Як виглядає контекстна
реклама
Нам довіряють
Кілька фактів про нас
Які результати ви отримаєте
6 причин довіриться Webfox
Кому потрібен контекст?
Готові кейси
Почніть проект з WebFox
Зв'яжіться з нами
Як виглядає контекстна реклама
Кілька фактів про нас
Які результати Ви отримаєте
Карколомний трафік
Розширення цільової аудиторії
Гарячі Ліди вже через 24 години
Моментальні продажі
Збільшена конверсія
Популяризація товару / послуги / бренду
Масштабування бізнесу
У 3-5 разів більше клієнтів
Оптимізація рекламної кампанії
ТОП пошукової видачі
Результати в цифрах Щомісяця
>80%
додаткового
доходу
100%
впізнаваність
бренду
60%
економії
бюджету
90%
цільових відвідувачів
на сайт
98%
замовників
повертається знову
100%
показник ефективності ROI
2-5%
клікабельності
6 причин довіриться WebFox
Iндивідуальні рішення

Розробляємо персональну стратегію для просування вашого бізнесу. Використовуємо всі види контексту, в тому числі банерну рекламу і ремаркетинг, класичний і динамічний пошук. Враховуємо будь-які побажання по рекламованим запитам, геотаргетингу, бюджету.

Комплексний підхід

Ми налаштовані на довгострокову співпрацю з замовниками, тому супроводжуємо проекти під ключ. Надаємо маркетингову, технічну і консультаційну підтримку, впроваджуємо інноваційні технології для досягнення максимального ефекту від контекстної реклами.

Професіоналізм

Нестандартні рішення, почуття смаку, нешаблонне мислення, креатив, профільна освіта - все це характеризує наших фахівців з найкращого боку. Кожен співробітник - профі в своїй справі, справжній ас в області веб-розробки. Досвід більше 10 років!

Оптимізація бюджету

Можете дозволити собі хіба що символічні інвестиції в контекстну рекламу? Працюємо і з мінімальним бюджетом! Ми налаштовуємо аналітику таким чином, щоб оплата стягувалася виключно за цільовою клік. «Зливати» бюджет немає потреби, панове!

Досвід більше 10 років!

Ми націлені на підвищення продажів, високу конверсію, залучення / повернення відвідувачів на сайт, автоматизацію бізнес-процесів. Фокусуємося на цільовому трафіку, що швидко і легко конвертується в дзвінки і замовлення. Гарантуємо широке охоплення аудиторії і відмінні показники ефективності!

Оперативність і своєчасність

Налагодження та запуск контексту не займає більше 3-5 днів. І коли все буде готово, потенційні клієнти відразу ж побачать вашу рекламу: їм варто тільки загугли потрібний товар або послугу. Тобто, ви отримуєте переходи на сайт вже «тут і зараз», без очікувань. Швидко і просто!

Хочете отримати
індивідуальну пропозицію
зараз?
Залишити заявку
Кому потрібен контекст?

Приватним підприємцям

Компаніям
малого і середнього бізнесу

Дистриб'юторам, рітейлерам, дилерам

Представникам великого бізнесу

Великим корпораціям

Початківцям стартаперам

Готові кейси
 
Почніть проект з WebFox
Підготовка

Аналізуємо тематику сайту, конкурентне середовище, визначаємо потенційних клієнтів, складаємо подальшу стратегію розкрутки, плануємо структуру кампаній, розробляємо рекламні оголошення, формуємо семантику.

Запуск

Реєструємо особистий аккаунт, налаштовуємо рекламний кабінет і веб-аналітику, підключаємо лічильники. Запускаємо рекламу в Google Adwords / Yandex Direct, узгоджуємо попередні ціни за клік / показ / лід.

Ведення

Аналізуємо перші результати, впроваджуємо планові зміни, коригуємо вартість кліка, ключові слова, географію. Насамперед підвищуємо показник клікабельності, рейтинг оголошення, рентабельність рекламної кампанії.

Звітність

Щомісяця надаємо звіти про виконану роботу: що було впроваджено, які реальні цифри, наскільки ефективний контекст, чи досягнуті поставлені цілі. Складаємо план дій на наступний місяць.

Зв'яжіться з нами!

Щоб отримати індивідуальну пропозицію, достатньо:

Заповнити бриф
Залишити заявку
Контекстна реклама - нові клієнти

Контекстну рекламу можна з упевненістю назвати однією з самих дієвих. На сьогоднішній день, вона дуже популярна і багато компаній використовують цей вид реклами як один з основних. Контекстна реклама необхідна для того, щоб набагато швидше залучати на Ваш ресурс цільову аудиторію. Вона дозволяє отримати нових клієнтів в найкоротший термін, а також, отримати максимальний коефіцієнт віддачі від рекламних оголошень.

Як замовити контекстну рекламу?

На сайті веб студії “WebFox”, Ви зможете, без ускладнень знайти всю інформацію про вартість і послуги контекстної реклами. Ми займаємося веденням реклами не тільки в Google AdWords. А також, еффективно ведемо розміщення оголошень і в Яндекс Директ. Відповідально і оперативно виконуємо розміщення оголошень і стежимо за подальшою роботою реклами. Замовити контекстну рекламу, Ви зможете на нашому сайті, зателефонувавши за вказаними номерами, або ж заповнивши форму.

Яка вартість контекстної реклами та її принцип роботи?

Коли користувач шукає товар, інформацію або послугу, він вводить в пошукову систему певний запит. Таким чином, йому показуються оголошення, що найбільш відповідають цьому запиту. Користувач бачить цю рекламу і переходить на Ваш ресурс. Для рекламодавця в цей самий момент відбувається аукціон, в якому він змагається з суперниками в ставці по даному запиту. Наше завдання – опинитися в перших рядах оголошень, щоб користувач відвідав Ваш сайт. Вартість контекстної реклами досить прийнятна, дізнатися яку Ви можете дізнатися на сторінці нашого сайту. Ми надаємо можливість доступно користуватися послугами ведення контекстної реклами від професіоналів. Звертайтеся!