Вартість від 7000/місяць
Термін настройки до 10 днів
Як виглядає контекстна реклама
Хочете отримати
індивідуальну пропозицію
зараз?
Залишити заявку
 
Почніть проект з WebFox
Підготовка

Аналізуємо тематику сайту, конкурентне середовище, визначаємо потенційних клієнтів, складаємо подальшу стратегію розкрутки, плануємо структуру кампаній, розробляємо рекламні оголошення, формуємо семантику.

Запуск

Реєструємо особистий аккаунт, налаштовуємо рекламний кабінет і веб-аналітику, підключаємо лічильники. Запускаємо рекламу в Google Adwords / Yandex Direct, узгоджуємо попередні ціни за клік / показ / лід.

Ведення

Аналізуємо перші результати, впроваджуємо планові зміни, коригуємо вартість кліка, ключові слова, географію. Насамперед підвищуємо показник клікабельності, рейтинг оголошення, рентабельність рекламної кампанії.

Звітність

Щомісяця надаємо звіти про виконану роботу: що було впроваджено, які реальні цифри, наскільки ефективний контекст, чи досягнуті поставлені цілі. Складаємо план дій на наступний місяць.

Корпорація Гугл створює технології майбутнього: тепер, завдяки сервісу Google Shopping, просування товарів і послуг відбувається максимально ефективно! Хочете так само? Компанія Webfox пропонує свої послуги з розкрутки!

Налаштування Гугл Шопінг – вигідне рішення

Пошуково-контекстна мережа AdWords швидко реагує на запити користувачів, показуючи найбільш релевантні сторінки в результатах пошуку. В рамках подібної технології ідеально працюють товарні оголошення у вигляді фото з ціною і характеристиками. Це і є реклама гугл шопінг.

Побачивши її, цільова аудиторія переходить на сайт продавця, щоб ознайомитися з асортиментом і вчинити дію. Новий шанс яскраво і ємко представити товар публіці!

Гугл шопінг (Україна): продавати легше, купувати приємніше

  Цей веб-сервіс дуже зручний і вигідний як для покупців, так і для продавців:

  1. 1. Легка настройка. Для вебпродавця – мінімум труднощів (всі клопоти ми беремо на себе!), Для замовника – можливість оперативно знайти те, що йому потрібно.
  2. 2. Виграшна демонстрація. Анонсування Google Shopping Ads (авто настройка) відбувається збоку або над пошуковою видачею. Все відразу кидається в очі. Вигідно обом сторонам.
  3. 3. Лаконічне оформлення. Чіткий банер з первинною інформацією приваблює, інтригує, привертає увагу з першої секунди.
  4. 4. Легкість. Потенційний клієнт просто клацає на картинку з назвою товару і автоматично потрапляє на головний website, де його чекає глобальний shopping. Продавцю Google Ads це тільки на руку: вебсайт отримує високі показники конверсії, товарообіг зашкалює.
  5. 5. Актуальність. Відомості про наявність прод / непродтоварів і розцінки систематично оновлюються. Таким чином торговці скорочують витрати (а то і зовсім уникають їх) на рекламу, а користувачі стають більш лояльними до бренду. Крім того, користувачі економлять час на пошуки актуальної інформації, що зараз цінно.
  6. 6. Автоматизація. Якщо настройка Гугл Шопінг проведена правильно, то в пошукову видачу потрапляють всі товарні найменування онлайн-магазину, будь то 10 чи 10000 позицій. Продавець отримує шанс не лише продати більше, а й розширити і максимізувати трафік. А споживачеві теж добре: великий вибір продукції ще нікого не залишив байдужим!

  Унікальна торгова площадка Гугл Шопінг (Україна) приносить набагато більше користі в порівнянні зі звичайними пошук-кампаніями. Тут обсяг продажів і число транзакцій збільшується в темпі геометричної прогресії, росте рентабельність вебреклами.

  Сервіс Google Shopping: як відбувається настройка?

  Для того, щоб створити кампанію Гугл Шопінг, юзер повинен насамперед зареєструвати аккаунт в Google. Далі все просто:

  • · створити особистий кабінет в Merchant Center;
  • · увійти в профіль AdWords;
  • · зв’язати два аккаунта;
  • · завантажити товарні фіди в Merchant Center;
  • · налаштувати РК гугл шопінг.

  Налаштування не є складним, але краще довірити цей важливий процес досвідченим фахівцям нашої веб-студії.

  Чому Google Shopping такий популярний в Україні?

  1. 1. Просте управління – настройка Google Shopping проводиться швидко і легко, рекламна кампанія оптимізується і коригується в мінімальні терміни.
  2. 2. Доступна аналітика – є можливість переглянути звітність і статистику.
  3. 3. Вигідна тарифікація – вартість залучення замовлення зазвичай в 2-3 рази нижче, ніж в стандартних контекстних РК.
  4. 4. Інноваційність – сервіс Гугл Шопінг регулярно актуалізує інформацію, моментально перенаправляє споживача в інтернет-магазин, відрізняється ефектним і ненав’язливим дизайном.

  Щодня безліч продавців користуються сервісними системами Google Ads, в тому числі оголошеннями Shopping. Це надійно, легко і зручно!

  Гугл-шопінг: wow-ефект гарантований!

  • · Обширний обхват аудиторії.
  • · Ще більше залучення потенційних замовників.
  • · Значний цільовий трафік.
  • · 100% реалізація планів – десятки покупок в день.
  • · Карколомно прибутковий бізнес.
  • · Постійно зростаюча конверсія з онлайн-магазину.

  Як бачите, Google Shopping (Україна) гарантує для власника бізнесу відмінні результати. Ефективність продаж і впізнаваність бренду на висоті!