Портфоліо

Наша студія веб-дизайну WebFox в цьому розділі каталогу представляє одну зі своїх популярних і актуальних послуг – оформлення мінімалістичного дизайну сайту. Над його створенням працюють досвідчені і компетентні дизайнери. У своїх розробках ми фокусуємо увагу Ваших відвідувачів на найважливіших аспектах комерційної пропозиції і робимо це професійно.

5 вигод мінімалістичного дизайну сайту

Кожен власник бізнесу зацікавлений в тому, щоб повніше і зрозуміліше донести своъй цільовый аудиторії всы вигоди послуг або товарів. І для цього досить лаконічного і незавантаженого всілякої атрибутикою і слоганами сайту.

Цим умовам відповідає мінімалістичний стиль дизайну сайту. Його перевагами є:

  • · зосередженість на контенті – користувач бачить тільки найважливіші умови і пропозиції;
  • · концентрація творчого потенціалу в дизайні – при мінімумі елементів оформлення і навігації сторінка виглядає практичною і стає інтуїтивно зрозумілою;
  • · фокусування на ключових критеріях – клієнт звертає увагу тільки на те, навіщо він прийшов на сайт, не відволікаючись на сторонні посилання, рекламу, зображення і текст;
  • · прискорення завантаження сайту – відсутність другорядних відео, зображень і текстового контенту з розмитим змістом дозволяє швидко завантажити сторінку.

При мінімалістичному оформленні дизайну на сайті доступнішою стає навігація, що дозволяє довше утримувати відвідувача і дати йому максимум корисної інформації, спонукати до дії.

Доступна розробка дизайну для сайту в мінімалістичному стилі

Замовляючи якісний дизайн в стилі мінімалізм для свого сайту в WebFox, ви розширюєте поле своєї діяльності, збільшуєте чисельність ЦА, підвищуєте індексацію вашого сайту, пошуковы позиції.

Ми гарантуємо швидке оформлення, чітке дотримання дедлайну, відповідальний підхід в індивідуальному порядку до кожного клієнта. Одночасно з тим ми пропонуємо лояльні цінові умови і гарантії швидкого і надійного результату.