Ціна від 2000 грн.
Терміни від 2 тижнів
контекстна реклама Хмельницький
Контекстна реклама Хмельницький
контекстна реклама Хмельницький

Контекстна реклама в Google

  • Контекстна реклама – це найкращий спосіб для залучення нових клієнтів на ваш інтернет-ресурс. Даний інструмент ефективний тим, що ваше оголошення побачать тільки зацікавлені користувачі. Переваг у такої реклами в інтернеті безліч: залучити покупців відразу ж після запуску кампанії, можливість показу оголошення для обраних країн, міст, а також можна регулярно вносити зміни. І найважливіше, що користувачі не будуть сприймати контекстну рекламу в Хмельницькому або іншому місті України, як надокучливі, спливаючі картинки, а отримають відповідь на їх пошукової запит у вигляді посилання на ваш сайт.
    Компанія «WebFox» пропонує вам створювати якісний оголошення, для залучення ще більшої кількості відвідувачів на ваш ресурс, які в подальшому стануть вашими клієнтами. Як показує наш багаторічний досвід, то контекстна реклама в Google є найдієвішою, тому що більшість українців користуються саме цією пошуковою системою.

Подивитися як це працює в Google

google adwords

Контекстна реклама в Yandex

  • Але для того, щоб вже з перших секунд запуску кампанії, на ваш сайт стали заходити потенційні покупці, варто додатково запустити контекстну рекламу в Yandex. Це допоможе вам більше не думати про конкурентів, так як з моменту запуску вашого рекламного блоку в двох пошукових системах, їх у вас не залишиться.
    Компанія «WebFox» займається просуванням інтернет-ресурсів за допомогою контекстної реклами досить давно, що допомагає в найкоротші терміни сформувати текст і розмістити інтернет рекламу. У Хмельницькому ви станете найпопулярнішим інтернет магазином або порталом, після того, як звернетеся за допомогою до нашої команди. Ми розробили найефективніші методи для реалізації всіх ваших побажань. І навіть якщо ваш сайт почав працювати зовсім недавно, в перший день завдяки контекстній рекламі від «WebFox» на ваш ресурс зайдуть сотні або навіть тисячі відвідувачів. І ви отримаєте дохід від вашого сайту в той же день.

Подивитися як це працює в Yandex

yandex direkt

Безкоштовний підбір запитів і прорахунок рекламної кампанії

Основні етапи робіт
етапи контекстної реклами