ВАРТІСТЬ
15 000 грн місяць
Наші клієнти
Терміни виведення
в топ Google
Додаткові
витрати
Наші
переваги
Вони вже лідери в своїх тематиках

Якщо хочеш теж зайняти топові позиції у видачі google і прорватися вперед, тоді тобі до нас!

Технології, які ми використовуємо

Просування магазину меблів в інтернет: як це працює

Продаж меблів – одна зі сфер торгівлі, в якій існує величезна конкуренція. Причому як в оффлайн, так і в онлайн середовищі. Але якщо в першому успіх роботи багато в чому залежить від якості роботи менеджерів з продажу, то в другому – від того, наскільки ефективно працюють фахівці з просування товару.

Адже не секрет, що більшість людей купують шафи, столи і дивани, тільки попередньо оглянувши і помацавши їх. Однак, для того, щоб це зробити, покупець повинен спочатку потрапити в сам магазин. Тому просування меблевих сайтів можна розглядати як один з важливих етапів маркетингової стратегії в цій сфері. Особливо, якщо мова йде про елітні меблі. В такому випадку завдання інтернет-ресурсу – познайомити клієнта з брендом і направити його в магазин, розташований в потрібній локації.

У той же час бюджетні зразки багато покупців сьогодні готові купувати з максимальною економією часу, тобто безпосередньо з сайту. Розкрутка меблевого салону такого напрямку в інтернеті дозволяє здійснювати продаж товару в будь-який зручний для покупця час і без прив’язки до місця його проживання.

Просування меблевого магазину: як залучити покупця на сайт

Однак і в тому і в іншому випадку першочерговим завданням стає саме залучення покупця на інтернет-ресурс, на якому він може ознайомитися з характеристиками товару, умовами його придбання та отримати консультацію з усіх питань.

Просування сайту меблів передбачає одночасне використання декількох онлайн-каналів. Основними з них є SEO, контекстна реклама і соцмережі. Всі вони спрямовані на підвищення впізнаваності бренду і створення у потенційного покупця мотивації для відвідування як інтернет-магазину, так і його оффлайн-версії.

Розкрутка меблевого сайту дозволяє його власнику не тільки знайти клієнтів серед кінцевих споживачів, але і стати постачальником товару для магазинів, які не мають власного виробництва. Самому шукати тих, хто потребує постачання, досить затратно і неефективно. Тому при необхідності знайти реалізаторів своєї продукції для виробника кращим виходом стає просування сайту. Виробництво меблів за запитами ширшої аудиторії дозволяє власнику бізнесу не тільки збільшити прибуток, але і забезпечити бренду більшу впізнаваність.

Де замовити послугу “розкрутка сайту меблів”?

Просування меблевого магазину, як просування будь-якого іншого комерційного ресурсу, вимагає участі фахівців, що володіють знаннями в декількох сферах маркетингу. Дозволити собі зміст такої кількості професіоналів може далеко не кожен власник бізнесу.

Команда WebFox із задоволенням візьме на себе цю складну задачу. Наш багаторічний досвід в сфері просування сайтів дозволяє нам з упевненістю братися за рішення самих кейсів різних напрямків. Просування меблевих інтернет магазинів ми проводимо, застосовуючи індивідуальний підхід і найсучасніші інструменти SEO. Це означає, що кожна з наших рекламних компаній є унікальною в своєму роді, а інформація про ваш товар доноситься до максимальної кількості користувачів мережі.

Замовляйте послугу розкрутки сайту меблів в нашій веб-студії і ваш бренд гарантовано займе топові позиції у видачі пошукової системи, а ваші продажі будуть рости з кожним днем, збільшуючи рентабельність вкладень і бізнесу в цілому.