від 3000 грн
на місяць
Як виглядає реклама в соц мережах
Які результати Ви отримаєте
Збільшений охоплення
аудиторії
Тільки цільові
передплатники
Ідеальні показники
конверсії
Захоплені відгуки
покупця
Обсяги продажів,
які зашкалюють
Угоди, що приносять
успіх і процвітання
Природний трафік
на сайт з соц. мереж
Підвищений інтерес
до продукту
Популяризація бренду
серед споживачів
Крута репутація в
комплексі
Налагоджена
комунікація з
клієнтами
Сформована
база потенційних
замовників
Топове місце в
рейтингу кращих
компаній
6 причин довіриться WebFox

До ваших послуг досвідчені професіонали з профільною освітою. Всі фахівці практикують нестандартний підхід до роботи, багато креативу, експериментують і постійно вчаться чомусь новому.

Ексклюзив - наше кредо. Завжди відкриті до неординарних рішень, оригінальним концепціям, ноу-хау розробкам. Завдяки високим знанням в області Social Media Marketing, дизайну і таргетингу ми створюємо не просто спільноти, а твори мистецтва, покликані об'єднувати передплатників і надихати їх на покупки.

Працюємо за принципом win-win, завдяки чому у виграші залишаються всі сторони взаємодії: клієнти, цільова аудиторія, можливі партнери та, звичайно ж, наша дизайн-студія. А задоволені замовники - наша місія!

Оперативно запускаємо рекламні кампанії, не допускаємо затримок, простоїв і зривів дедлайну. Всі побажання щодо термінів обговорюємо індивідуально і прописуємо ці пункти в договорі.

Гарантуємо стабільну цінову політику. Фіксуємо ціни в національній валюті. Вартість послуги залежить від обраних вами каналів просування (з урахуванням чисельності та типу) і додаткових вимог (цілі, пости). Тарифний план включає базовий або розширений СММ-пакет. Всі розцінки середньоринкові.

Стежимо за показниками KPI: відвідуваністю ресурсу, конверсією, швидкістю завантаження сторінок, поведінкою користувачів, кількістю замовлень і переходів на сайт, прибутковістю проекту, клікабельністю, юзабіліті.

Хочете отримати
індивідуальну пропозицію
зараз?
Залишити заявку

Щоб бізнес успішно розвивався, необхідно постійно залучати нових клієнтів, розширювати свою аудиторію. Де можна її знайти? Не секрет, що соціальні мережі зараз – найпопулярніші платформи для залучення клієнтів. Наша компанія пропонує провести ефективне просування в ФБ вашого бізнесу.

Чому варто вибрати просування в ФБ

Facebook на сьогоднішній день одна з найпопулярніших соціальних мереж в світі з відвідуваністю 2,5 мільярда активних користувачів на місяць. Де, як не тут, є можливість знайти нових, зацікавлених в продукції вашої компанії, клієнтів, причому не тільки у вашій місцевості, а й у інших регіонах і країнах.

У цій соціальній мережі ви обов’язково зможете знайти своїх споживачів, незалежно від того, хто є вашою цільовою аудиторією – молоді мами, студенти або бізнесмени.

Просування в Фейсбук – вельми ефективний спосіб розвитку бізнесу, оскільки це надійна, перевірена маркетингова світова площадка для розкрутки. Платформа дає можливість просувати послуги та товари будь-яких компаній. Вона зручна тим, що користувачі мають можливість залишати відгуки, коментарі під публікаціями, а також ставити сторінкам брендів оцінки, видимі для інших споживачів. Якщо користувач поставив позначку «мені подобається» на сторінці вашої компанії, вона автоматично додається в стрічку новин, а це значить, що всі, хто знаходиться в друзях у користувача, дізнаються про вас.

Також тут є функція нагадування про події, а також можливість посилання на сторінки товарів в Twitter.

Просування в Фейсбук – переваги

Соцмережа широко використовується маркетологами. Наші фахівці з просування в ФБ не тільки допоможуть вашій компанії створити тут свою сторінку, але і використовувати всі можливості майданчика, домогтися значного зростання фінансових показників.

Які переваги має розкрутка Фейсбук, що надається нашою компанією:

 • · широке охоплення цільової платоспроможної аудиторії завдяки високій відвідуваності соцмережі;
 • · створення іміджу компанії – ми створюємо позитивний імідж компанії, підбираючи унікальний контент для кожного клієнта;
 • · стабільне зростання продажів за рахунок прямої взаємодії з потенційними клієнтами та рекламних оголошень;
 • · постійний контакт з цільовою аудиторією – користувачі отримують швидкі і точні відповіді, що є ознакою лояльності бренду і подобається користувачам;
 • · можливість безкоштовної реклами – фахівці організовують послідовні заходи, створюють привабливі пости, що може забезпечити повністю безкоштовне просування, головне зробити унікальний контент, що запам’ятовується;
 • · актуальна аналітика – відстеження статистики сайту, дозволяє вчасно скоригувати роботу і прийняти правильні рішення.

Також важливою перевагою є те, що таргетинг і розкрутка ФБ доступні не тільки на персональних комп’ютерах, а й на мобільних пристроях, адже дуже часто люди користуються саме портативними гаджетами для виходу в соцмережу.

Кожен проект унікальний і створюється індивідуально для кожного клієнта. Якщо ви хочете замовити просування в Facebook, ціна буде розрахована індивідуально в залежності від особливостей вашого бізнесу і індивідуальних вимог до розробки.

Для чого потрібне просування в ФБ

Соціальна мережа – це, в першу чергу, візуальний контент, де якісна картинка і заклик до дії працюють безвідмовно.
Просування Фейсбук допомагає вирішити важливі завдання, необхідні для успішного розвитку бізнесу:

 • · збільшення бази клієнтів, ліди стають споживачами;
 • · підвищення впізнаваності бренду;
 • · збільшення обсягів продажів;
 • · формування лояльного ставлення аудиторії до вашої компанії;
 • · залучення до справи однодумців.

Але головне, для чого організовується розкрутка в ФБ – отримання стабільно зростаючою прибутку. Фахівці нашої компанії досконально вивчать особливості вашої справи і запропонують найефективнішу стратегію, що дозволить одночасно збільшувати розміри доходу і забезпечувати досягнення інших цілей.

Для якого бізнесу можлива розкрутка на Facebook

Дана соціальна мережа – унікальна платформа, якою користуються найрізноманітніші люди з усього світу, тому знайти зацікавлену в вашому продукті аудиторію дуже просто. Завдяки цьому, успішне просування в Facebook забезпечено самим різним компаніям:

 • · сфери послуг та різного сервісу;
 • · іміджмейкерам і піар-менеджерам;
 • · фірмам, спрямованим на іноземного покупця;
 • · інтернет-магазинам;
 • · b2b сегменту;
 • · приватним фахівцям, що надають приватні уроки, фотографам, стилістам.

Наша компанія гарантує будь-якому клієнту, незалежно від форми власності та обсягів бізнесу, ефективне просування в Facebook, ціни здивують своєю доступністю. Ми підберемо і розрахуємо оптимальний проект, який влаштує вас і за вартістю, і за якістю.