Портфоліо
Контекстна реклама - нові клієнти

Контекстну рекламу можна з упевненістю назвати однією з самих дієвих. На сьогоднішній день, вона дуже популярна і багато компаній використовують цей вид реклами як один з основних. Контекстна реклама необхідна для того, щоб набагато швидше залучати на Ваш ресурс цільову аудиторію. Вона дозволяє отримати нових клієнтів в найкоротший термін, а також, отримати максимальний коефіцієнт віддачі від рекламних оголошень.

Як замовити контекстну рекламу?

На сайті веб студії “WebFox”, Ви зможете, без ускладнень знайти всю інформацію про вартість і послуги контекстної реклами. Ми займаємося веденням реклами не тільки в Google AdWords. А також, еффективно ведемо розміщення оголошень і в Яндекс Директ. Відповідально і оперативно виконуємо розміщення оголошень і стежимо за подальшою роботою реклами. Замовити контекстну рекламу, Ви зможете на нашому сайті, зателефонувавши за вказаними номерами, або ж заповнивши форму.

Яка вартість контекстної реклами та її принцип роботи?

Коли користувач шукає товар, інформацію або послугу, він вводить в пошукову систему певний запит. Таким чином, йому показуються оголошення, що найбільш відповідають цьому запиту. Користувач бачить цю рекламу і переходить на Ваш ресурс. Для рекламодавця в цей самий момент відбувається аукціон, в якому він змагається з суперниками в ставці по даному запиту. Наше завдання – опинитися в перших рядах оголошень, щоб користувач відвідав Ваш сайт. Вартість контекстної реклами досить прийнятна, дізнатися яку Ви можете дізнатися на сторінці нашого сайту. Ми надаємо можливість доступно користуватися послугами ведення контекстної реклами від професіоналів. Звертайтеся!