Наші переваги Найзначніша наша перевага – це індивидуальність.

 • Ми використовуємо власні перевірені методи розкрутки, а не банальні поради з методичок.
 • Реально оцінюємо ситуацію, а не даємо голословні обіцянки за кілька днів зробити з вас акулу бізнесу.
 • Тільки не під копірку, тілько не як у всіх — ось наші пріорітети в роботі.
Всі бажають потрапити до “щасливої десятки”, але місць мало.
Якщо ви готові співпрацювати зі справжніми знавцями своєї справи, які не перший рік в СЕО, то місце під сонцем вам вже забезпечено!
Вони вже лідери в своїх тематиках

Якщо хочеш теж зайняти топові позиції у видачі google і прорватися вперед, тоді тобі до нас!

Терміни щодо виведення проекту в топ Google Ми поважаємо себе і відповідно своїх Клієнтів, тому завжди чесні перед вами. Просування сайту – трудомісткий процес, що вимагає значних витрат ресурсів і часу. Не можна точно спрогнозувати, за який термін сайт потрапить в ТОП-10 позицій пошукової видачі. 3, 5, 12 місяців – конкретну цифру не в силах озвучити навіть співробітники компанії Google. Ми розуміємо, що деякі наші колеги дають гарантії ефективної, а головне швидкої розкрутки, але все це тільки слова. Справжні сео-профі роблять ставку на просунуті технології, а не акцентують увагу Клієнта на дату.

Ви повинні розуміти, що на швидкість просування впливає безліч
факторів, таких як:
 • Вік сайту
 • Бренд
 • Конкурентність в тематиці
 • Технічний стан сайту
 • Якість посилального профілю
 • Регіон просування
 • Бюджет на просування
 • І інші важливі чинники

І всі ці фактори потрібно ретельно вивчити, опрацювати, проаналізувати.
Чим ми власне і займаємося для отримання максимального ефекту.

Додаткові витрати на просування проекту
Бюджет на копірайтинг
Бюджет на переклад якщо на сайті кілька мовних версій
Бюджет на зовнішню оптимізацію
Бюджет на програміста
Бюджет на крауд-маркетинг
Технології, які ми використовуємо

Як вивести свій сайт на першу сторінку пошуковика? Як підняти його в ТОП і підвищити трафік? Відповідь на ці питання тільки одна – необхідна розкрутка сайту. WebFox надає послуги сео-оптимізації за доступними цінами. Це ідеальна пропозиція для стартаперів-новачків і підприємців з уже розвиненим інтернет-бізнесом.

Просування веб сайту: стратегія, яка працює на вас!

Розкрутка передбачає цілий комплекс заходів, спрямованих на отримання конкретного результату – потрапляння сайту в топові позиції пошукової видачі. Цей процес позитивно впливає на популярність онлайн-майданчика як серед пошукових систем, так і серед потенційних клієнтів. Якщо у вашої компанії є свій веб-ресурс, але він не приносить бажаних результатів, а ви все більше сумніваєтеся в доцільності його створення, то просування веб сайтів – саме те, що вам необхідно.

В ідеалі оптимізаційні процедури повинні здійснюватися буквально з перших днів роботи онлайн-магазину / сервісу. Довірте СЕО фахівцям нашої веб-студії: ми зможемо вивести ваш інтернет-проект в найбільш рейтингові місця в списку відповідей, які видають пошуковики на користуцькі запити.

SEO – це важливо!

Якщо не просувати свій інтернет-сайт або зупинити розкручування, веб-сторінка досить швидко втрачає свої позиції і спускається на самий низ списків. Потенційні клієнти просто можуть вчасно не побачити веб-сервіс. Їх увагу, ймовірно, привернуть десятки інших, більш розкручених проектів з вельми привабливими пропозиціями. Щоб уникнути подібної ситуації, треба робити ставку на пошукове просування веб сайту. Тільки ця технологія здатна:

 • підвищити рентабельність вашого бізнесу;
 • залучити максимальний цільовий трафік;
 • збільшити показники конверсії;
 • максимізувати продажі;
 • підняти ефективність онлайн-сайту за всіма критеріями;
 • поліпшити впізнаваність бренду чи торгової марки.

Так, веб розкрутка сайту – безумовно, важлива стратегія ведення бізнесу. Вона працює заради всебічного розвитку вашого ресурсу.

Тривалість дії – головна перевага СЕО!

Ефект від впровадження в рекламну кампанію SEO-технологій настає не миттєво, але зберігається тривалий час. Вхідний трафік, постійно зростаюча клієнтська база, транзакції, покупки і угоди – все це є навіть тоді, коли пошукове просування web сайтів на паузі. Природньо, періодично слід вносити коригування в оптимізацію, відстежуючи при цьому позиції інтернет-платформи в пошуковій видачі.

