Портфоліо

Як показує практика, просування сайту в мережі інтернет сприяє не тільки його наповнюваність контентом і різноманітною інформацією, але і зовнішнє оформлення. Гарний дизайн сайтів привертає до себе увагу користувачів і змушує повертатися сюди знову і знову. У тому випадку, якщо ви маєте власний ресурс, але не знаєте, яким чином його красиво подати в плані оформлення, фахівці нашої компанії WebFox допоможуть в цьому і створять дизайн з урахуванням всіх побажань.

Гарний дизайн сайтів: яким він повинен бути

Створюючи гарний дизайн сайту візуально, не варто забувати і про його функціональності. В першу чергу це пов’язано з тим, що в подальшому користувачам повинно бути максимально зручно їм користуватися. Тому фахівці нашої компанії WebFox при розробці дизайну веб-ресурсу турбуються про дотримання таких двох ключових параметрів:

  • · створення адаптивного дизайну – цей параметр відповідає за те, щоб вся інформація, що розміщується на веб-сторінці, відображалася максимально коректно;
  • · створення мобільної версії сайту – це окрема версія, яка є копією основної, але призначена для запуску з мобільних пристроїв.

Природно, створити ідеально красивий сайт практично неможливо, оскільки тут потрібно розуміти, що бажає бачити клієнт в результаті. Але фахівці нашої компанії WebFox візьмуть до уваги всі побажання і втілять в життя найяскравіші ідеї дизайну сайту.

Чому гарний дизайн сайту варто замовити у нас

У тому випадку, якщо ви самостійно не маєте знань і навичок в плані створення дизайну веб-ресурсу, наша компанія WebFox завжди рада прийти на допомогу. Ми створюємо індивідуальні дизайни для таких елементів:

  • · лендінги;
  • · сторінки;
  • · веб портали;
  • · інтернет-магазини;
  • · сайти послуг.

У спектр виконуваних нами робіт, пов’язаних з оформленням, входить створення індивідуальних логотипів. У тому випадку, якщо використовуваний дизайн застарів або ж набрид, ми допоможемо виконати редизайн веб-ресурсу.

Залежно від того, які роботи будуть поставлені перед нами, ми спробуємо виконати їх в найкоротші терміни. В основному на це йде від 7-ми до 30-ти днів, виходячи зі складності замовлення.

З нашими готовими роботами можна ознайомитися в портфоліо, яке представлено на сайті нашої компанії WebFox, і зробити вибір на нашу користь.