Вартість від 7000/місяць
Термін настройки до 10 днів
Які результати Ви отримаєте
Карколомний трафік
Розширення цільової аудиторії
Гарячі Ліди вже через 24 години
Моментальні продажі
Збільшена конверсія
Популяризація товару / послуги / бренду
Масштабування бізнесу
У 3-5 разів більше клієнтів
Оптимізація рекламної кампанії
ТОП пошукової видачі
Зв'яжіться з нами!

Щоб отримати індивідуальну пропозицію, достатньо:

Залишити заявку

Правильна настройка Гугл Мерчант для вашого бізнесу

Що таке Google Merchant? Це інструментарій, який дає можливість налаштувати завантаження даних про ваші товари, які зберігаються в Гугл. А також в подальшому ви можете використовувати їх для показу в оголошеннях і інших сервісах Google.

Веб студія WebFox довела на практиці, що в розкручуванні бізнесу їй немає рівних. Тому заслужила довіру клієнтів і зайняла лідируючі позиції на ринку створення, просування і розкручування сайтів. Хочете, щоб ваш бізнес займав топові місця в пошукових системах? Зараз же звертайтеся за допомогою професіоналів в компанію WebFox, налаштовуйте Google Мерчант – і ваш успіх гарантований.

Гугл Мерчант центр російською мовою

Ви не знаєте, що потрібно зробити, щоб ваші товари відображалися через товарні оголошення? Як активувати і включити рекламу місцевих пропозицій, Shopping Actions і багато інших програм? Зробивши це за допомогою веб студії WebFox ви надасте можливість користувачам системи інтернет побачити на різних платформах Гугл пропозиції саме вашого інтернет-магазину.

Це може бути, як в платній рекламі, так і в результатах, виведених при пошуку Гугл зображень і Гугл пошуку. І Гугл Мерчант центр реально зробити російською мовою.

Налаштування Гугл Мерчант центру: переваги

При роботі з цим «сервісом покупки» необхідно дотримуватися певних правил і дотримуватися деяких вимог. І в результаті ви отримаєте підвищення рівня продажів:

  • · вам потрібен буде обліковий запис Google, якщо його немає – ми допоможемо створити;
  • · товарні оголошення дозволять вам обігнати своїх конкурентів і зробити ривок у продажах;
  • · ви можете самостійно вказати можливі місця покупки ваших товарів;
  • · ви зможете налаштувати автоматичне оновлення фіду даних товарів;
  • · ви збільшите кількість транзакцій, налаштуйте Гугл Мерчант і будете використовувати провідні рекламні кампанії Google Shopping, Smart Google Shopping, а також Dynamic Remarketing;
  • · ви скоротите свої витрати на додаткову рекламу.

Ви станете лідером в сфері продажів товарів і послуг, використовуючи Google Shopping.

Google Merchan – швидке налаштування

Професіонали веб студії WebFox в найкоротші терміни єффектівно налаштують Гугл Мерчант за конкурентною ціною. Завдання нашої команди – високі вимоги і якісна робота.

Щоб отримати професійну консультацію і індивідуальну пропозицію, достатньо залишити заявку на сайті – і справа успішна. Ви не пошкодуєте про свій вибір і обов’язково станете нашим постійним клієнтом.
Наш професіоналізм і Master Merchant настройка – успіх вашого бізнесу!