ВАРТІСТЬ
15 000 грн місяць
Наші клієнти
Терміни виведення
в топ Google
Додаткові
витрати
Наші
переваги
Вони вже лідери в своїх тематиках

Якщо хочеш теж зайняти топові позиції у видачі google і прорватися вперед, тоді тобі до нас!

Технології, які ми використовуємо

Правильне просування інтернет магазину люстр

Кожен будинок потребує освітлення, і зростання ринку освітлювальних приладів виріс з 2013 по 2017 роки на 44%. Дослідження ринку показують, що прогнозоване зростання в подальшому складе 4% щороку – це значить, що в цій ніші є сенс брати участь і розвиватися.

Ви можете продавати освітлювальні прилади в магазині свого міста, але коли справа доходить до люстр та іншого високоякісного дизайнерського освітлення, ви повинні продавати його в Інтернеті.

Той факт, що ви плануєте відкрити або вже маєте інтернет-магазин, не означає, що ваша робота закінчується його розробкою. Замовте просування інтернет-магазину, щоб максимально залучити клієнтів.

Ефективні способи просування інтернет-магазину люстр

Наша робота – просування інтернет-магазину люстр, – вона полягає в тому, щоб правильно представити ваш продукт для покупців, які шукають в інтернеті високоякісне дизайнерське освітлення. Кожен існуючий веб-сайт в Інтернеті повинен бути оптимізовано для пошукових систем, щоб генерувати трафік з результатів пошуку. Стандартні методи оптимізації – це, наприклад, зручні короткі URL-адреси продуктів і унікальні описи категорій та продуктів, насичені ключовими словами. Пам’ятайте, що чим краще магазин підготовлений до SEO, тим більше шансів отримати більш високі позиції в Google.

Ми допоможемо з просуванням інтернет магазину люстр в соціальних мережах. Проста присутність в Facebook і Instagram, продумане спілкування підвищать розкрутку вашого магазину. Соц. мережі в даний час вважаються однією з найбільш ефективних і відносно дешевих форм просування.

Також потенційному клієнту кидається в очі, наскільки на сторінці переважає платна реклама – текстова та комерційна. Компанії, що знаходяться вгорі сторінки, отримують 98% кліків, тому ми налаштовуємо платну рекламу для просування вашого ресурсу. Ми допоможемо ретельно планувати рекламний бюджет і максимізувати ваші шанси на охоплення клієнтів.

Це кілька прикладів просування, крім них ми володіємо багатьма іншими інструментами просування вашого інтернет магазину, зверніться до нас зараз, і ми допоможемо «пролити світло» на ваш бізнес.