Велика вигода в тому, що, отримавши початкову результативність (наприклад, ви увійшли в ТОП-5 списку щасливчиків), можна розраховувати на стабільність. Тобто, ваш ресурс буде лідирувати за будь-яких умов. Щоб вже точно не втратити місце під сонцем і завжди бути попереду конкурентів, радимо звернутися за допомогою в веб-студію WebFox. Просування веб сайту – наша спеціалізація. Ми завжди досягаємо довгострокового ефекту, який відрізняється високою віддачею і низькою собівартістю сео-реклами.

Індивідуальна розкрутка веб: які терміни?

Оптимізований сайт індексується пошуковими системами. Згодом ключові запити (семантика, складена сео-майстром) починають ранжуватися все вище і вище, поступово доходячи до топ-10 позицій гугл-видачі. Все це відбувається в різні часові проміжки – в середньому від 2 місяців до 8 місяців.

Кожен інтернет-проект по-своєму унікальний, тому вимагає різного підходу до seo. Так, розкрутка нового і діючого веб сайту відрізняється термінами. Для нормальної «життєдіяльності» молодого порталу буде потрібно від 6 місяців до 1 року, а ось над середнім за віком і «зрілим» сервісом досить попрацювати протягом 2-7 місяців, щоб домогтися перших ефектів.
Резюмуючи, можна прийти до висновку, що терміни сео-просування індивідуальні. Вони залежать від багатьох чинників, серед яких вік, сайтобудова, існуючий / відсутній клієнтопотік і посилальна маса. Також важливу роль відіграє такий показник як конкурентність запитів. Всі ці та інші нюанси ми обговоримо з вами персонально, обумовивши приблизний план і алгоритм робіт.

Пошукове просування веб сайту: види тарифікації

За позиціями
Складаємо список ключових слів і фраз, потім просуваємо їх в топ-10 пошукової видачі. Оплата відбувається по факту виходу запиту в топовий список.

За трафіком
Спочатку аналізуємо онлайн-бізнес, розробляємо семантику. В цьому випадку розкрутка націлена на збільшення цільового трафіку веб сторінок (просування сайтів за таким сценарієм, до речі, можна проводити в комплексі з контекстною рекламою). Тарифікація прораховується в комерційній пропозиції ще до початку робіт.

За цільовими діями
Оплачуєте сео-бонуси тільки в тому випадку, якщо виконана цільова дія. Наприклад, покупець натиснув кнопку «Купити» і додав товар до кошику. Для цього ми налаштовуємо аналітику і необхідні статистичні дані на вашому веб-сайті.

Як відбувається web просування сайту: основні етапи

Аналітичні заходи
Ретельно вивчаємо сайтотематику, ринкову нішу і конкурентів. Тут же виконуємо аналіз релевантності – ступеня відповідності сайту запитам користувача. Визначаємо, чи потрібні зміни в щільності ключових слів або індексі цитування ресурсу. Щільність ключових слів і індекс цитування – два ключові чинники, які впливають на просування web сайту. Перший дозволяє пошуковим системам визначати потрібну сторінку, а другий, виходячи з частоти згадки даного сайту на інших веб-порталах, відображає його популярність у користувачів. Покращуючи ці показники, можна домогтися входження вашого онлайн-проекту на перші сторінки пошукових систем. Визначивши спектр роботи, можемо переходити до подальших дій.

Формування семантичного ядра
Виконуємо збір та кластеризацію пошукових запитів, які в майбутньому будуть використані для написання оптимізованого контенту. Складаємо метатеги.

Внутрішня і зовнішня оптимізація
На цьому етапі розкручування веб сайту включає: написання нових текстів, організацію внутрішньої перелінковки, покупку посилань, краулінг, додавання сайту клієнта до спеціальних систем обміну посиланнями, реєстрацію в каталогах пошукових систем та інше.

Закріплення результату
Завдяки всім вищеописаним діям, після деякого часу вебсайт замовника займає лідируючі позиції в Гугл або Яндексі. Важливо пам’ятати, що почавши веб просування, не можна зупиняти цей процес. Потрібно періодично збільшувати конверсію з відвідувачів в клієнтів, а також проводити аналіз релевантності та, при потребі, вносити корективи. ТОПи пошукових систем – це те, до чого прагне кожна фірма, тому конкуренція за кожне місце на основній сторінці запитів просто величезна. Ми ж не просто добре робимо свою роботу, а закріплюємо результат надовго!

СЕО-профі до ваших послуг!

Інвестиції у web-просування окуповуються сторицею, якщо ви співпрацюєте з таким чесним і професійним сео-підрядником, як WebFox. Ми знаємо, як вивести вас в топ лідерів. Хочете бути першими? Будьте з нами!