Наші переваги Найзначніша наша перевага – це індивидуальність.

 • Ми використовуємо власні перевірені методи розкрутки, а не банальні поради з методичок.
 • Реально оцінюємо ситуацію, а не даємо голословні обіцянки за кілька днів зробити з вас акулу бізнесу.
 • Тільки не під копірку, тілько не як у всіх — ось наші пріорітети в роботі.
Всі бажають потрапити до “щасливої десятки”, але місць мало.
Якщо ви готові співпрацювати зі справжніми знавцями своєї справи, які не перший рік в СЕО, то місце під сонцем вам вже забезпечено!
Вони вже лідери в своїх тематиках

Якщо хочеш теж зайняти топові позиції у видачі google і прорватися вперед, тоді тобі до нас!

Терміни щодо виведення проекту в топ Google Ми поважаємо себе і відповідно своїх Клієнтів, тому завжди чесні перед вами. Просування сайту – трудомісткий процес, що вимагає значних витрат ресурсів і часу. Не можна точно спрогнозувати, за який термін сайт потрапить в ТОП-10 позицій пошукової видачі. 3, 5, 12 місяців – конкретну цифру не в силах озвучити навіть співробітники компанії Google. Ми розуміємо, що деякі наші колеги дають гарантії ефективної, а головне швидкої розкрутки, але все це тільки слова. Справжні сео-профі роблять ставку на просунуті технології, а не акцентують увагу Клієнта на дату.

Ви повинні розуміти, що на швидкість просування впливає безліч
факторів, таких як:
 • Вік сайту
 • Бренд
 • Конкурентність в тематиці
 • Технічний стан сайту
 • Якість посилального профілю
 • Регіон просування
 • Бюджет на просування
 • І інші важливі чинники

І всі ці фактори потрібно ретельно вивчити, опрацювати, проаналізувати.
Чим ми власне і займаємося для отримання максимального ефекту.

Додаткові витрати на просування проекту
Бюджет на копірайтинг
Бюджет на переклад якщо на сайті кілька мовних версій
Бюджет на зовнішню оптимізацію
Бюджет на програміста
Бюджет на крауд-маркетинг
Технології, які ми використовуємо

Оптимізація сайту під пошукові системи – зростання трафіку і конверсій

В даний час є маса способів для комплексного просування веб-ресурсів. Завдяки цьому сьогодні сайт – це ключова ланка маркетингу. Грамотно підбираючи і використовуючи маркетингові інструменти, можна за короткий термін розкрутити сайт і збільшити продажі. Однак тільки комплексна пошукова оптимізація дозволить вашому інтернет-ресурсу зацікавити користувачів, виділитися серед конкурентів і приносити хороший дохід.

Пошукова оптимізація сайту: де замовити в Києві?

Хочете, щоб ваш сайт знаходився в ТОПі? Саме час замовити пошукову оптимізацію сайту. Зрозуміло, це завдання під силу тільки лише професіоналам веб-студій, тому не намагайтеся самостійно вивчити дане питання, в іншому випадку ви доставите собі масу проблем.

Грамотна пошукова оптимізація сайту – гарантія отримання лояльних клієнтів і регулярного доходу. Вона дозволяє швидко модернізувати web-ресурс і, як результат, збільшити користувальницький потік і поліпшити позиції у видачі.

Оптимізація сайту під пошукові системи – це:

 • · поліпшення позицій сайту;
 • · підвищення якості та релевантності контенту;
 • · велика залученість користувачів в контент;
 • · висока відвідуваність сайту;
 • · підвищення показника конверсії сторінок;
 • · збільшення продажів.

Оптимізація сайту для пошукових систем має велике значення для подальшого розвитку веб-ресурсу. Вона допоможе сайту стати більш цікавим і корисним для відвідувачів, а також пошукових систем. Оптимізувати веб-ресурс ще потрібно для того, щоб користувачі могли легко і швидко знайти ваш сайт в інтернеті. В результаті цього збільшується відвідуваність сторінок і продажу.

Оптимізація сайту для пошукових систем – виводимо сайт в ТОП

Замовити якісну оптимізацію сайту можна в нашій веб-студії. Регулярне дослідження пошукових систем дозволяє нам налаштовувати сторінки так, щоб вони були конкурентно-стійкими. Отже, якщо ваш ресурс буде в ТОПі, то прибутку в компанії стане набагато більше.

Оптимізація сайту направлена ​​на те, щоб веб-ресурс був максимально комфортним для користувачів і привабливим для пошукових систем. Оптимізований сайт відрізняється цікавим і унікальним контентом, а також максимально зручною навігацією. Він дозволяє відвідувачеві швидко зорієнтуватися на сторінках, не викликаючи у нього ніяких незручностей і проблем.

Оптимізація виконується за рахунок “підгонки” сторінок під вимоги пошукових систем. Грамотна оптимізація веб-ресурсу вимагає постійної зміни стратегії, яка під силу тільки досвідченим фахівцям. Звичайно, цей процес трудомісткий і дуже відповідальний. Комплексна пошукова оптимізація завжди проходить поетапно і вимагає чимало часу. Важливо вибрати ефективні способи просування і не допустити будь-яких помилок. Наші фахівці знають кращі інструменти просування сайтів, які забезпечують відмінний результат.

Нам ви можете сміливо довірити оптимізацію сайту під пошукові системи, адже на це є вагомі причини:

 • · успішна реалізація проектів протягом багатьох років;
 • · використання сучасних інструментів просування сайтів;
 • · конкурентні ціни на весь спектр послуг.

Яка ж вартість оптимізації сайту під пошукові системи? Вона розраховується індивідуально для кожного сайту. Ви можете зв’язатися з нами і обговорити подальшу співпрацю, ми визначимо обсяг роботи і оголосимо її вартість.

Замовляйте оптимізацію свого сайту і отримуйте приріст конверсії!