Вартість від 7000/місяць
Термін настройки до 10 днів
Кілька фактів про нас
Які результати Ви отримаєте
Карколомний трафік
Розширення цільової аудиторії
Гарячі Ліди вже через 24 години
Моментальні продажі
Збільшена конверсія
Популяризація товару / послуги / бренду
Масштабування бізнесу
У 3-5 разів більше клієнтів
Оптимізація рекламної кампанії
ТОП пошукової видачі
Результати в цифрах Щомісяця
>80%
додаткового
доходу
100%
впізнаваність
бренду
60%
економії
бюджету
90%
цільових відвідувачів
на сайт
98%
замовників
повертається знову
100%
показник ефективності ROI
2-5%
клікабельності
Хочете отримати
індивідуальну пропозицію
зараз?
Залишити заявку
Кому потрібен контекст?

Приватним підприємцям

Компаніям
малого і середнього бізнесу

Дистриб'юторам, рітейлерам, дилерам

Представникам великого бізнесу

Великим корпораціям

Початківцям стартаперам

 
Почніть проект з WebFox
Підготовка

Аналізуємо тематику сайту, конкурентне середовище, визначаємо потенційних клієнтів, складаємо подальшу стратегію розкрутки, плануємо структуру кампаній, розробляємо рекламні оголошення, формуємо семантику.

Запуск

Реєструємо особистий аккаунт, налаштовуємо рекламний кабінет і веб-аналітику, підключаємо лічильники. Запускаємо рекламу в Google Adwords / Yandex Direct, узгоджуємо попередні ціни за клік / показ / лід.

Ведення

Аналізуємо перші результати, впроваджуємо планові зміни, коригуємо вартість кліка, ключові слова, географію. Насамперед підвищуємо показник клікабельності, рейтинг оголошення, рентабельність рекламної кампанії.

Звітність

Щомісяця надаємо звіти про виконану роботу: що було впроваджено, які реальні цифри, наскільки ефективний контекст, чи досягнуті поставлені цілі. Складаємо план дій на наступний місяць.

Зв'яжіться з нами!

Щоб отримати індивідуальну пропозицію, достатньо:

Залишити заявку

Правильна настройка Гугл Мерчант для вашого бізнесу

Що таке Google Merchant? Це інструментарій, який дає можливість налаштувати завантаження даних про ваші товари, які зберігаються в Гугл. А також в подальшому ви можете використовувати їх для показу в оголошеннях і інших сервісах Google.

Веб студія WebFox довела на практиці, що в розкручуванні бізнесу їй немає рівних. Тому заслужила довіру клієнтів і зайняла лідируючі позиції на ринку створення, просування і розкручування сайтів. Хочете, щоб ваш бізнес займав топові місця в пошукових системах? Зараз же звертайтеся за допомогою професіоналів в компанію WebFox, налаштовуйте Google Мерчант – і ваш успіх гарантований.

Гугл Мерчант центр російською мовою

Ви не знаєте, що потрібно зробити, щоб ваші товари відображалися через товарні оголошення? Як активувати і включити рекламу місцевих пропозицій, Shopping Actions і багато інших програм? Зробивши це за допомогою веб студії WebFox ви надасте можливість користувачам системи інтернет побачити на різних платформах Гугл пропозиції саме вашого інтернет-магазину.

Це може бути, як в платній рекламі, так і в результатах, виведених при пошуку Гугл зображень і Гугл пошуку. І Гугл Мерчант центр реально зробити російською мовою.

Налаштування Гугл Мерчант центру: переваги

При роботі з цим «сервісом покупки» необхідно дотримуватися певних правил і дотримуватися деяких вимог. І в результаті ви отримаєте підвищення рівня продажів:

  • · вам потрібен буде обліковий запис Google, якщо його немає – ми допоможемо створити;
  • · товарні оголошення дозволять вам обігнати своїх конкурентів і зробити ривок у продажах;
  • · ви можете самостійно вказати можливі місця покупки ваших товарів;
  • · ви зможете налаштувати автоматичне оновлення фіду даних товарів;
  • · ви збільшите кількість транзакцій, налаштуйте Гугл Мерчант і будете використовувати провідні рекламні кампанії Google Shopping, Smart Google Shopping, а також Dynamic Remarketing;
  • · ви скоротите свої витрати на додаткову рекламу.

Ви станете лідером в сфері продажів товарів і послуг, використовуючи Google Shopping.

Google Merchan – швидке налаштування

Професіонали веб студії WebFox в найкоротші терміни єффектівно налаштують Гугл Мерчант за конкурентною ціною. Завдання нашої команди – високі вимоги і якісна робота.

Щоб отримати професійну консультацію і індивідуальну пропозицію, достатньо залишити заявку на сайті – і справа успішна. Ви не пошкодуєте про свій вибір і обов’язково станете нашим постійним клієнтом.
Наш професіоналізм і Master Merchant настройка – успіх вашого бізнесу!