• Медійна реклама – досить різноманітна за своїм форматом. Вона практично заполонила собою інтернет простір. Ми зустрічаємо цей вид реклами скрізь: у соціальних мережах, в пошукових системах, на різних порталах. Медійна реклама не дарма така популярна, адже вона працює на цільову аудиторію. А значить у Вас більше шансів привести потенційних клієнтів на свій сайт. Головне правило при створенні медійної реклами – це правильно вибрати свою аудиторію. Крім того, вона також чудово працює і на велику аудиторію. Це можуть бути оголошення про заходи, концерти.

 • Какие преимущества медийной рекламы?
  Медийная реклама работает на Вас по поисковым запросам. И главным плюсом является то, что её увидят только потенциально заинтересованный круг лиц, то есть возможные покупатели. Этот маркетинговый инструмент достаточно хорошо себя зарекомендовал. Формы такой рекламы постоянно совершенствуются, меняются. Реклама, опять же, экономит Ваши средства по сравнению с другими инструментами маркетинга. Вы не потратите средства “в пустую” на пользователя, который никогда не заинтересовался бы Вашим продуктом.

Медійну рекламу краще всього використовувати для вирішення наступних завдань:
 • Збільшити впізнаваність Вашої компанії
 • Охопити нову публіку можливих клієнтів
 • Глобальний маркетинг для величезної аудиторії (заходи, акції)
 • Захоплення ніші на ринку для нової продукції
 • Зростання відвідувань на сайті і рейтингу сайту
Види медійної реклами
 • Банери
  Банери можуть бути у вигляді інтерактивних або статичних блоків. Основна мета такого виду реклами - привернути увагу до Вашого продукту або компанії. Тут використовується мінімум тексту. Зображення не перевантажується текстовими блоками і надписами. Але велика увага приділяється конструюванню банера і дизайну, так як його завдання - візуально захопити погляд. Зазвичай, для такого виду реклами використовуються такі формати як: jpeg, png, gif. Запорукою успіху банерної реклами є її привабливий, добре оформлений зовнішній вигляд і гармонійне розміщення на сайте.
 • Відеореклама
  Такий вид реклами з'явився досить недавно і зобов'язаний своєю популярністю миттєвому поширенню відеоконтенту. Популярні нині відеоролики розміщують на таких відеохостингах як YouTube і Vimeo. Основне призначення відеореклами - вплинути на імідж компанії, підвищити лояльне ставлення до бренду і підняти продажі. При цьому, компанія бачить кількість переглядів і розуміє популярність рекламної компанії. Це можуть бути промо-ролики, навчальні, інтерв'ю, рекламні відео.
 • Брендування
  Брендування безсумнівно можна віднести до одного з найбільш дієвих і недешевих видів реклами. При залученні брендування, метою - буде створення певного іміджу і емоції за відвідувачем. Деякі фірмові і легко впізнавані елементи працюють на Вас на підсвідомому рівні. Цей тип реклами не викликатиме роздратування, а навпаки закріпиться на рівні підсвідомості і людина сама збудує логічний асоціативний ланцюжок.
 • Текстово-графічні блоки:
  Такі блоки не виділяються особливим оформленням і тут ніде розвернутися із творчим підходом. Але за певних умов, текстово-графічні блоки мають більш ніж ефективний вплив. Вважається, що відвідувачі довіряють цьому типу реклами набагато більше. Адже такий блок не дуже схожий на рекламний. А скоріше, нагадує рекомендацію. Крім тексту, в блоці розміщують ще картинку, яка доповнює зміст тексту. Текстово-графічні блоки добре використовувати для підвищення продажів.
Чому варто замовити медійну рекламу у нас?
 • Ми працюємо з усіма видами медійної реклами
 • Доступно пояснюємо і підбираємо клієнту необхідну стратегію рекламної кампанії
 • Наша медійна реклама діє ефективно вже після першого проміжку часу від старту запуску реклами
 • Лояльність - це наше ставлення до цін
 • Ми працюємо на Ваш успіх, тому і ставлення до роботи у нашого колективу відповідне
 • Запускаємо рекламу вчасно
Коли необхідна медійна реклама?

Сьогодні дуже багато видів медійної реклами, яка постійно вдосконалюється і постійно змінюється в нові формати. Вона сприймається користувачем візуально, за допомогою відео або ж банера. Медійна реклама здатна ефективно доповнити інші, задіяні види реклами, такі як на радіо чи телевізійні, реклама у виданнях та інші.

Медійна – більш ефективна реклама

Насамперед, вона призводить до підвищення впізнаваності бренду Вашої компанії. Також, допоможе просунути, продати і зацікавити у Вашому новому продукті. Ще одним чималим бонусом буде лояльність і більш приємне ставлення до Вашої компанії. Люди будуть не тільки дізнаватися, а й мати вже сформоване, позитивне ставлення до Вашого бренду. За допомогою такої реклами, можна швидко, у досить великому обсязі охопити неосвоєний сегмент аудиторії.

Медійна інтернет реклама – збільшення продажів

Така реклама здатна працювати не тільки на цілі, такі як впізнаваність бренду, але і цілком приносити дохід у вигляді продажів. До того ж, вона може працювати як у самостійному напрямку, що дозволяє розробляти власні стратегії, так і в комплексі з іншими видами реклами і стати чудовим їх доповненням.
Визначивши цільову аудиторію, буде просто підібрати діючий формат оголошення, який найкращим чином зможе достукатися до аудиторії. Таким чином, ефективність буде висока, а витрати мінімальними. Наші фахівці працювали над безліччю різних проектів і завжди домагалися найдієвіших результатів.