошуковий запит. Контекстна реклама в Google знаходиться вгорі і знизу на сторінці видачі, яку надає пошуковик в результаті пошуку за ключовими словами. Це і є пошукова контекстна реклама. Тематична – з’являється на сайтах у вигляді посилань на цікавий для клієнта товар. Ефективність реклами в інтернеті вражає, оскільки не вимагає великих витрат, але приносить неперевершений результат.

    Компанія «WebFox» знає, як за допомогою контекстної реклами в Мелітополі домогтися збільшення продажів і високого відсотка конверсії вашого сайту. Ми створюємо такі рекламні блоки, які чіпляють клієнта, немов рибку на гачок. Наші фахівці розуміють всі тонкощі цієї справи і багато років радують своїх клієнтів успішним просуванням їх інтернет контенту.

Подивитися як це працює в Google

google adwords

Контекстна реклама в Yandex

  • Щоб залучити до свого контенту або сайту всю свою цільову аудиторію, потрібно розуміти, як працює таргетинг. Наші фахівці «WebFox» прекрасно розуміють суть контекстної реклами, тому рекомендують розмістити її і на другий за популярністю пошуковою майданчику Yandex. Щоб ваша інтернет реклама в Мелітополі відрізнялася від конкуруючої, потрібно вдатися до допомоги професіоналів в цій справі.

    Майстри «WebFox» мають величезний досвід в оптимізації і поліпшенні конверсії сайтів. Ми зможемо вирішити будь-яку вашу проблему і створити таку дієву рекламу, яка підніме продаж в рази. Витрати на рекламну компанію здадуться абсолютно незначними, порівняно з прибутком, який ви знайдете з перших днів розміщення рекламного оголошення.

    Якісна реклама – запорука успішного просування товару на споживчому ринку.

Подивитися як це працює в Yandex

yandex direkt

Безкоштовний підбір запитів і прорахунок рекламної кампанії

етапи контекстної реклами