ВАРТІСТЬ
15 000 грн місяць
Наші клієнти
Терміни виведення
в топ Google
Додаткові
витрати
Наші
переваги
Вони вже лідери в своїх тематиках

Якщо хочеш теж зайняти топові позиції у видачі google і прорватися вперед, тоді тобі до нас!

Технології, які ми використовуємо

Професійне просування інтернет-магазину в Google

Просування інтернет-магазину в Google – це вміле використання інструментів пошукової системи для утримання його лідерських позицій. Правильна взаємодія і вміла робота з алгоритмами дозволять вивести ваш інтернет-магазин в ТОП-видачі. А це означає, що у вас постійно будуть рости продажі і збільшуватиметься цільова аудиторія.

Що входить до послуги:

  1. 1. Аналіз конкурентів.
  2. 2. Спілкування з аудиторією.
  3. 3. Реклама + таргетована в соціальних мережах.
  4. 4. SMM.
  5. 5. Внутрішня оптимізація.
  6. 6. SEO і тд.

При цьому, якщо ви співпрацюєте з професіоналами, то позитивний ефект відчуєте дуже швидко. Коли весь комплекс працює злагоджено, немов механізм швейцарського годинника, ваш магазин буде недосяжний для конкурентів.

Комплексне просування інтернет-магазину в Google

Отже, чому сьогодні вигідніше звернутися до фахівців, ніж самостійно вивчати принципи роботи? По-перше, ви економите свій час і можете використовувати на благо досягнення інших цілей. По-друге, ви не витрачаєте свої кошти на неефективні рішення. Фахівці проведуть аналіз стану вашого магазину, конкурентів, і розроблять оптимальний комплекс послуг під ваш бізнес!

Ви отримаєте:

  1. 1. Швидке просування.
  2. 2. Розширення цільової аудиторії.
  3. 3. Утримаєте нових клієнтів і повернете старих.
  4. 4. Чи станете більш пізнавані в мережі

Чому варто робити акцент на просування інтернет-магазину в гуглі? Та тому що сьогодні це найбільш вірний і короткий шлях до оптимізації продажів і розширенню бізнесу через інтернет.

Чому просування інтернет-магазину в Гуглі замовляють у нас?

Якщо поставитися до просування несерйозно, то можна дуже легко потрапити під санкції / фільтри гугл. Тому краще замовити послуги у фахівців, які знають алгоритми роботи пошукової системи. Співпрацюючи з нами, ви платите тільки за ефективну роботу! Працюємо швидко, оперативно, адже найцінніший ресурс – це час.